prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!

Jak czesto uzywasz slowa "kurwa"?

Non stop
2
3%
Czesto
23
38%
Czasami
19
32%
Rzadko
13
22%
Nigdy
3
5%
 
Liczba głosów: 60

pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: pietruszka »

nerwy to nerwy i wtedy rozne sie wybacza nawet takie slowa. ja sie staram odzwyczaic. jakbym zobaczyla male dzieci na ulicy ktore bluznia to bym im zwrocila uwage. jak ktos sam uzywa wulgaryzmow to sie tego nie zauwaza bo to naturalny odruch. ale jak sie slyszy np. w autobusie co drugie slowo kur** to niezxbyt milo sie robi:/
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: shyduo »

Stanowczo zbyt często używam łuku po łacińsku
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: Paweł »

odkopiemy? :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: shyduo »

Taaa, "bardzo irytują mnie nierówności na chodniku które znienacka narażają mnie na upadek, podsuwa mi to złe myśli o władzach gminy" :D

Nic się nie zmieniło u mnie, nadal trochę za często zdarza mi się wyrażać emocje prostym, acz dosadnym "kurwa" ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: Martuśka »

zdarza mi sie bardzo rzadko powiedzieć to słowo, ostatnio wypowiedziałam je jak powtarzałam historie kumpeli gdzie to słowo występowało... ogólnie nie przeklinam, odzwyczaiłam sie :) chociaż w Poznaniu to tak ludzie klną, że szok.... nie da sie tego słuchać, wyzywają sie nawzajem czasem tak, że uszy więdną... nawet jak sie złoszczę to nie przeklinam, wole inne metody rozładowywania napięcia:)
rudzielec
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2008, 22:47
Lokalizacja: warszawa

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: rudzielec »

był okres kiedy często przeklinałam... ale jakioś czas tenu zrobiłam sobie "odwyk" i pomogło... oczywiście zdarza mi się nadal ale o wiele mniej niż kiedyś :D :D
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: prof. Miodek na temat slowa "kurwa"

Post autor: Potępiony »

Zdarza mi się użyć kurwy jako skrótu myślowego, ale nie używam jej jako przecinków... zazwyczaj. Częstotliwość występowania wzrasta wraz z dużym entuzjazmem lub przygnębieniem tudzież zdenerwowaniem.

Przypomniałem sobie, o pewnym linku który zmieniał całkowicie strony internetowe wstawiając omawiane tu przecinki w niemal co drugie słowo. Ubaw po pachy... zwłaszcza przy wieloczłonowych nickach na forach.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
ODPOWIEDZ