trwała ;p

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

trwała ;p

Post autor: Virgin »

myślałam nad zrobieniem sobie trwałej, delikatnych lokow bo moje wlosy sa wsumie nijakie, niby proste ale sie wywijaja.
czy ktoras z was robila sobie trwala? albo orientujecie sie o co powinnam sie dowiadywac u fryzjerow zeby dobrze wyszly takie loczki jakie chce? jak pozniej sie pielegnuje wlosy? etc. :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: trwała ;p

Post autor: Linka »

Ostatnio dowiedziałam się od fryzjerki, że trwałą można robić tylko na włosach góra do ramion- na dłuższych nie robią.
A żeby loczki wyszły takie jak chcesz, chyba najlepiej pokazać fryzjerce jakieś zdjęcie, gdzie właśnie taka fryzura jest. Wtedy, to już ona powinna wiedzieć jakich wałków użyć i co zrobić, żeby tak wyszło.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: trwała ;p

Post autor: Martuśka »

Nie robiłam nigdy trwałej bo mam z natury kręcone włosy a na kręcone nie można robić trwałej bo wychodzi puch a nie loki... wiem, że nie można myć włosów od razu po trwałej przez pierwsze kilka dni czy godzin ale nie wiem przez ile... co do pięlęgnacji to chyba nie ma szczególnych zaleceń ale na pewno odżywaka odbudowująca nie zaszkodzi:) moja współlokatorka ma trwałą ale nie widze zeby jakoś specjalnie dbała o włosy i używała jakiś specyfików... jak włosy odrastają to troche mogą sie puszyc ale to zalezy od loków ( znaczy od tego czy sa takie malutkie, drobne loczki czy takie wieksze) :)
ODPOWIEDZ