Dzisiaj jest 17.01.2022, 03:25

 • Trudne pytania
  Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
  1332 Tematy
  14731 Posty
  Ostatni post Buy weed near me
  autor: geekstation Wyświetl najnowszy post
 • Dojrzewanie
  Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
  374 Tematy
  6346 Posty
  Ostatni post https://ipsnews.net/business/…
  autor: meovbgfe Wyświetl najnowszy post
 • Miłość
  Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
  688 Tematy
  10850 Posty
  Ostatni post Re: Czy ja jestem dziwny, czy…
  autor: maazor Wyświetl najnowszy post
 • Używki
  Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
  212 Tematy
  3479 Posty
  Ostatni post Re: Vans Old Skool Comfycush
  autor: among1 Wyświetl najnowszy post
 • Szkoła
  Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
  403 Tematy
  5048 Posty
  Ostatni post Re: Studia zaoczne
  autor: Tmerie Wyświetl najnowszy post
 • News Room
  Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
  576 Tematy
  3450 Posty
  Ostatni post Re: How can the NBA 2K22 MyNB…
  autor: multupe Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 8 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości (wg danych z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników (298) było online 04.11.2019, 04:34

Statystyki

Liczba postów: 115887 • Liczba tematów: 6690 • Liczba użytkowników: 11210 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: geekstation