Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: melOn »

a ja nadal narzekam i nie dam sobie przegadać ;p
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Kamilka »

Ares pisze:Owszem wiele dziewczyn ma kompleksy ale niektóre mówią tak ponieważ chcą aby chłopak prawił im komplementy. xD
ups... wydało się... :wink:
dziewczyny, trzeba wymyśleć inny sposób :mrgreen:
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Martuśka »

Offik pisze:
Martuśka pisze:
Elwira pisze:Co innego moja młodsza siostra, ma 14 lat i jest tak zakompleksiona że już tych jej gadek na temat jaka to ona jest gruba, słuchać sie nie da :oops2: po prostu katastrofa, żeby jeszcze naprawde gruba była to rozumiem, ale nawet takie osoby potrafią się zaakceptować!
moja siostra jest w tym samym wieku i gada dokładnie takie same bzdury ja twoja, możesz to przez ten wiek...
przypomnijcie sobie dziewczyny czy wy tak nie gadalyscie...
całe szczęście nigdy tak nie gadałam hehe, zawsze chciałam przytyć bo schudnąć i tak nie miałam z czego i nadal nie mam...

Żeby słyszeć komplementy wystarczy czasem zmienić coś w swoim wyglądzie a czasem po prostu usłyszymy je bo jesteśmy ładne i tyle :)

mnie i tak najbardziej cieszą komplementy od dziewczyn ( bez podtekstów tylko :P ) bo to sie rzadko zdarza usłyszeć miłe słowo od dziewczyn...
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: Justyśka »

ja mam 15 lat i nawet jeżeli mam jakiekolwiek kompleksy to zostawiam je dla siebie ale ogólnie się akceptuje...nie mówię że jestem gruba, bo wiem że są wiele grubsze, a ja jestem szczupła...i czasami wydaje mi się że jestem nienormalna w gronie moich koleżanek, którw wciąż narzekają na swój wygląd. Co jedna to chudsza, a wszystkie twierdzą, że sa grube, a przegadać się im nie da
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Czy wszystkie dziewczyny mają kompleksy??

Post autor: paulcia »

osobiście mam straszne kompleksy...wszystko najlepiej zmienilabym w sobie oprocz oczu i serducha :) a co do wstydu to zalezy od dnia i humoru :D ile razy slysze "nie masz sie czego wstydzic i przestan miec kompleksy" ale ja inaczej nie potrafie ;) niestety:( wiekszosc dziewczyn ma w jakims stopniu kompleksy mniejsze lub wieksze zalezy:D

Pozdrawiam
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
ODPOWIEDZ