Bezsenność.

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Bezsenność.

Post autor: robek »

Co robicie gdy nie możecie usnąć. Macie jakieś sprawdzone sposoby na bezsenność ? Bo czasem tak jest, że chciałoby się trochę pospać. A tu nie można.
Robek
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Bezsenność.

Post autor: =MiLi= »

Hmm ja np myślę o czymś przyjemnym, marzę sobie, wyobrażam sobie, że nasza Córcia już z nami jest, że jesteśmy nad morzem itd różne przyjemne rzeczy, marzenia :) Kiedyś piłam przed snem szklankę melisy na spokojny sen, podobno pomaga też kubek ciepłego mleka.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Bezsenność.

Post autor: JaGaKi »

Było kilka ciekawych sposobów na brak snu
- czytanie notatek z historii z liceum (uwielbiam historię, ale te notatki są ble)
- walnięcie sobie piwka (ale to lepiej się nie przyzwyczajać ;p)
- papieros potrafi podobno nieźle uśpić
- zacząć oglądać film - podobno nieźle daje rade.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bezsenność.

Post autor: Linka »

Jak nie mogę spać to po prostu siedzę tak długo przed kompem lub telewizorem, aż mnie zmuli. Ale to tylko wtedy, kiedy na drugi dzień mogę spać conajmniej do 11 ;) Jak muszę wstawać rano, to poprostu kładę się do łóżka i przewracając z boku na bok, czekam aż zasnę.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Bezsenność.

Post autor: Justyśka »

mam podobne sposoby jak Linka:D
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Bezsenność.

Post autor: Martuśka »

teraz juz nie mam takich problemów z zasypianiem i całe szczęście nie cierpiałam nigdy na bezsenność ale gdy czasem nie moge zasnąć to ciepła kapiel i kubek ciepłego mleka mi starczał :)
Mili, jeszcze troche to noce będą nieprzespane:P oczywiście życze tego zeby Córcia nie dokuczała Wam za mocno w nocy:)
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Bezsenność.

Post autor: Centi66691 »

ja też tak nie raz mam że albo nie mogę zasnąć albo budzę się codziennie o 3 w nocy xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
anek
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 28.11.2008, 13:36
Lokalizacja: lublin

Re: Bezsenność.

Post autor: anek »

No podobnie jak Linka.
Chociaż częsciej praktykuje się to przewracanie z boku na bok, bo gdybym tak miała siedzieć w nieskończoność przed komputerem/tv to na drugi dzień nie nadawałabym się do życia. :P
ODPOWIEDZ