Za krótka gra wstępna

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
extasy
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 06.12.2011, 00:32
Płeć: kobieta

Re: Za krótka gra wstępna

Post autor: extasy »

Nie wiem czy chciałabym być z takim egoistą, który myśli tylko o zaspokojeniu samego siebie. Obrażanie się świadczy o jego niedojrzałości. Moja rada: daj sobie spokój z takim typkiem, chyba że masz zamiar zaciskać zęby i zaspakajać go.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Za krótka gra wstępna

Post autor: aguśka »

Szczera rozmowa, a jeśli tego sie boisz, to zawsze można spróbować użyć jakiejś metafory, albo powiedzieć w formie żartu.
Jest jeszcze jeden sposób, np. eksperymenty w łóżku, można poszukać jakiś metod żeby sprytnie przedłużyć grę wstępną, a żeby facet się nie zorientował i myślał że to tylko Twoja kreatywność. Może dobrym rozwiązaniem dla Was będzie też seks oralny? Faceci z reguły to uwielbiają i być może nie pozostanie Tobie dłużny. Wszystko zależy od Waszych upodobań i wyobraźni ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
lolita
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 17.01.2012, 19:06
Płeć: kobieta

Re: Za krótka gra wstępna

Post autor: lolita »

Porozmawiaj z nim,powiedz czego oczekujesz ,że chciałabyś aby wam obojgu było dobrze.Może to da mu do myślenia i w końu wszystko będzie ok.Szczera rozmowa powinna pomóc.
Maropl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 22.11.2012, 18:24
Płeć: mężczyzna

Re: Za krótka gra wstępna

Post autor: Maropl »

jak chcesz długą grę wstępną zawsze możesz mu dłużej robić loda :)
ODPOWIEDZ