Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: pietruszka »

do tej pory byłam stała w uczuciach i mam nadzieję że tak pozostanie. chociaż nie wiem czy po najnowszym numerze jaki mi P. wykręcił nie zrażę się na dłużej.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: *MysterY* »

ja chciałbym pozostać też w stałych zwiazkach jak i uczuciach ale jakos mi nie idze :( :emm:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: JaGaKi »

A ja teraz znowu próbuje i kto wie... kto wie :)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: ZooM »

Ja nie próbuje, nie chce mi się :) No chyba że ktoś zmieni moje podejście, ale na pewno to nie ja będą tą pierwszą stroną, która zacznie okazywać wyraźne zainteresowanie czymś poważniejszym.. ostatnio o tym myślałem, może ja się po prostu tego trochę boję, może po prostu nie potrafię? Ale to nawet dobrze, przynajmniej na razie :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: melOn »

wolny związek jest fajny jak ktoś nie potrzebuje miłości i czułości, a jak te uczucia zaczynają wchodzić w grę to któraś ze stron często może cierpieć.
Amateur
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.01.2007, 23:47

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Amateur »

Ja preferuje bycie w związku ;] Jestem pewny że mam kogoś zboku i to mi sie podoba ;]

Moja dziewczyna była długi czas singielką i chociaż oglądała sie za chłopakami to nie chciała z nimi chodzić bo uważała że "CHŁOPAK to prosty mechanizm z jedną wajchą"... no ale jakoś mi uległa :P (na szczęście :D)
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Niepoprawna »

Ja zdecydowanie wybieram parę.
Po pierwsze dlatego, że mam cholernie dobre serduszko. Wszelkie pozytywne uczucia do tej pory przelewałam na niewłaściwie osoby. I mam tu na myśli nie tylko nietrafione związki, ale i pseudoprzyjaciół, którzy pojawiają się obok, gdy tylko czegoś potrzebują. Pierwszy raz w życiu miłością obdarowuję kogoś, kto na tę miłość zasługuje. Kogoś, kto jej nie zniszczy i nią nie wzgardzi i będzie szanował.
Poza tym... Od dziecka brakowało mi ciepła, zrozumienia, wsparcia, miłości. Dopiero od paru miesięcy wiem 'jak to smakuje' i dlatego zdecydowaniem jestem za byciem w parze. Sama byłam zdecydowanie zbyt długo. Mało brakowało, a już bym nie była ani sama, ani z kimś, bo nie byłoby mnie wcale. Ale dzięki Marcinowi jestem i mam się dobrze :)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Martuśka »

całkowicie zgadzam sie z 'Zoom' te wolne związki są super ale trzeba uważać żeby sie nie zakochać bez wzajemności bo potem może boleć:/ a przyjaźni między chłopakiem i dziewczyną jak dla mnie to nie istnieje no chyba że w jednym tylko wypadku: kiedy chłopak i dziewczyna są parą. wtedy to oczywiste że są przyjaciółmi, kochankami i parą w jednym:)
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Justyśka »

stefan pisze:nie jest cool, jak się pisze że "wszyscy faceci to świnie" - tak samo jak to, że "wszystkim kobietom chodzi tylko o forsę". no bez jaj.
Zgadzam się...nie można uogólniać, bo to nie fair...jeżeli jeden facet nas skrzywdził, to nie możemy od razu skreślać wszystkich...
a tak do tematu to ogólnie fajnie by było, gdybym miała stalego faceta, ale jakos jak na razie nie zdarzają mi się. Od jakiegoś roku jestem olnym strzelcem i lubie czasami sie pobawić Z facetami, ale nie ranić ich...Jeżeli wiem, że ten ktoś nie ma wobec mnie jakiś poważnych zamiarów to lubię czasem się do jakiegoś przytulić czy pocałować...nie zobowiązująco...ale nie zdarza mi sie to często
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Martuśka »

Amateur pisze:Moja dziewczyna była długi czas singielką i chociaż oglądała sie za chłopakami to nie chciała z nimi chodzić bo uważała że "CHŁOPAK to prosty mechanizm z jedną wajchą"... no ale jakoś mi uległa :P (na szczęście :D)
jakbym słyszałam moja panią od socjologii, nie powiedziała tego tekstu przy chłopakach ale na wykładzie myśląc o tym nie mogła opanować sie od śmiechu :)
ODPOWIEDZ