Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
mitix
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 12.01.2012, 19:43
Płeć: mężczyzna

Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: mitix »

Hej, mam do Was pytanie; też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami? Ostatnio przydarzyło mi się parę wpadek, najpierw "zostawiłem" w pewnym punkcie usługowym 20 zł, zostałem tak lekko mówiąc wydymany przez nieuwagę. Później trafiło mi się, że miałem pecha na zajęciach. Nie nauczyłem się i trafiłem do "odpytki", a w końcu bawiłem się w obstawianie wyników i przegrałem 100 zł. Postawiłem na tenisistę, który pierwszego seta wygrał 6:0, a kolejne dwa przegrał, robiąc przy tym katastrofalne błędy :| Wiem, że w tym ostatnim przykładzie to ja się nie popisałem, a teraz mam nauczkę.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: =MiLi= »

parami? Nieszczęścia całymi stadami chodzą ;) jak coś się sypie to już wszystko :roll:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: aguśka »

no niestety taka prawda, jeden problem to mało :?
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: rogata »

u mnie tez sypia sie stadem...
Life is piece of shit, when you look at it!
mitrasik
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.12.2011, 11:19
Płeć: mężczyzna

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: mitrasik »

To chyba każdemu się tak wydaje, że nieszczęścia chodzą parami/stadami ;). Należy przede wszystkim pozytywnie myśleć i nie podłamywać się niepotrzebnie. Wtedy kurs ze złego wróci na dobry :)
Kozowski
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.01.2013, 16:00
Płeć: mężczyzna

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: Kozowski »

Jak to mowi moj kumpel to Prawo Murphego jak myslisz ze nie moze byc gorzej to na pewno bedzie;o)
Cyklop
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 05.10.2012, 12:44
Płeć: mężczyzna

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: Cyklop »

Żyjemy raczej w trudnych czasach, więc o nieszczęścia dziś dużo łatwiej niż kiedyś. Tak mi się wydaje.
maja40790
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 13.08.2013, 21:46
Płeć: kobieta

Re: Czy też uważacie, że nieszczęścia chodzą parami?

Post autor: maja40790 »

Tylko narzekacie i narzekacie widać po was że nigdy nie spotkało was nic tragicznego. Zazdroszczę, ale jesteście ślepi...
ODPOWIEDZ