Dzisiaj jest 25.06.2021, 00:06

 • Trudne pytania
  Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
  628 Tematy
  13724 Posty
  Ostatni post http //ij.start.canon
  autor: princezlato Wyświetl najnowszy post
 • Dojrzewanie
  Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
  228 Tematy
  6152 Posty
  Ostatni post Luật chơi Baccarat luôn thắng…
  autor: minnguyenvn123 Wyświetl najnowszy post
 • Miłość
  Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
  566 Tematy
  10596 Posty
  Ostatni post Re: What is love?
  autor: Copas Wyświetl najnowszy post
 • Używki
  Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
  125 Tematy
  3353 Posty
  Ostatni post vans old skool vendita i
  autor: Mingusliem Wyświetl najnowszy post
 • Szkoła
  Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
  321 Tematy
  4903 Posty
  Ostatni post Re: Studia - jakie wybrać?
  autor: maazor Wyświetl najnowszy post
 • News Room
  Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
  268 Tematy
  2798 Posty
  Ostatni post Chia sẻ cách nạp tiền vào sàn…
  autor: anhforex Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 9 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 9 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników (298) było online 04.11.2019, 04:34

Statystyki

Liczba postów: 111680 • Liczba tematów: 4306 • Liczba użytkowników: 10431 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: waaldeczek