Zdjecia jego byłej

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Zdjecia jego byłej

Post autor: Martuśka »

Na początku związku z Michałem przeglądałam fotki na jego komputerze i zauważyłam, że ma tam foldery ze zdjęciami ze swoja byłą... jakoś tak bardzo mi to nie przeszkadzało ale teraz chyba wolałabym, żeby je usunął bo w końcu jest ze mną i liczy się nasz związek... niby to mi aż tak bardzo nie przeszkadza ale sama świadomość, że one tam są wzbudza we mnie jakieś dziwne uczucia, które mówią mi ze tych zdjęć nie powinno tam być... po prostu czuje jakby był ktoś "trzeci" przez to...Tylko nie wiem jak mu o tym powiedzieć, a może to nic złego i nie powinnam o tym wspominać? jak sądzicie?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: Anuś »

Na poczatku naszego zwiazku Szymon mial zdjecia z byla dziewczyna na jakims gronie czy cos.. ;P To mnie bardzo wkurzalo ;]
Potem tez znajdowalam jakies zdjecia z jego bylymi dziewczynami... Najbardziej denerwowalo mnie to ze byly to zdjecia 'całuśne' ;P a nie sam fakt zdjec...

Prawda jest ze chyba w ogole chlopacy inaczej podchodza do takich rzeczy.. Szymon mowi ze on w ogole tych zdjec nie oglada, nie zwraca na nie uwagi itd.. Ale dla swietego spokoju przeniosl je ze swojego laptopa na komp stacjonarny z ktorego nie korzysta ;P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: Offik »

ja też mam zdjęcia ze swoimi "byłymi" na komputerze, i nie tylko, i nie będę ich przecież wywalał. To jakaś pamiątka zawsze, a i tak najbardziej liczy się to co jest teraz!
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: Virgin »

mnie sie wydaje, ze to nic zlego. fotografia to przeniesione na papier wspomnienia, dlaczego mialby sie ich pozbywac jesli sa mile. to czesc jego przeszlosci. inna sprawa jesli fotki sa w internecie (grono), bo widza je wszyscy i to juz jest dziwne.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: Martuśka »

Żadnych całuśnych zdjęć nie ma (chyba, wszystkich nie przejrzałam)... chyba najbardziej jakoś dręczą mnie zdjęcia jej samej.... ma tam właśnie takie miny całuśne... Sama nie posiadam takich zdjęć dlatego może mi się wydaje to dziwne... Czasem jak pokazywał mi zdjęcia z imprez a akurat siedział tam z nią to szybko przerzucał te fotki i wiem, że nie wiele dla niego to znaczy... Ale zdjęcia gdzie jest tylko ona są moim zdaniem raczej zbędne...
w necie żadnych zdjęć z nią nie ma wiec o to nie mogę się czepiać...
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: aguśka »

moim zdaniem to są tylko wspomnienia, przecież jest z Tobą i to Ciebie kocha. Zdjęcia to tylko "pamiątka". A tak szczerze Ty nie masz zdjęć z byłymi chłopakami?? odrazu po rozstaniu wszystko kasujesz?? Moim zdaniem to nie jest nic złego zresztą sama zauważyłaś że nie zależy Mu na nich. Może dobrze wspomina tamtą dziewczynę, może byli szczęśliwi i poprostu nie chce wymazywać z pamięci tamtego okresu. A zdjęcia to tylko Jego wspomnienia, Ważne jest to co jest teraz. Osobiście myślę, że sam fakt posiadania tych zdjęc to niec złego, co innego gdyby stale je oglądał, myślał o Niej itp.
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: Martuśka »

aguśka pisze:A tak szczerze Ty nie masz zdjęć z byłymi chłopakami?? odrazu po rozstaniu wszystko kasujesz??
nie mam i nigdy nie miałam takich zdjęć, nie były mi jakoś specjalnie potrzebne na kompie, ale wiem że w moim przypadku zginęły by te zdjęcia z mojego kompa. Nie potrzebuje wspomnień i pamiątek z przeszłości.

Może i racja, niech ma te zdjęcia... Znam ich historie i wiem, że to przeszłość, to chyba po prostu zazdrość, chyba nie potrzebnie :D
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: aguśka »

zależy od człowieka :) wiadomo, że zazdrość jest potrzebna, ale myślę że w tym przypadku konieczna nie jest ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Mors
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 04.09.2008, 16:40

xD

Post autor: Mors »

Ja swoich wspomnień bym nie usuwał.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Zdjecia jego byłej

Post autor: =MiLi= »

Mój Mąż wiedział, że mi przykro jak widziałam gdzieś w albumach zdjęcia Jego byłych, choćby to było na jakimś spotkaniu czy imprezie... dlatego pozwolił mi je podrzeć :) powiedział, ze te zdjęcia nic dla Niego nie znaczą i mogę zrobić co mi się podoba, bo liczy się tyko to co tu i teraz:)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ