co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SlodkaKarola15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 18.09.2007, 21:16

co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: SlodkaKarola15 »

co zrobic aby szybko mi urosly wlosy?

kilka dni temu poszlam do fryzjera i sie scielam sciela mnie inaczej niz chcialam i wygladam okropnie:( co zrobisz zeby jak najszybciej uroslo mi jak najwiecej wlosów)?
Ostatnio zmieniony 16.03.2008, 18:34 przez SlodkaKarola15, łącznie zmieniany 1 raz.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: Linka »

Nie ma takiego sposobu. Trzeba czekać i ewentualnie zatuszować nieudaną fryzurę, zakładać opaskę, robić kitka itp.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: Martuśka »

No jeśli masz sporo kasy (czyt. koło 400 zł) to możesz przedłużyć sobie włosy a jeśli nie to trzeba czekać... I tak jak Linka radzi - tuszuj to co jest nie tak w tej fryzurze:)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: Virgin »

ja chodzilam w chuscie przez pewien czas, zeby zakryc nieudana fryzure.

a co do szybkiego odrastania: szybciej rosna, jak czesto sie je scina. jak bylam mala to przez dlugi czas leciano mnie na chlopca i bardzo szybko teraz wlosy mi odrastaj :) hehe
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: Linka »

Martuśka pisze:No jeśli masz sporo kasy (czyt. koło 400 zł) to możesz przedłużyć sobie włosy
u mnie przedłużenie kosztuje około tysiaka, nawet średnio- gęstych włosach. Wiem, bo ostatnio byłam u fryzjera i akurat jakaś babka pytała.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: Martuśka »

Linka to jedynie jak chcesz mieć prawdziwe włosy bo jak sztuczne to powinno starczyć koło 400 zł bo to płaci sie za gramy tych włosów... moja kumpela miała równy kilogram i płaciła własnie koło 400 zł ale miała sztuczne włosy...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: co zrobic aby szybko mi urosly wlosy

Post autor: =MiLi= »

Zatuszuj jakoś tą kiepską fryzurę, może idź do fryzjera niech zetnie inaczej? podobno pomagają różne preparaty do łykania typu Silica czy jakieś ze skrzypem, ale musisz poszukać coś w necie lub spytać w aptece. Tylko nie ma co się spodziewać piorunujących efektów ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ