Młodzież

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Trudne pytania
  Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
  500 Tematy
  13426 Posty
  Ostatni post Re: bycie w kościele katolick…
  autor: Andrzejek86 Wyświetl najnowszy post
 • Dojrzewanie
  Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
  190 Tematy
  6040 Posty
  Ostatni post To guz czy dojrzewający jajni…
  autor: anonimowa_15 Wyświetl najnowszy post
 • Miłość
  Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
  536 Tematy
  10440 Posty
  Ostatni post Re: Gdzie spotkaliscie swoja …
  autor: Dana3165 Wyświetl najnowszy post
 • Używki
  Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
  100 Tematy
  3274 Posty
  Ostatni post Re: Piwo Wódka a moze wino w …
  autor: Studos Wyświetl najnowszy post
 • Szkoła
  Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
  288 Tematy
  4846 Posty
  Ostatni post Re: Jak się skutecznie uczyć …
  autor: Studos Wyświetl najnowszy post
 • News Room
  Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
  181 Tematy
  2710 Posty
  Ostatni post Re: Szacunek dla starszych? a…
  autor: lady5u2@wp.pl Wyświetl najnowszy post
 • Aktywne tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post