Antykoncepcja

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Sylwia333
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 26.04.2005, 22:33

Re: Antykoncepcja

Post autor: Sylwia333 »

Ale co ciekawe:
[quote]- rozwala gospodarke hormonalna
- dziala w zasadzie tylko wczesnoporonnie
- wiąże sie z olbrzymim RYZYKIEM ciąży pozamacicznej, tj. tak naprawde śmiertelnie groźnych powikłań w układzie rozrodczym do jego zniczczenia włącznie !
- bardzo wielu ginekologow uwaza go za srodek nieskuteczny


heh no nie wiem czy tak nie skuteczny bo osobiscie bralam cos takiego dwa razy i na szczescie nie zaszlam w ciaze... a lekarz powiedzial mi ze to 100 % pewnosci ze nawet nie mam sie o co martwic :) tabletki tez zaczelam brac i jetem zachwycona :D:D niczym sie nie trzeba przejmowac :) miesiaczka krotsza, mniej obfita, cera gladka i zero stresu :) a kg mi ani jednego nie przybylo :D:D wizyzty u ginekologa to zadan katastrofa... ja mam bardzo symaptycznego lekarza i nie mam zadnego stresa przed wizyta :)
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: Antykoncepcja

Post autor: jordann »

slyszalem ze najlepszy sposob to chleb z kozim serem i cherbata z cebula i miodem :oops2:
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Antykoncepcja

Post autor: Linka »

albo szklanka wody- po co takie skomplikowane mikstury ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Antykoncepcja

Post autor: shyduo »

Linka pisze:albo szklanka wody- ;)
zamiast :P
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Antykoncepcja

Post autor: agulec »

shyduo pisze:
Linka pisze:albo szklanka wody- ;)
zamiast :P

Hehehe..Pamietam minę kolegi w gimnazjum na przygotowaniu do zycia w rodzinie, gdy pierwszy raz usłyszał od nauczycielki od tej metodzie i jak sie pytał ale jak i gdzie i kiedy tego trzeba użyć...xD
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Antykoncepcja

Post autor: vanessa »

Linka, pisałaś kiedyś że twoja siostra używa 'diany' i przytyła po nich..
jak będzie szła do lekarza to niech zapyta się o 'yasmine'- ja zaczełam ich używać 2 miesiące temu i są naprawdę dobre..
fak faktem są droższe od 'diany' (bo nie są refundowane), ale skutków ubocznych praktycznie nie ma-to jest jakaś nowa generacja, która miała na celu usunięcie skutków ubocznych, a przynajmniej znaczne zmniejszenie ich :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Antykoncepcja

Post autor: Linka »

Ale moja siostra uzywa ich nie w celu antykoncepcyjnym tylko w celu leczniczym, bo zawieraja one dodatkowe hormony itd, zalecil jej je lekarz bo miala straszne bole i krwawienia podczas miesiaczki i duze kłopoty z cera. Wiec wydaje mi sie ze inne tabletki nie moglyby rozwiazac tego problemu.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Antykoncepcja

Post autor: vanessa »

Linka pisze:Ale moja siostra uzywa ich nie w celu antykoncepcyjnym tylko w celu leczniczym, bo zawieraja one dodatkowe hormony itd, zalecil jej je lekarz bo miala straszne bole i krwawienia podczas miesiaczki i duze kłopoty z cera. Wiec wydaje mi sie ze inne tabletki nie moglyby rozwiazac tego problemu.
no właśnie o to chodzi, że te tabletki i rozwiązują ten problem i dodatkowo nie tyje sie po nich ;]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Antykoncepcja

Post autor: Linka »

aha no to spoko powiem jej, decyzja bedzie nalezec do niej, moze pogada z doktorkiem :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Antykoncepcja

Post autor: Michael »

Tabletki dla kobiet jezeli nie to zostają ci prezerwatywy też całkiem fajne zabezpieczenie
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Antykoncepcja

Post autor: Phantom »

Czy ja wiem, czy takie fajne :oops2:
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Antykoncepcja

Post autor: JaQb »

Ostatnio byłem na zebraniu, sexu'ologów, i było wystąpienie fajnego ks. który po deklaracjach pani "seXuolog" ze tabletki antykoncepcyjne są zdrowe wstał i przeczytał ulotke jaką dołączył producent do paczuszki. Czytał przez 4 minuty to co pisze sam "wynalazca" tabletek. Po czym pani sexuolog, zaczerwieniła się usiadła i przyznała racje, ciągnąc dalej temat ks. Powiedział ze sprawiedliwie będzię jeżeli raz w miesiącu truje się kobieta w 2 facet.
Według mnie to nie sprawiedliwe żeby tylko kobieta faszerowała się chemią.
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Antykoncepcja

Post autor: Linka »

Według mnie to nie sprawiedliwe żeby tylko kobieta faszerowała się chemią.
Feministki by Cie poparły ;)

A tak serio to niech naukowcy mogli by popracowac nad tabletka antykoncepcyjna dla faceta :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Antykoncepcja

Post autor: Byczek »

Ano, mi by nie przeszkadzalo, gdyby wymyslili taka forme antykoncepcji dla facetów!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Antykoncepcja

Post autor: vanessa »

Linka pisze:
Według mnie to nie sprawiedliwe żeby tylko kobieta faszerowała się chemią.
Feministki by Cie poparły ;)

A tak serio to niech naukowcy mogli by popracowac nad tabletka antykoncepcyjna dla faceta :P
moja kumpela, córka pani ginekolog mówiła mi że w USA już coś takiego jest i tylko czekać kiedy wprowadzą to w Polsce :) :x
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Antykoncepcja

Post autor: Phantom »

No i git :] Aczkolwiek najpierw chciałbym się zapoznać z dokładnymi wynikami testów takich środków ;p
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Antykoncepcja

Post autor: vanessa »

byłoby śmiesznie jakby środkiem ubocznym tabletek dla mężczyzn było powiększenie piersi.. ; ]
chodzi mi o to, że zaczełyby rosnąć... :lol: :lol:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Antykoncepcja

Post autor: mekamil »

no nie wiem dla kogo byłoby to zabawne :nom:
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Antykoncepcja

Post autor: vanessa »

po jakimś czasie społeczeństwo mogłoby się ewentualnie przyzwyczaić do tego.. ;p;p;p
no co nie chciał byś mnie ładnych piersi?
no co Ty... :hihi:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Antykoncepcja

Post autor: shyduo »

Eee, nie wiesz nie bardzo :P
ODPOWIEDZ