Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Paweł »

W związku z ciągłym rozwojem naszego serwisu poszukujemy nowych redaktorów do naszego serwisu. Na samym początku napisze już, że niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować żadnych korzyści finansowych wzamian za współpracę, pisanie tekstów itp. Czasem jednak pojawiają się nasze koszulki, smycze i inne gadzety (także od firm z którymi współpracujemy) i wtedy na pewno one także trafia do Was. Poza tym satysfakcja, satysfakcja i jeszcze raz satysfakcja.

Przede wszystkim poszukujemy chętnych, którzy pisali by Artykuły zgodne z tematyką obecnych działów (dla przypomnienia zajrzyjcie tutaj http://www.strefa9.pl/home/artykuly.php ;p). Głownie chodzi o jakieś opowiadania, historie miłosne, porady miłosne i nie tylko miłosne ;-) W dużej mierze to tak na prawdę dużo można zaczerpnąc z forum, ustawić jakoś w całość i na koniec odnieść do odpowiedniego tematu (wiadomo, co człowiek inne zdanie ma, jednak najważniejsze w przypadku artykułu jest zdanie jego autora).

Poza tym poszukujemy tez ludzi piszacych recenzje i porady do gier.

Chętnie przyjmiemy także osoby, którę zasilą naszą bazę wypracowań :) Albo po prostu podsyłajcie swoje prace, które piszecie do szkoły. [formularz]

W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy utworzyć także trzy zupełnie nowe działy. Jednak do tego potrzeba ludzi. Pierw zobaczymy jak pójdzie nam z obecnym "zapotrzebowaniem" (;


Chętni prosze zgłaszajcie sie na PW, w tym topicu, email, poprzez ten formularz... http://www.strefa9.pl/kontakt.php lub jakkolwiek inaczej, ale skutecznie (gg nie wchodzi w gre). Na to na prawde nie potrzeba za duzo czasu! :)

Liczę tez na Wasze uwagi, pomysły, sugestie.

Dzięki z góry za pomoc.
Paweł
Ostatnio zmieniony 21.11.2006, 00:46 przez Paweł, łącznie zmieniany 2 razy.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: ZooM »

ja chętnie bym wziął udział w tworzeniu tej oto strefy :) ogólnie to zajimuje się głównie grafiką internetowo i programistyką, do tego lubie posłuchać troche muzyki i nieźle znam się na rowerach i sporcie ogólnie

jedynym problemem jest ogólna mała ilość czasu
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Linka »

Mam w domu duzo swoich szkolnych wypracowan, głownie z polskiego, historii i kilka jezykowych. Mi sie juz one nie przydadza, a sa oceniane zazwyczaj na conajmniej 4 wiec mogłabym je dac.
Jak znajde troche czasu i bede sie nudzic to poprzepisuje je na kompa i wysle. Wiele razy korzystałam z materiałow z neta, wiec ktos moze skorzysta z moich :)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Paweł »

Dzięki Wam... :)
Oczywiście z osobami zainteresowanymi skontaktowałem się via PW, żeby nie było ;p


Teraz dochodzi jeszcze jedno "zapotrzebowanie".

Otóż wczoraj ruszył serwis z tekstami piosenek i przyznam, że bardzo tutaj licze na Waszą pomoc przy dodawaniu nowych tekstów. Jest to banalnie łatwe. Praktycznie na każdej podstronie macie link, który przekieruje Was do formularza. Wypełniacie i już gotowe.


Czekam na kolejne zgłoszenia.


Dzieki z góry
Paweł.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
szuman
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 23.09.2006, 03:42

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: szuman »

Czasu zbyt wiele nie mam, ale od czasu do czasu jakiś arcik skrobnę :wink: I zachęcam do pisania innych: satysfakcja z własnej publikacji bezcenna ;)
_Dydo_
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.11.2006, 17:09
Lokalizacja: Słupsk

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: _Dydo_ »

Przyglądam się strefie od pewnego czasu, bardzo polubiłem waszą stronę. Pomyślałem, że mógłbym współtworzyć ją z wami. Mógłbym się zajmować głównie wątkami humorystycznymi, poradami do gier i dodawaniem tekstów piosenek. Napisaliście, że chcecie otworzyć trzy nowe działy, jeśli jednym z nich będzie dział sport, to na to też się piszę. Ogólnie popołudniami mam sporo czasu, więc mógłbym się tym zająć.

Pozdrawiam
_Dydo_
"You'll never walk alone..."
Katee1818
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 05.02.2007, 15:49

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Katee1818 »

Hmmm... Ponieważ czasu mam dużo, a czasmi nawet za dużo to mogę pomóc:) Teksty piosenek ewentualnie wszystko o szkole - te tematy mogły by mnie zinteresować :)
ziele505
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 04.03.2007, 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: ziele505 »

Zarejestrowałem się tutaj nie dawno, ale chętnie spróbuje sam sił w tym zadaniu ;)
Jestem administratorem sieci portalów gigakompik.net i mam już troche doświadczenia przy pracy na tego typu stronach. Pomagałem również kiedyś troche przy wp.
Znam bardzo dobrze html i poradze sobie z php i mysql (to tak dodatkowo).

kontakt
gg: 8849327
e-mail: ziele505@wp.pl
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Mabzia »

z checia moge wam pomoc... :) teksty piosenek i w ogole :) z checia bym pomogla prz prowadzeniu :P
Zrozum tych którzy tracą grunt i tona :(
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Niepoprawna »

Bardzo chętnie wspomogę serwis swoimi wypocinami ;)

Przez najbliższy miesiąc troszkę mało [matura], ale potem będę mogła poświęcić się temu 100%-owo :)

Jako szóstkowiczka z języka polskiego mam sporo wypracowań w swoich zbiorach i chętnie się nimi podzielę. Poza tym przez parę miesięcy zajmowałam się dziennikarstwem sportowym [piłka nożna, żużel], więc mogłabym pisać artykuły z tej dziedziny. Mam też wiele do powiedzenia w tematyce miłości, seksu, dojrzewania itd. itd. :mrblue: :mrblue:

Ach, chyba nareszcie znalazłam to, czego szukałam :) Jak to się mówi - liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, o! :)
WojteX
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 16.10.2007, 17:12
Lokalizacja: Okolice Kalisza =*

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: WojteX »

Kiedy wkońcu będzie roztrzygnięcie tego naboru?
=Kocham was wszystkich :* a szczególności Ciebie [cenzura]=Jones
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Paweł »

nabór trwa cały czas, nieprzerwanie.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
KYCu
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 03.11.2007, 09:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: KYCu »

ja mogę też dołączyć, coś od siebie, w wolnym czasie, wiadomości z Lublina i okolic, wywiady jakieś, opowiadania :)
Kuros
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 01.12.2007, 15:48

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Kuros »

Witam, jestem uczniem 2klasy medialnej liceum w Krk i bardzo chętnie rozpocząłbym współpracę z tym forum. Posiadam bogatą bazę zadań domowych i chętnie się nimi podzielę. Dodatkowo mogę także od czasu do czasu napisać pracę na zamówienie :) jeśli oczywiście znajdę czas :)
*Lena*
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 16.11.2005, 17:17
Lokalizacja: Świat

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: *Lena* »

ja bardzo chętnie również pomogę!! tylko powiedzcie co mam robić :) mam nadzieję że się przydam :D
"don't try to fix me i'm not broken"
Marcelina
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2008, 16:49

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Marcelina »

Ja mogę czasem coś napisać.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Martuśka »

co do wypracowań to chyba dodałam kilka już dużo wcześniej ale muszę poprzeglądać jeszcze zeszyty i zobaczyć co by sie nadało :)
a artykuły? chętnie jakiś dodam jak tylko uda mi sie coś fajnego napisać:) mam głowę pełna pomysłu i jak na razie dużo czasu i chęci oczywiście :)
DoMiŚ
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 19.09.2008, 15:36

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: DoMiŚ »

W sumie ja bym mogla sie w cos takiego wkrecic,sama redaguje gazetke szkolna od 2 lat.;)
Agar15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 12.11.2007, 23:26
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Strefa9.pl poszukuje redaktorów!

Post autor: Agar15 »

Ja również mam dużo zeszytów ze starymi wypracowaniami. Dostawałam z nich dobre oceny i sądzę, że powinny się przydać. Zawsze znajdzie się trochę wolnego czasu, więc będę mogła je przesłać.
ODPOWIEDZ