Wyginamy cialo smialo ;D

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: melOn »

a ja właśnie lubię też takie 'wiejskie' tańczenie, bo ma w sobie to coś innego ;] ;D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: =MiLi= »

Ja też takie lubię :) biesiadne itp ;) Ludzie się bawią bez względu na muzykę itd ;) i moim zdaniem tylko tacy potrafią się naprawdę bawić :) Tacy, którzy potrafią się odnaleźć w każdej muzyce :) a do takich "wiejskich" najłatwiej i najweselej się tańczy :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: s0rr0w »

Nie znoszę wiejskich potańcówek. Bleee. Typowo polskie wesele to dla mnie koszmar.

Dawno temu, w podstawówce tańczyłam przez trzy lata, ale jakie tańce, to nieważne ;) Teraz chodzę na salsę od około roku, a pod koniec kwietnia zapisuję się na... hip hop. Nie słucham hip hopu, ale taki styl tańca mi odpowiada. Zresztą tam jest trochę hip hopu, trochę funky, trochę boogie. Fajna sprawa :)
Poza tym troszkę się uczyłam samby ze względu na capoeirę.

Ogólnie: uwielbiam tańczyć :D Tymbardziej mnie dobija matura, bo nie mogę za bardzo wychodzić na imprezy ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Ewelina9011
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 16.07.2007, 21:15

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: Ewelina9011 »

Kocham tańczyć :P szczególnie na tych wolniejszych piosenkach wtulajac sie w drugą osóbke
Najpiekniejszą ciszą jest cisza wpatrzonych w siebie oczu...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: Virgin »

kocham taniec :) kiedys (daaawno daaawno temu) bylam na obozie z tanca towarzyskiego, pozniej tanczylam jfh (ale krotko), teraz matura wiec dopiero po niej bede mogla wrocic na zajecia. takto tancze, mozna powiedziec, ze codziennie, bo cokolwiek w domu robie to do muzyki i zawsze bioderkami poruszam ;) a to przy sprzataniu, zmywaniu itp. (pogo tez fajna rzecz ;))
moj chlopak swietnie tanczy (uwielbiam tanczacych facetow :>), od podstawowki chodzi na kursy, teraz jest w grupie pokazowej. uwielbiam patrzec jak wywija (taki afrodyzjak hehe), jest bardzo dobry we freestyle'u i mozna sie z nim swietnie pobawic na imprezach, chociaz przy nim mozna stwierdzic, ze nie umie sie tanczyc ;) to juz nie jest fajne (wkurzylo mnie, ze kiedys na imprezie zamiast na mnie jakis przystojniak patrzyl jak On tanczy :p)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: =MiLi= »

Ja pokochałam taniec właśnie przez Sebka :) tańczy cudownie :) nigdy się nie uczył , jest takim naturalnym taletem ;) Kocham z Nim tańczyć :) ale nie cierpię jak jesteśmy w klubach i jakieś laski się gapią na Niego i nie daj Bóg jak tylko odchodzę zaraz Go wyciągają... na szczęście zaraz Go odbijam i mogą tylko pomarzyć, zeby z Nim potańczyć :D toleruje tylko Dziewczyny z rodziny i znajome ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Ares
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 01.07.2007, 11:06

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: Ares »

Kocham i umiem tańczyć.
Ares
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: agatha2 »

"wiejski taniec"
też kiedyś nie lubiłam. Później jednak stwierdziłam, że to fajna zabawa. Powygłupiać się z wujem czy ciotką. Mój brat natomiast wyśmiewa słowa babci: On, ona nie potrafią tańczyć. Co to w ogóle ma znaczyć? Nie potrafią się kiwać w lewo i prawo?

Moim zdaniem raczej chodzi jej o wyczucie rytmu. I czy ten taniec po prostu jakoś płynnie wychodzi ;) Więc jeśli masz poczucie rytmu ---> umiesz tańczyć

Taniec z osobą najbliższą z najbliższych to już inna kategoria i o coś innego w tym chodzi... i to jest najpiękniejsze i najwspanialsze... bo w ten sposób można tańczyć nawet na balkonie...
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: h4d3s »

Ja nie umie tańczyć chociaż, z chęcią bym się nauczył :mrgreen:
a teraz mały offtop: czy dziewczyny zwracają uwagę na to czy chłopak umi tańczyć ? jest to istotne w moim przypadku :hihi:
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: zlote_slonce »

umiem tanczyc i lubie tanczyc.
taniec dyskotekowy oczywiscie. ; D
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: agatka »

h4d3s pisze: czy dziewczyny zwracają uwagę na to czy chłopak umi tańczyć ? jest to istotne w moim przypadku :hihi:
Zwracają i to jak!!! :mrgreen: Zawsze jakiś kolejny plus... ;)
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: h4d3s »

agatka w moim przypadku nie taki plus, skoro nie umiem tanczyc
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: =MiLi= »

Hmm dla mnie nie jest szczególnie ważne to jak Facet tańczy :) oczywiście jak potrafi to świetnie :) ale miałam też Facetów, którzy kompletnie nie czuli rytmu ;) i nie było to dla mnie problemem :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Wyginamy cialo smialo ;D

Post autor: melOn »

każdy umie tańczyć ;) po swojemu i nie powinnien się tego wstydzić, bo nie ma idealnego 'przepisu' na taniec.
ODPOWIEDZ