Trzymanie za rękę

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Zestresowany44
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 01.01.2009, 03:23

Trzymanie za rękę

Post autor: Zestresowany44 »

Witam,
Mam bardzo trudny problem :( ponieważ jutro popołudniu mam pierwszy raz trzymać się z moją dziewczyną za rękę i nie wiem jak to zrobić :oops: Poradźcie mi coś bo nie dam rady, nie mogę spać ze stresu, cały się pocę :( :(
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Trzymanie za rękę

Post autor: aguśka »

nie wiesz jak złapać kogoś za rękę?? a przepraszam co w tym trudnego i dziwnego?? poprostu pochodzisz bierzesz dziewczynę za rękę i ją trzymasz tyle tej trudnej filozofii.
A swoją drogą to wy się umawialiście kiedy pierwszy raz złapiesz ja za rękę?, bo tak to zabrzmiało,a może chodzi Ci o to że masz zamiar to zrobić?
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzymanie za rękę

Post autor: Paweł »

swoją drogą są osoby które pierw czekają na pierwszy pocalunek a dopiero pózniej dają rączkę... serio :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Trzymanie za rękę

Post autor: Queensberry »

Paweł pisze:swoją drogą są osoby które pierw czekają na pierwszy pocalunek a dopiero pózniej dają rączkę... serio :)
No, no to na pewno nie wśród moich znajomych:P
mloda21
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 17.02.2011, 13:25
Płeć: kobieta

Re: Trzymanie za rękę

Post autor: mloda21 »

Wez lape i trzymaj. W ogole kto by to widzial, ze stawia sobie na takie rzeczy termin... :roll:
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Trzymanie za rękę

Post autor: ABCBielizny »

Tak sobie myślę,że jeżeli masz problem z trzymaniem kogoś za rękę to co możesz powiedziec o pocałunku? :wink: Tutaj nie ma recepty ani przepisu na to jak trzymać za ręke. Po prostu lapiesz i już. Zobaczysz że w praktyce to nic trudnego.
ODPOWIEDZ