dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: Rico »

Wiesz co ja myśle - to wszystko kwestia mody i niczego wiecej -0 teraz jest pokolenie wychowane na lalkach barbi i na ten styl sie wszyscy wzorują kiedyś za czasów starego Jemsa Bonda kiedy to Shon Konery (niewiem czy dobrze napisałem ale wiemy o kogo chodzi) wystepował w roli super agenta ze swoją owłosioną klatą wszystkie panie leciały na facetów z owłosioną klatą - teraz wszystkie panienki lecą na koleśi z zestawu "Ken i Barbi" czyli najlepiej jak facet jest umięśniony na brzuchu ma "tartke" z mięśni - (taki odwodniony) blad włoski, opalenizne jak z wysp Polinezji i głatką muskularną klate oczywiście wdziany w super markowe ciuchy no i obowiązkowo posiadacz bmki albo innej bryki fajnej - to dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn - i nieważne że koleś to totyalny cham i w dodatku prztez sterydy które brał żeby nabrać masy mieśniowej ma zrytą psyche, ważne że fajnie wygląda

normalnie beznadzieja - co to dzisiaj za moda przeciez to wszystko jest chore - rzeczywiści podobają sie wam tacy sztuczni faceci w których nie ma za grosz męskości ?? (niemówie tu o zachowaniu typu maczo bo to ma sie do meskości jak piernik do wiatraka)

/admin: wydzielone
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: kwitnace-magnolie »

o czym ty mowisz :P :P :P

mi sie rudzi tez podobaja (chociazby uroda ksiecia williama) i wcale nie koniecznie opaleni!
i juz bez przesady z tymi samochodami i markowymi ciuchami!
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: ::PiotreK:: »

było jusz nieraz coś takiego
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: SkaTe_GirL »

::PiotreK:: pisze:było jusz nieraz coś takiego
taaa,
ale jak chcecie o tym gadac ; -P

kwitnace-magnolie pisze:mi sie rudzi tez podobaja (chociazby uroda ksiecia williama
William jest blondynem ; -P Ten mlodszy jest rudy ; -P

Jesli chodzi o mnie... wychodze z zalozenia po co mi jakis pieknis jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia? ; -P
Nie prawda jest, ze dziewczyny szukaja "kena" bynajmiej nie wszystkie i prosze nie mowic ze wyrazasz sie o ogole bo czasem to jest krzywdzace.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: kwitnace-magnolie »

tak tak.. hehe chodzilo o harrego .. sorki :wink: :wink:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja tam nie wiem ... Dla mnie ideały nie istnieją ... Czasem podoba mi się blondyn innym razem brunet i ważne jest to czy ma "to coś" co będzie mnie do niego przyciągało ... Np obecnie mam wspaniałego chłopaka (blondyn, niebieskie oczka :wink: ) A za rok mogę mieć bruneta z czarnymi oczami ... Dla mnie nie ma ideałów ... A co do tego co napisał Rico to dla mnie bzdury bo trzeba być kompletnym idiotą/idiotką żeby wybierać sobie dziewczynę/chłopaka który jest obecnie "modny" ...
13.02.2005 r.

A. ;**
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: vanessa »

Rico co żeś ty tu nawypisywał....
przeczytałeś wogole to co napisałes????????
jakie pokolenie?? dlaczego sądzisz że wszyscy się upodobniaja do lalek Barbie i Kenów ???
nie pomyślałeś że to może tylko w otoczeniu w którym się kręcisz jest taka moda????
pozatym sugerujesz ze Kobiety są ślepe, głupie, naiwne, czy upośledzone??

wszystkie panie leciały na facetów z owłosioną klatą - teraz wszystkie panienki lecą na koleśi z zestawu "Ken i Barbi" czyli najlepiej jak facet jest umięśniony na brzuchu ma "tartke" z mięśni - (taki odwodniony) blad włoski, opalenizne jak z wysp Polinezji i głatką muskularną klate oczywiście wdziany w super markowe ciuchy no i obowiązkowo posiadacz bmki albo innej bryki fajnej - to dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn - i nieważne że koleś to totyalny cham i w dodatku prztez sterydy które brał żeby nabrać masy mieśniowej ma zrytą psyche, ważne że fajnie wygląda
co ty sobie wogóle wyobrażasz??
wypraszam sobie takie coś..
a jeśli już bardzo chesz pisać w ten sposob..
to zastap słowo WSZYSTKIE KOBIETY w NIEKTÓRE KOBIETY

:emm: :emm:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
dagusia
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 12.06.2005, 00:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: dagusia »

hmmm...
no musze wziac troche strone kolegi Rica bo go zjechaliscie totalnie
nie znaczy ze jestem idiotka ktora szaleje za "kennami" :nie:
no ale szczerze dziewczynki mi powiedzcie czy nie lubicie umiesnionych klat facetow?? bo ja lubie chociaz moj chlopaczek ma sliczny brzuszek z 5 miesiaca ciazy :P ale nie mam wcale zamiaru z nim zrywac z tego powodu bo jest swietny: wrazliwy i kochany i go kocham. Co nie wyklucza tego ze sie za niego wezme i pogonie w wakacje na silownie :P sama nie mam zajebistej jakiejs figury ale chcialabym miec :)
No ale Rico na pewno wie ze przesadzil z tymi brykami i ciuchami. Wazne jest jak facet sie zachowuje!!! Moj przyjezdza po mnie codziennie zeby mnie odwiezc po pracy bezpiecznie do domu. Czym przyjezdza?? Tramwajem, i to nawet jest lepsze bo moge sie do niego poprzytulac w czasie drogi :) a samochodu sie dorobimy wspolnie tak jak i mieszkania i wszystkiego :)
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: Rico »

Sorki ale musze sprostować iż moja wypoiwiedz wyżej na temat ideału faceta w dzisiejszym społeczeństwie jest wypowiedzią którą dodałem do tematu o owłosieniu u mężczyzn - po tym jak ktoś napisał że facet powinien sie golić pod pachami bo dziewczyny to lubią, i ta wypowiedz jest wynikiem mojego oburzenia i może być poczęści przesadzona. To nie zmienia faktu iż nadal twierdze że panują pewne mody, w dzisiejszych pokoleniach wytyczone przez wygląd naszych idoli takich jak chociażby riki martin czy brytni. Jest to bardzo widoczne kiedy sie człowiek na dyskoteke przejdzie.

A dlaczego moja wypowiedz została wycieta i dodana jako nowy temat tego niewiem, powinno sie chyba zapytać admina.
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: ylka »

wydaje mi się, że tylko ludzie niedojrzali emocjonalnie/psychicznie szukają partnera na zasadzie 'typ lalki Barbie' czy 'typ Kena'.
mnie to już dawno wywietrzało z głowy i przede wszystkim patrzę na wnętrze... ale przecież wcale by nie zaszkodziło, gdyby podobał mi się ten partner! ...prawda? (: {zresztą: 'o gustach się nie dyskutuje'}
smile like a melon slice : )
dagusia
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 12.06.2005, 00:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: dagusia »

a dlaczego na laski typu plastik <patrz wyzej> leca kolesie??? bo uwazaja ze sa latwe<-- wszystko
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: SkaTe_GirL »

dagusia pisze:a dlaczego na laski typu plastik <patrz wyzej> leca kolesie??? bo uwazaja ze sa latwe<-- wszystko
Taaaa, zabawa na jedna noc. Totalna bzdura ; -\ nikomu nic nie dajaca, choc czasem oczywiscie dziewczyna moze dostac niespodzianke i potem mecz sie sama kochaniutka
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
dagusia
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 12.06.2005, 00:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: dagusia »

w sumie to dostaje ja na wlasne zyczenie :roll:
MAŁY APEL: badzcie rozsadne dziewczynki, nie chrzancie sobie zycia przez jedna noc i szanujcie sie!!! przede wszytskim szanujcie sie!!!

wlasnie, propos malzenstw zawieranych przez wychodzace na swiat dziecko<-- jesli ludzie sie nie kochaja to nie ma sensu i nie warto sobie tego tlumaczyc jako zrobione dla dziecka, bo one wszystko czuja i zostaja wreszcie powodem klotni<--nikomu takie malzenstwo nie wychodzi na dobre :emm:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: SkaTe_GirL »

Tak czy inaczej mowiac o ideale faceta patrzymy sie wszystkie na charakter : Milo,kochany,opiekunczy, nie urzywajacy za nato wulgaryzmow, nie zostawi jak Ci zle i zawsze sluzacy dobrym slowem i rada. . .i po prostu przy Tobie jest, czy tego chcesz czy nie i tak bedzie.
Oczywiscie jesli chodzi o wyglad kazda z Nas chce miec supermena. Taaaa, jak to fajnie jak kolezanki Ci zazdroszcza faceta.A jak to glupio jak taki supermen zainteresuje sie Twoja kolezanka i wrzuci Cie do pudelka z napisem "Zaliczona". Ktora tak chce. . .?
Wiec "barbie" i "keny" odpadaja.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: JaGaKi »

Skate - a jak poznałaś gościa?? Czyżby charakter był wypisany na plecach że na niego zwróciłaś uwage?:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: SkaTe_GirL »

a goscia poznalam na boisku. . . ; -p kiedys. . . a zwrocilam na niego uwage bo po prostu fajnie mi sie z nim czas spedzalo. . . nic pozatym. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: Niepoprawna »

Nie ma co stwarzać wizerunku swojego ideału. To bez sensu. Kierując się określonymi kryteriami dyskwalifikujemy swoje szanse na dostrzeżenie miłości z innej strony. Bo przecież nie zawsze ten ideał się przecież trafia...
Gdy już spotkamy właściwą osobę, to ona jest naszym ideałem. Na początku w ogóle nie dostrzega się jego wad, a partnera uważa za nieskazitelnego. Dopiero, jak mija nam to całe pierwsze zafascynowanie, zaczynamy dostrzegać to, na co nie zwracaliśmy uwagi na początku. I to jest pewien sprawdzian dla związku. Bo jeśli te wady akceptujemy, to znaczy, że naprawdę nam zależy. A jeśli nie... To chyba jeszcze nie pora, aby angażować się w coś, do czego nie jesteśmy dostatecznie dojrzali.
oleńka17
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 29.06.2006, 09:00

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: oleńka17 »

"Barbi" niech ma swojego "kena". A my dziewczynki miejmy swoich chłopaków :) normalnych, bez makijażu i niechodzacych na solarium (przynajmniej ja takich nie trawię). jak widzę takiego "pięknisia" to psuje mi sie boski obraz świata. ochyyda. Nie wiem co niektóre dziewczyny w nich widzą :/ (żebym nie wyszła na jakąś uprzedzoną feministkę chciałam zaznaczyć, ze miałam okazję paru poznać i większość z charakteru jest gorsza niż z wygladu, a to już nie lada wyczyn)
A ideały istnieją :D I ja w to wierzę... a co :D
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: dzisiejszy ideał faceta w oczach dzisiejszych dziewczyn?

Post autor: SkaTe_GirL »

oleńka17 pisze:A ideały istnieją :D I ja w to wierzę... a co :D
Szczerze Ci wspolczuje.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ