Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!

Jak oceniasz tego pierwszego buziaka? :D

było zajebiaszczo!
5
50%
nawet okey
1
10%
mogło być lepiej
3
30%
żenada o.O
1
10%
 
Liczba głosów: 10

JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: JaGaKi »

Przepis na idealny pocałunek - strona męska:
a)Bierzesz obuch
b) Znajdujesz "ofiare"
c) wykorzystujesz obuch
d) całujesz jak chcesz jakieś 20 min potem uciekasz


Wiem ze jestem ochydny ale gdzieś to w necie znalazłem:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: SkaTe_GirL »

Phantom pisze:
Pan_Wielkie_D pisze:Widze , że Skate jest specjalistką :D
w pierwszych razach?:>
OMG Krzysiek :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: ; -]
Nie bede Was moi kochani panowie komentowac ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Andzia_P. »

Ja sie w sumie nie calowalam, ale dam Ci jedna rade jesli on sie Ciebie zapyta czy moze Cie pocalowac NIGDY NIE MOW NIE ja tak zrobilam i zaluje do dzis. Wydaje mi sie ze gdybym wtedy nic nie odpowiedziala to calowalibysmy sie i byloby zaje******!!! a teraz moge tlko gdybac
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Fighter »

Andzia_P. pisze: dam Ci jedna rade jesli on sie Ciebie zapyta czy moze Cie pocalowac NIGDY NIE MOW NIE
Dziwna rada, czlowiek sie nie pyta tylko dziala. Pocalunek ma to do siebie ze nie potrzeba zandych slow, cialo tobie mowi czy mozesz na to sobie pozwolic czy nie.
zgredoos pisze: sama mam chłopaka i powiem ci, że tez na początku tylko dawaliśmy sobie buziaki w policzek ale jednak po jakimś czasie te "lepsze" buziaczki wyszły w praniu poprstu do tego potrzeba wam może trochę czasu.
Bylas w zwiazku i dopiero po pewnym czasie calowaliscie sie naprawde ??.
Moim zdaniem to troszke dziwne, ale moze temu ze ja nigdy tak nie mialem. Pocalunek o czyms swiadczy, ze jest jakas wiez itd. (nie mowie tu o calowaniu sie bo ktos ma takie hobby). Pocalunek to wyrazanie uczucia bez slow, wiec to raczej nastepuje przed tym jak zaczyna sie zwiazek.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Fighter »

zgredoos pisze:zgadzam się z tobą...ale nie wszystkie związki potrzebują pocałunków do wyrażenia słów, czasem wystarczy przytulenie się do tej ukohcanej osoby i juz sie wszystko wie.
To prawda, ale dajesz rade ze z czasem przyjda normalne pocalunki, a to nie jest tak ze jak jest sie w zwiazku to pocalunek jest czyms naturalnym ??.
Moge takie cos zrozumiec, gdy dana osoba jeszcze nigdy sie nie calowala i jest to jej pierwszy zwiazek, chodz w sumie jako ze jestem romantykiem :mrgreen: pocalunek zawsze kojarzyl mi sie z poczatkiem czegos, nie zas prezentem za to ze jest sie w zwiazku.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Phantom »

gazeta.pl pisze:Na wszelki wypadek przypominamy kilka technik pocałunku - w tym zabieganiu mogły ci wypaść z głowy...

- na przyssawkę - przywierasz całą powierzchnią ust (w tym celu należy wcześniej uformować charakterystyczny dziubek) do ust partnera. Pocałunek można uznać za udany tylko wtedy, jeśli podczas odrywania warg, da się słyszeć głośne cmoknięcie.

- na poszukiwacza - twój język może błądzić wesoło w ustach ukochanego, dotykać jego języka, zębów, podniebienia, zaglądać ciekawsko w każdy zakamarek.

- skubanie naprzemienne - ty skubiesz jego, on ciebie. Ty jego górną wargę, on twoją dolną (lub odwrotnie). Inaczej kolizja murowana.

- na gryzonia - możesz przygryzać usta partnera jak wiewiórka lub kąsać niczym dziki zwierz. Czy partnerowi się to spodoba? Jeśli nie przesadzisz, to kto wie...

- styl motylkowy - czy wiesz, że istnieją teorie, według których tornado może być wywołane trzepotem skrzydeł motyla? I ty możesz rozpętać wichurę namiętności, składając na ustach partnera delikatne "motylkowe" pocałunki. Jak? Pieść jego usta trzepoczącymi rzęsami, muskaj jego wargi swymi powiekami.
(-;
dezerter
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 03.09.2005, 12:11
Lokalizacja: z czemberlejewa

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: dezerter »

hyhy beka. przypomnial mi sie jeden kawal:

marian przychodzi uradowany z randki do domu. tata sie go pyta:
- no i synu jak bylo.
- super calowalem sie pierwszy raz z dziewczyna.
- swietnie i co mowila
- nie wiem, zatkala mi uszy swoimi udami. :mrgreen:
]:->
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Byczek »

Hehe dobre :D Jak pocalowac ten pierwszy raz? To proste, lapiesz oburącz za glowe dziewczyny i.....calujesz ja w czoło:P Jak na pierwszy raz powinno wystarczyc:) Choc fajnie jest stosowac ten ojcowski chwyt nawet pozniej:)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: anuśka :) »

Ten dowcip fuuuu :lol:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: ZooM »

Tak to robi pierwsza liga:

1) idziesz na impreze
2) patrzysz która laska jest w dobrym humorze (rozumcie przez to cokolwiek :) )
3) podchodzisz
4) tańczysz z nią 10 minut
5) proponujesz rozmowę i stawiasz drinka
6) jak spojrzy choć raz na dłużej niż sekundę na Twoje usta całujesz przez resztą nocy
7a) wracasz do domu i zapominasz :D
7b) powtarzasz następnego wieczoru od punktu 5 :twisted:

A tak na serio to nie ma się co bać pocałować ten pierwszy raz, zwykle kiedy czujesz, że to już czas, to ta druga osoba powinna czuć to samo, zwykle to kobietom później ta chęć przychodzi (i nieraz niestety szybciej przechodzi), dobrym znakiem są spojrzenia na usta, to jednoznaczny i ogólnie akceptowany w UE znak.
Ostatnio zmieniony 22.08.2006, 12:13 przez ZooM, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: JaGaKi »

Zoom opisał nam pierwsze pocałunki zdobywane metodą hurtową :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Paweł »

każdy sposób jest dobry ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: ZooM »

Każdy pocałunek z inną kobietą jest jakby tym pierwszym razem :) I pewnie dlatego to za każdym razem jest takie ekscytujące :D

Chociaż po pewnym czasie się nudzi.. wierzcie mi lub nie :P
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
szuman
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 23.09.2006, 03:42

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: szuman »

jak pocalowac? śmiało, czule, spontanicznie - tak jak sie czuje :) to nic strasznego, a pamieta sie do konca zycia.
Silvia
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 05.09.2006, 20:26

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Silvia »

Do pocałunku najlepiej wykorzystać okazje, gdy żegnacie się po spotkaniu...na pewno nie odmówi :wink: prościzna :twisted:
A powinno to wygladać tak: Obrazek
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: shyduo »

Pamietacie film "The Hitch" ?? Facet pokonuje 90% dystansu, ale to kobieta decyduje czy pokonać te pozostałe 10 i czy pocałować czy nie ;)
ODPOWIEDZ