ślub znajomych/osob w tym samym wieku.. itp..;)

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ślub znajomych/osob w tym samym wieku.. itp..;)

Post autor: =MiLi= »

Masz racę robek, tylko wielu ludziom się wydaje, że są fotowi i dadzą sobie radę ale sytuacja Ich przerasta w końcu... to nie jest tak łatwo. Trzeba ogromnej miłości i wiary w tę miłość, żeby podołać.
A teraz świeża sprawa... dowiedziałam się kilka dni temu, kumpela mojej przyszłej szwagierki, lat 20... ślub cywilny miała ok 2 lata temu ślub kościelny był w tamtym roku, dość niedawno... a tu proszę informacja, ze M. i R. się rozwodzą. A tyle się znali i tak się kochali... z tą różnicą, że On był z Gdańska a Ona z Łodzi. Problem związku na odległość... nie poznali się widać dość dobrze i taki efekt....
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: ślub znajomych/osob w tym samym wieku.. itp..;)

Post autor: Martuśka »

Moja najlepsza kumpela z gimnazjum i czasów liceum zaręczyła sie po 4 miesiącach bycia ze swoim chłopakiem, w sumie z chłopakiem z którym była wcześniej dwa lata zerwała i weszła od razu właśnie w ten związek. W sumie wydawało mi się, że to szybko ale w tym roku w sierpniu biorą ślub:) Widocznie układa im sie dobrze, choc dla mnie brzmi to niecodziennie, że już po 4 miesiącach zaręczyny (planowali nawet wcześniej już po 2 miesiącach), czas pokaże co z tego wyjdzie:)

Ogólnie w poprzednim roku (2009) juz 5 dziewczyn z mojej grupy/wcześniejszych szkół wzięło ślub, jedna jest w ciąży. I teraz mam czas kiedy im tego zazdroszczę:) Teraz wydaje mi się, że byłabym wstanie stworzyć Rodzinę, mam odpowiedniego kandydata tylko warunków mi brak... Boje się, że nagle okaże sie, że nigdy nie ma odpowiedniego czasu na ślub...
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: ślub znajomych/osob w tym samym wieku.. itp..;)

Post autor: Queensberry »

=MiLi= pisze:Masz racę robek, tylko wielu ludziom się wydaje, że są fotowi i dadzą sobie radę ale sytuacja Ich przerasta w końcu... to nie jest tak łatwo. Trzeba ogromnej miłości i wiary w tę miłość, żeby podołać.
A teraz świeża sprawa... dowiedziałam się kilka dni temu, kumpela mojej przyszłej szwagierki, lat 20... ślub cywilny miała ok 2 lata temu ślub kościelny był w tamtym roku, dość niedawno... a tu proszę informacja, ze M. i R. się rozwodzą. A tyle się znali i tak się kochali... z tą różnicą, że On był z Gdańska a Ona z Łodzi. Problem związku na odległość... nie poznali się widać dość dobrze i taki efekt....
wiem ze to nie w temacie, ale mam pytanie do ciebie, kto jest na tym zdjęciu z tobą? wydaje mi się że znam tego chłopaka
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ślub znajomych/osob w tym samym wieku.. itp..;)

Post autor: =MiLi= »

Mój Mąż Sebastian. PW
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: ślub znajomych/osob w tym samym wieku.. itp..;)

Post autor: ABCBielizny »

W sumie to nie wiem co mam o tym mysleć,ale uważam ze ślub w zbyt młodym wieku nie jest dobrym rozwiązaniem. Na wszystko jest odpowiedni czas i pora,również na ślub. To poważne zobowiązanie i nie raz miłość mylona jest z fascynacją.
ODPOWIEDZ