Koncentracja

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Koncentracja

Post autor: h4d3s »

Siemka
Znacie może jakieś środki na lepszą koncentracje ?? Jeśli znacie takie produkty to moglibyście wypisać w przybliżeniu ich negatywne skutki(o ile takowe są)
pozdro
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Koncentracja

Post autor: stefan »

lecytyna.

skutków ubocznych nie znam. dostępna w aptekach bez recepty.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Koncentracja

Post autor: agatha2 »

Najlepej zapytaj o to w aptece. Na miejscu dowiesz się wszystkiego. Te panie naprawdę ciężko pracują na studiach żeby to wiedzieć :) Myślę że daleko do apteki nie masz i wątpię żeby na forum ktoś dał Ci tak rzetelną odpowiedź jaka dostaniesz w aptece.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Koncentracja

Post autor: zlote_slonce »

hmm
tak tak.
zgadzam sie..
farmaceuta Ci doradzi co w jakich ilościach najlepiej ( chociaz to pisze na pudelku)
jakie sa skutki uboczne ( to tez)
no i czy mozna podawac w tym wieku.. moze byc przeznaczony np dla osob sraszych to jest wykluczone.

Ale właśnie lecytyna ponoc dobra. ; D.
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Koncentracja

Post autor: Kamilka »

Bilomag, RedPuls no i Zdrovit ma coś na pamięc i koncetrację... może być jeszcze Sesja ;p

a tak szczerze mówiąc to wszystko zależy od:
a) Twojego organizmu
b) Twojej podświadomości... jeśli wmówisz sobie, że to działa to rzeczywiście zadziała ;)
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Koncentracja

Post autor: *MysterY* »

a kawa nie wzmacnia koncentracji? Bo u mnie wzmacnia i polepsza wydajnosc :)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Koncentracja

Post autor: agatha2 »

i jest używką...
Wg mnie większość tych środków (Sesja etc) to Placebo. Bo od samego ich spożywania jeszcze nikomu się sesji zdać nie udało :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Koncentracja

Post autor: Martuśka »

hehe aż mi sie przypomniała historia gdy dziewczyna chodziła pod pomnik przed egzaminem i wierzyła ze zda cała sesje i oczywiście nie zdała bo sie nie uczyła tylko wierzyła w moc pomnika:P ja nie wierze w te środki wszystkie, zeby sie skoncentrować mi wystarczy odpowiednia muzyka i żadnych krzyków i gadania nad uchem no i musze być w miarę wypoczęta :)
Milena
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 13.12.2011, 20:18
Płeć: kobieta

Re: Koncentracja

Post autor: Milena »

od razu tabletki ? ; p
nie lepiej poćwiczyć koncentrację "domowymi sposobami" :D
ODPOWIEDZ