Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: SkaTe_GirL »

Jako ze chodze do szkoly typowo 'babskiej' ;P Czesto zdarza sie nam rozmawiac na tematy tak zwane intywne badz prywatne.Ostatnio rozmawialismy na temat stracenia dziewictwa. Taaaa, hehe i padlo takie pytanie/nia :"Czy czulas ze jestes gotowa na ten krok w swoj zyciu?" i "Czy jestes juz gotowa?" Jedna z moich kolezanek przyznala sie ze sadziala ze jest gotowa a kiedy przyszlo co do czego ... stchórzyla ;P zapewne wiele dziewczyn tak robi ;P a jak jest z Wami, z dziewczynami odwiedzajacymi te forum ? ;P Uwzacie ze jestescie juz gotowe na ten krok czy raczej nie?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Anuś »

ja nie jestem jeszcze na to gotowa. Młoda jestem i na wszystko mam czas. A poza tym to jest bardzo ważna decyzja. która wg mnie musi być przemyślana i pierwszy raz musi być z osobą którą się kocha, ma do niej zaufanie i takie tam, a nie po 2 miesiącach znajomości... :/
PODSUMUWUJĄC : jestem dziewicą, nie jestem gotowa na sex i nie spieszy mi się do tego! :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: ::PiotreK:: »

babsie tematy ale ja sie udziele

z tego co sie nasłuchałem od wielu dziewczyn wiekszosc z nich niebyła gotowa na pieerwszy raz bo niewiedziala co to wogóle jest i wydaje mi sie ze ciezko sie dowiedziec czy jest sie gotowym czy nie
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: ewelinka »

Nikt nie wie do konca czy jest gotowym czy nie...I jak Piotrek powiedzial, ciezko jest sie o tym dowiedziec... teraz mowimy "nie" ale jesli juz dojdzie do tego, to jednak zdanie mozemy zmienic...tak samo jak teraz mowimy "tak" to pozniej mozemy powiedziec "nie". I tak naprawde, to wszystko, czy jestesmy gotowi czy nie, okazuje sie dopiero jak juz dojdzie do takiej sytuacji...
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: tribalka »

Tak to prawda, to różnie bywa. Mam wiele koleżanek które na początku mówiły, że oddadzą to, co mają najcenniejsze chłopakowi którego będą kochać, planowały jak to będzie roamantycznie i w ogóle. I każda z nich przeżyła swój "pierwszy raz" spontanicznie, z nowo poznanym chłopakiem, pod wpływem alkoholu, na działce, na dyskotece...Nigdy nie można być do końca pewnym, jak zachowa się w danej sytuacji. Ja np. wiem, że tak do końca nie byłam gotowa na taki krok, kochałam tamtego chłopaka, ale tak naprawdę to było za szybko. Z perspektywy czasu nie żałuję że to zrobiłam i że właśnie z nim, bo to naprawde wartościowy facet. I mimo że nie jesteśmy razem, to nadal się przyjażnimy. Macie racje trudno stwierdzić, czy jest się gotowym czy nie. Ja myślałam że jestem gotowa a tak naprawde do końca nie byłam. To indywidualna sprawa każdego z nas.
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: ::PiotreK:: »

no własnie to czy jest sie gotowym na swój pierwszy raz mozna stwierdzic dopiero po fakcie
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: bober »

A skąd Ty Piotrek tyle wiesz o sprawach rozporkowych ?
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Peggy »

Piotrek, masz absolutna racje! Dopiero po fakcie mozna powiedzic, czy bylo sie na to gotowym. ja mialam 17 lat, jak po jakiejs imprezie wyladowalam z kumplem w łóżku... Gdybym mogla to zmienic, ale niestety nie moge, poczekalabym z tym jeszcze troche.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: ::PiotreK:: »

bober a czemu mam niewiedziec młody to ja az tak bardzo niejestem
peexie
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 18.01.2003, 23:45

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: peexie »

zdefiniujcie pojęcia gotowa, niegotowa?
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Peggy »

niegotowa - niedojrzała (tak mi sie wydaje)
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: *RyBkA* »

ja jeszcze nie jestem gotowa, chociaz mialam okazje ale tez stchorzylam i nie zaluje....
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Linka »

Mi tam sie do tego nie spieszy... mam 17 lat i wydaje mi sie to z deka za wczesnie. Poczeka sie jeszcze troche. Albo zostane zakonnica :wink:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: ylka »

E... Zdecydowanie nie jestem gotowa.
Na samo wyobrażenie, że mam być przy Nim naga, On ma we mnie wejść i zabrać to, co mam najcenniejsze [ha, dramatyzuję :D], a mianowicie moją cnotę, jakby kto miał wątpliwości, :> ROBI MI SIĘ NIEDOBRZE! To jest po prostu obrzydliwe. :P Przynajmniej tak mi się teraz wydaje.
smile like a melon slice : )
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Mróweczka :) »

nie wiem czy jestem gotowa... jesli to byl by ktos na kim by mi zalezalo to moze..... ale nie wiem... to poprostu nastapi i juz...
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: tynka:) »

ZDECYDOWANIE nie jestem gotowa...mam jeszcze czas...duuuzzoooo czasu!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Ja co prawda dziewczyną nie jestem, ale też się dopiszę.

Uważam, iż dziewczyna, która wcześnie traci dziewictwo robi sobie tylko i wyłącznie krzywdę (chyba, że naprawdę uważa, iż jest gotowa - ale czy tak kiedykolwiek jest?). Z taką decyzją trzeba poczekać, przemyśleć ją... wydawać by się to mogło trudne, albo nawet niemożliwe, ale według mnie - tak powinno być.
We are the champions!
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: tynka:) »

oj taaaak!mam kuzyna, ktory ma 17 lat i jest ojcem 8 miesiecznej dziewczynki...jego dziewczyna jest takze 17-latka...pozostawie to bez komentarza...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: tynka:) »

oj taaaak!mam kuzyna, ktory ma 17 lat i jest ojcem 8 miesiecznej dziewczynki...jego dziewczyna jest takze 17-latka...pozostawie to bez komentarza...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: ...

Post autor: Mróweczka :) »

devitto pisze:Ja co prawda dziewczyną nie jestem, ale też się dopiszę.

Uważam, iż dziewczyna, która wcześnie traci dziewictwo robi sobie tylko i wyłącznie krzywdę (chyba, że naprawdę uważa, iż jest gotowa - ale czy tak kiedykolwiek jest?). Z taką decyzją trzeba poczekać, przemyśleć ją... wydawać by się to mogło trudne, albo nawet niemożliwe, ale według mnie - tak powinno być.
za wczesnie to znaczy kiedy? jest jakis okreslony wiek na to?
ODPOWIEDZ