Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: SkaTe_GirL »

Temat odchudzania.Temat roznych diet... Sama teraz to przezywam... postanowilam zdeka schudnac na wakacje bo jakos zle mi patrzac w lustro na siebie...
Pytanie do dziewczyn : Dlaczego przezywamy te meczarnie? Rezygnujac ze slodkosci i bardzo czesto ze zwyklego jedzienia? Dla facetow?
Pytanie do chlopakow : Co sadzicie na temat odchudzania sie dziewczyn? Glupota? Robimy dobrze?A moze macie to gdzies?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Fighter »

Nie robicie tego tylko dla nas, ale tez dla siebie bo wtedy macie lepsze samopoczucie :wink:. na pewno odchudzanie to nie jest cos zlego, ale cialo rzadzi sie wlasnymi prawami i jesli chcecie zrzucic duuuuzo kg to zycze powodzenia :mrgreen: . Tak naprawde to trzeba siebie akceptowac takim jakim sie jest. Moja dziewczyna ma szczupla sylwetke i wyglada cudnie, ale mam tez znajomych ktorych dziewczyny sa bardziej puszyste i nie przeszkadza im to.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaQb »

Jeśli ktoś ma 160cm i ważny 48kg i sie chce odchudzać to troszke nie potrzebne. a jeśli ktoś ma 148cm i 60kg wagi to raczej dla jego zdrowia jest dobre ( to odchudzanie)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Anuś »

ja tam nigdy sie nie odchudzalam :) i tak mowia ze jak anorektyczka wygladam ;P --> ale to przesada :) wszystko u mnie w normie :)

jedyne co robie, a wlasciwie nie robie to nie jem kolacji :P ale dlatego ze sie odzwyczailam i nie lubie wieczorem jesc. efekt? plaski brzuszek :)

przesadne odchudzanie --> glupota
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Wang »

Tak jak napisał JaQb... jeśli dziewczyna ma odpowiednią wage do wzrostu nie powinna się jeszcze bardziej odchudzać.
Skate... zamiast nie jeść prawie nic, lepiej pobiegać po parku :P Zdrowsze. Może rzeczywiście zrezygnować z dużej ilości słodkości i tłustych rzeczy, ale jeść trzeba całkiem normalnie.
Nie wolno jeść przed snem... to też taka rada :P

Ja już setki dziewczynom wybijałem z głowy odchudzanie się... niektóre z odrobiną tuszy wyglądały naprawde super, niektóre były już szczupłe... Wy kobiety macie jakąś manie na tym punkcie :P
Veni Vidi Vici
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: *MysterY* »

ja też jużtłumaczyłem odchodzanie jest złe i nie potrzeba się odchudzać "niech Cię chłopak kocha taka jaka jesteś" (jakoś nie poprawne te zdanie)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

.

Post autor: Yatamanka »

najwazniejsze to zaakceptowac sama siebie :) po co sie odchudzac?? ja i tak nie umiem :P
Ostatnio zmieniony 09.06.2005, 21:00 przez Yatamanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Linka »

Ja juz od 2-3 lat ciagle wymyslam ze sie bede odchudzac i nigdy mi to do konca nie wychodzi :P Przez ta zime stwierdziłam ze naprawde duzo prztyłam i chociaz nie jestem gruba to zle sie czuje z tym jak wygladam. A z racji ze uwielbiam jesc i bez batonikow, ciasteczek i chipsow bym nie przezyła to dalej jem wszystko na co mam ochote tylko w troszke mniejszych porcjach. Kupilam sobie specjalne obciazniki do cwiecznia na nogi i codziennie wieczorem cwicze okolo 20 minut... to juz cos :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Czarownica »

odchudzanie sie to totalny obłęd , jak widze moje szczupłe koleżanki jedzace każdego dnia jedno jakbłko i gotowana marchewkę to mnie skręca , jak ktoś chce zrzucić trochę tu i trochę tam to wystarczy jeść troszkę mniej (zamiast dwóch kanapek- jedną ) , poruszać się troszkę (np. poganiać się po dworze z pieskiem albo wyciągnąć kumpele na spacer) a kiedy najdzie ochota na cos słodkiego to sobie na to pozwolić żeby nie mieć obsesyjnych myśli typu : Ojej jaką ja mam ochotę na tego pączka
I'm a ghost of one's former self....
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: shyduo »

Dokładnie. Ja (jak większość facetów) jestem contra. Po prostu nie uśmiecha mi się dziewczyna jak patyczek, a zresztą faceci lubia jak dziewczyna ma kobiece kształty (to nie oznacza od razu, że Rubensowskie :P). Np. kojarzy mi się, że dziewczyny mówią, że mają za dużą pupę. Hmmm, z tego co pamiętam to jednym z ideałów piękna (oficjalnie) jest L.O. z jej "srednbio duzą :P" pupą :P
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: SkaTe_GirL »

czyli co? lepiej miec tluszcz jak go nie miec?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: vanessa »

na to wygląda :lol: :lol:

ja musze przyznać że nikt mnie nie przezywa anorektyczka, w sumie to moge powiedziec ze mam raczej "kobiece kształty" :mrgreen: :mrgreen: jak to chłopcy to wyżej okreslili

ani mysle o dietach i innych cudeńkach to nie dla mnie... ja sie ciesze z tego że mam troszke tu i troszke tam... mojemu chłopakowi to wogoole nie przeszkadza 8) mnie z reszta tez 8)

a tak wogoole to chcialam powiedziec ze Marilyn Monroe nosiła rozmiar 42 :zdziwko: :zdziwko: :hihi:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Anuś »

a ja 36 nosze :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Linka »

ja tez :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

A ile masz latek?:D jak 15 to jeszcze nie dziwota:D Po za tym... ludzie - zdrowa dieta nie polega na wyeliminowaniu tłuszczów i słodyczy... Lepiej regularnie poćwiczyć Jeść dużo warzywek, mleka + mięsko i jest cacy:) Po za tym... kobiety za chude... no powiedzmy że wolę średnią:) Jakoś milej się przytula:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: vanessa »

ja nosze 38 wiec w normie, rzadko ale sie zdarza ze 40 ..
jestem wysoka wiec wszystko jest w normie .. :hihi:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Anuś »

JaGaKi pisze:A ile masz latek?:D jak 15 to jeszcze nie dziwota:D
a jak 18 to dziwota? :P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

Dobra dobra:P Kobiety zawsze rację mają (prawie zawsze (czyt. wtedy kiedy my nie mamy racji:P ) ) No to ładnie drogie panie, wszystkie na modelki?:d
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Linka »

JaGaKi pisze:Po za tym... ludzie - zdrowa dieta nie polega na wyeliminowaniu tłuszczów i słodyczy... Lepiej regularnie poćwiczyć Jeść dużo warzywek, mleka + mięsko i jest cacy:)
O tym mowilam wczesniej :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: h3lix »

Dla tych co rzeczywiście dbają o swój wygląd polecam karnitynę i lekką siłownię/fitness. Bardzo szybko traci się zbędny nadmiar tłuszczu. Sprawdzone na kumplu :mrgreen:
ODPOWIEDZ