pijane dziewczyny

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

pijane dziewczyny

Post autor: SkaTe_GirL »

Kazdy z Nas lubi imprezowac. Tutaj raczej nie znajde sprzeciwiajacych sie. Kazdy tez predzej czy pozniej siega po alkohol. Chce tu zwrocic uwage na dziewczyny - w moim wieku, mlodsze, starsze (to jest raczej bez znaczenia) po alkoholu szybko traca kontrole nad wlasnym postepowaniem... - zaczyna sie zataczanie czy rzucanie w ramiona pierwszemu lepszemu facetowi.
Jak widzicie pije dziewczyny - co myslicie - zal.pl? Fajnie sie dziewczyna bawi?
Wzbudzaja w Was jakies uczucia? Obrzydzenia np.?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: pijane dziewczyny

Post autor: Virgin »

u mnie budzi to niesmak. skoro ja potrafie pic z umiarem i nie robic z siebie idiotki to mysle, ze inni tez by tak mogli. jesli nie umie sie pic to sie nie powinno tego robic i tyle.
poza tym, malolaty mysla chyba, ze picie i niekontrolowanie siebie jest trendy ;/ nie wiem sama
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: pijane dziewczyny

Post autor: czarownica333 »

Pijane dziewczyny? Odstraszają mnie. Równie bardzo jak pijani faceci. Bo co za różnica, czy się pierwszemu lepszemu rzuca w ramiona czy zaczyna obściskiwać pierwszą lepszą? Jeżeli człowiek, niezależnie od płci, nie umie się bawić z umiarem, nie zna granic, nie szanuje się, to wzbudza we mnie naprawdę spore politowanie.
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: pijane dziewczyny

Post autor: Centi66691 »

Pijane dziewczyny? dziwne zjawisko od razu włącza im się przycisk poderwać jak największą ilość facetów to odrzuca (mnie przynajmniej). Każdy ma jakaś granicę opicia się i każdy powinien się kontrolować ale nie ma ideałów i jak to mówią "Są ludzie i parapety"
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: pijane dziewczyny

Post autor: aguśka »

nie wiem dlaczego, ale ja zyje w przkonaniu, że poprostu dziewczynie nie wypada się upić, dla mnie jest to coś...niepoważnego, i jak widze taką "nawaloną" dziewczyne to myśle, że to jakaś głupia małotata, która chce pokazać co to nie ona...żałosne... W każej sytuacji czy na dyskotece, czy na innej imprezie nalezy zachować umiar, przecież wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiedniej ilości!
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: pijane dziewczyny

Post autor: Martuśka »

Na własnym przykładzie pamiętam jakie to było fajne sie upić i nic nie pamiętać, ale to było kilka lat temu... ale jeśli już coś takiego sie zdarzało to w gronie osób znajomych. Natomiast teraz wiem ze idąc na imprezę nawet nie muszę pic żeby sie wybawić a jeśli pije to znam swój umiar i pije do pewnej granicy. Uważam, że te dziewczyny upijają sie po to by zaimponować innym. Może tez wyrwały sie z domu na dyskotekę i hulaj dusza... Ciężko powiedzieć czemu tak robią ale na pewno jest to żałosne i nieodpowiedzialne.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: pijane dziewczyny

Post autor: SkaTe_GirL »

a tłumaczenie typu - pije aby zapomniec o problemach choc na chwile...?
Jest to jakies tłumaczenie czy jest kompletnie pozbawione sensu?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: pijane dziewczyny

Post autor: Justyśka »

ja mam 16 lat i mimo ze czasami coś wypiję to nigdy na tyle , żeby być pijana bo po pierwsze nie chcę, a po drugie boję się co jestem w stanie zrobić po pijanemu. A jak widzę taką 13 czy 14 latkę przewracającą się to mi się jej żal robi. A picie po to aby zapomnieć o problemach jest skuteczne ale tylko dopóki nie wytrzeźwiejemy wiec po co?
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: pijane dziewczyny

Post autor: Phantom »

Jacy Wy wszyscy jesteście na forum zadziwiająco moralni, lol.


Pijana kobieta? A kobieta, to co - nie człowiek? Każdy może się upić. Facet czy dziewczyna, zawsze przesadzi i nie wiem dlaczego to bardziej przystoi samcom, niż przedstawicielkom płci pięknej.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: pijane dziewczyny

Post autor: SkaTe_GirL »

Krzysiu.! ;* :)

Moralnosc na forum...?
Mi sie raczej wydaje, ze wiekszosc z Nas ma stereotypowe myslenie... ze po prostu kobiecie nie wypada...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: pijane dziewczyny

Post autor: Anuś »

Nikomu nie wypada ;P
Ja nie piję (jak juz to bardzo malo..) i ogolnie budze zdziwienie wsrod ludzi ;p chociaz najblizsi znajomi juz sie przyzwyczaili ;D ale i tak robia wielkie halo jak ania cos pije;p 'ooo...ania...ty pijesz?;> no niee-eee to ja tez musze;p bo z toba nie wypic?;> ' :P
Nie przebywam tez z ludzmi ktorzy w jakis szczegolny sposob naduzywaja alkoholu.. wiadomo.. impreza, alkohol, ale wszystko w granicach normy..
ludzi ktorzy nie umieja sie kontrolowac (jesli chodzi o alkohol oczywiscie) traktuje troche z gory...bo nie umieja sie powstrzymac, nie wiedza gdzie jest jakas granica... jeszcze pol biedy jak ktos sie napije i jest wesoly.. gorzej jak zaczyna byc brutalny, niemily, w ogole sie nie kontroluje... Widzialam tez dziewczyny, ktore po alkoholu zaczely 'przytulac' sie do chlopakow.. nie swoich chlopakow... dla mnie to dosc ponizajace...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
anek
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 28.11.2008, 13:36
Lokalizacja: lublin

Re: pijane dziewczyny

Post autor: anek »

Trzeba przyznać, że niezaciekawie wygląda jak idzie taka dziewczyna w przedziale wiekowym 14-16 i ledwo co się trzyma na równych nogach.
Fakt, że każdy może się upić, ale co jej to da, do tego jeszcze w takim młodym wieku jak się upije? jest w tym coś przyjemnego..?
nie przestawaj szukać..
jesteś o krok bliżej..
nie przestawaj szukać..
to nie koniec.
ODPOWIEDZ