Czego żałujecie?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czego żałujecie?

Post autor: SkaTe_GirL »

a ja mam tez takie cos, ze czasem zaluje, ze czegos probuje... bo potem sie wkrecam/ przyzwyczajam... a to znika jak banka mydlana ;/
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Justyśka »

a tak do tematu...ktoś kiedyś napisał,że "lepiej coś zrobić i żałować niż żałować, że się tego nie zrobiło" czy zgadzacie się z tym? Ja czasami jak coś zrobię, to się bardzo zadręczam, ale jak coś chciałam, np komuś powiedzieć albo coś zrobić i nie zrobiłam to też bardzo się zadręczam...więc nie wiem co jest gorsze...
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Martuśka »

zrozumiałam coś i bardzo żałuje swoich czynów i swoich słów...

mysle, że o wiele lepiej zrobić i żałować... ja właśnie bardzo żałuje, że nic nie zrobiłam... z reszto w życiu trzeba próbować nowych rzeczy... a ryzyko czasem sie opłaca:)
monisia94
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 07.04.2008, 17:31

Re: Czego żałujecie?

Post autor: monisia94 »

=MiLi= pisze:Czy są takie rzeczy, których żałujecie? Co byście chcieli zmienić w swoim życiu gdybyście mieli możliwość cofnąć czas? oczywiście z tą świadomością, która macie dziś
Niesety kazdy z nas popełnia błedy i tego jush nie da sie zmienić.. Kazdemu cos nie wyszłoo... Ja mam wiele takich rzeczy ale jedna z nich był alkohol. Ze pierwszy raz siegnełam po pwo mimo ze było 5% i w dodatku zrobiłam pare łykow nigdy sobie tego nie wybacze bo jestem wielkim przeciwnikiem alkocholizmnu za duzo przez niego wycierpałam
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Czego żałujecie?

Post autor: JaGaKi »

W wieku 14 lat? Ciekawe...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
julka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 12.06.2008, 19:05

Re: Czego żałujecie?

Post autor: julka »

Gdybym miała taką szansę cofnąć czas to naprawiła bym kilka błędów, które w swoim życiu popełniłam i przez które muszę teraz cierpieć bo przez własną głupotę straciłam jedyną osobę, którą w swoim życiu naprawdę kocham :cry:
Wiele bym dała żeby mieć taką moc,ale niestety tak się nie da :(
[/b]
Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią :(
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Potępiony »

Z perspektywy czasu bardziej żałuję tego czego nie zrobiłem kiedy była na to okazja. Osobiście nie żałuję żadnego z popełnionych już czynów, mimo iż z wielu rzeczy nie mogę być dumny. Ucząc się na własnych błędach można wyciągnąć wiele pozytywnych wniosków i sporo się nauczyć.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
cineksadki
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.10.2008, 02:18

Re: Czego żałujecie?

Post autor: cineksadki »

Jestem nowy na tym forum, więc witam wszystkich :).
Czego żałuję? Jest dużo rzeczy, ale w wielkim skrócie, żałuję, że zawsze niszczyłem to na czym mi zależało.... Ostatnio nie mam takiego bezsensownego problemu, bo na niczym mi nie zależy...
Mała jednostka... ja...
Paulinka61616
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 14.10.2008, 18:11

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Paulinka61616 »

Żałuję kilku rzeczy ... Ale nic z tym nie zrobię, bo nie miałam na nie wpływu ... A jeśli chodzi o moje postępowanie to niczego nie żałuję... Choć nie zawsze mi wszystko super wychodziło, tak jakbym chciała... Ale dzięki popełnieniu tych błędów jestem bogatsza o nowe doświadczenia, które są przestrogą i nauką na przyszłość. Choć wiadomo że nikt nie jest idealny i jeszcze nie raz zdarzy mi się popełnić jakiś błąd... Ale najważniejsze jest przyznać się do błędu, bo tylko głupcy w nim trwają:-)
Zaufać Panu i walczyć o swoje marzenia...
anek
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 28.11.2008, 13:36
Lokalizacja: lublin

Re: Czego żałujecie?

Post autor: anek »

Konkretnie chyba niczego nie żałuje (narazie).
No może troche podzielam zdanie =MiLi= i h4d3s.. z tą nauką czasem, baaardzo czasem nie idzie. :P
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Czego żałujecie?

Post autor: h4d3s »

Stało się popełniłem mój pierwszy poważny błąd którego już żałuje a co dopiero jak będę starszy, moim błędem było zrezygnowanie z dziennej szkoły i zapisanie do zaocznej a teraz to już za późno bo nie mam powrotu do dziennej szkoły. Myślę że zrobiłem to ze złości na rodziców, w każdym bądź razie teraz będę patrzał uważniej na decyzje które mogą w jakimś większym stopniu włpynąc na przyszłośc. Po za tym muszę pomyślec jak naprawic ten błąd jak na razie nie pomysłów.
kaskaaka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 04.09.2013, 12:27
Płeć: kobieta

Re: Czego żałujecie?

Post autor: kaskaaka »

Ja tak samo w tej chwili niczego nie żałuję
Jaden
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.10.2013, 08:32
Płeć: mężczyzna

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Jaden »

Żałuje tego czego nie zrobiłem, bo lepiej "żałować, że się zrobiło, niż żałować, że się nie spróbowało" :)
julieta2625
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.09.2013, 19:05
Płeć: mężczyzna

Re: Czego żałujecie?

Post autor: julieta2625 »

Nie ma czego żałować, tylko życ tak, żeby było nam dobrze ;)
PerNow91
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 09.10.2013, 12:20
Płeć: mężczyzna

Re: Czego żałujecie?

Post autor: PerNow91 »

Palilem za duzo marihuany, niestety troszke to wplynelo na moje zycie.
Netgall1462
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 01.10.2013, 16:17
Płeć: mężczyzna

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Netgall1462 »

Ja żałuje że nie poszłam na studia wyższe :(
prolourdes2204
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 01.10.2013, 15:46
Płeć: kobieta

Re: Czego żałujecie?

Post autor: prolourdes2204 »

że nie spróbowałam wielu rzeczy
Scottie83
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 01.10.2013, 15:30
Płeć: mężczyzna

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Scottie83 »

Żałuję że się więcej nie uczyłem w liceum teraz mógłbym lepsze studia studia.
Jaden
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.10.2013, 08:32
Płeć: mężczyzna

Re: Czego żałujecie?

Post autor: Jaden »

Netgall1462 pisze:Ja żałuje że nie poszłam na studia wyższe :(
na studia nie jest za późno
ODPOWIEDZ