Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Fergie »

Ja tam próbowałam robic brzuszki, zrobiłam ze 100 zapał minął straciłam na wadze 0,0000001 kg a zakwasy mam nadal :emm: Jednym słoweg, chyba jest mi pisane mieć nadwagę...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
lolitka
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 09.05.2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: lolitka »

Czarownica pisze:a tak wogóle to dziewczyny odchudzają sie przez facetów bo ja tylko nie mają figury modelek to już dla nich są bleee
:nie: ja bym sie z tym nie zgodzila....no znam wilelu facetow ktorym podobaja sie grubsze laski...to zalezy od gustu..jedni wola chudziutka dziewczyne a inni grubsza.....no ale panowie przyznjcie ze milo pokazac sie przed kumplami z jakas wystrzalowa dziewczyna....no ale to ze lachy odchudzaja sie przez facetow to akurat prawda.... :tak: ..... no ale i tak wedlug mnie w koncu gdy sie lepiej ludzie poznaja wyglad odgrywa znacznie mniejsza role....
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Wizard23 »

Fergie gwarantuje Ci że jeśli bedziesz robiłą te brzuszki po 100 dziennie to juz po 2-3 miesiącach będzie to na prawde widoczne!!! No i oczywiście przyznaje racje lolitka, bo na pewno każdemu facetowi jest miło jeśli jego kumplom podoba sie jego dziewczyna, no ale to chyba działa w obie strony :hihi:
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

Ja robie regularnie codziennie w sumie 100 brzuszków 40 przysiadów i 3 razy w tygodniu przebiegam 3 km:) taki mały plan treningowy... po za tym zamierzam chodzić na siłke i na basen:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Wang »

JaGaKi pisze:Ja robie regularnie codziennie w sumie 100 brzuszków 40 przysiadów i 3 razy w tygodniu przebiegam 3 km:) taki mały plan treningowy... po za tym zamierzam chodzić na siłke i na basen:D
100 brzuszków to nie wiele... jak na faceta :P W każdym razie powinieneś sobie zwiększaść ilość wykonywanych ćwiczeń. Codziennie np. o 5-10 brzuszków więcej. I robić to seriami... nie 100 na raz, tylko po 50 :P

Chodziło się troche na siłownie :P
Veni Vidi Vici
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

Wangu, nie mam czasu na więcej :>tylko rano... pod koniec dnia mnie się nie chce... a robię dwie serie 50 brzuszków na czas - no i śmiesnzie jest:)
Napisałem ważne słowo W SUMIE :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

eeeee

Post autor: Wizard23 »

A po co ci te przysiady?! Lepiej rób pompki zamiast przysiadów to chociaż klate będziesz miał większą i ramiona szersze a te przysiady to są dobre dla bab!! A najlepiej to idz na siłownie 8)
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Wang »

Sorry JaGaki... nie zauważyłem tego "w sumie" :P

Przysiady są bardzo dobre Wizard23. Choć zależy kto co chce wytrenować. Akurat te ćwiczenia są dobre na uda, tylko trzeba je dobrze wykonywać, żeby sobie kolan nie zrombać ;-)
Veni Vidi Vici
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: =MiLi= »

Wang pisze: tylko trzeba je dobrze wykonywać, żeby sobie kolan nie zrombać ;-)
dobrze tzn jak? :P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Wang »

=MiLi= pisze:
Wang pisze: tylko trzeba je dobrze wykonywać, żeby sobie kolan nie zrombać ;-)
dobrze tzn jak? :P
nie kucając do końca! Czyli nie dupą po ziemi :P Uda muszą być troszke wyżej niż równolegle do ziemi.
Veni Vidi Vici
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

tak samo podobno brzszków do końca robić nie wolno - bo coś się z kręgosłupem dzieje... no ale nie wiem do końca :)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: =MiLi= »

Mhmmmm :D to juz wszystko wiem :)

No też tak słyszałam, że kręgosłup sie obciąża czy coś tam...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Virgin »

Ja w zeszłym roku miałam manie odchudzania i nic nie jadłam, aż po tygodniu w autobusie Carrefour'a zemdlałam :?
Od tej pory się nie odchudzam i nie będę, poza tym kocham jeść :wink: to jak hobby :mrgreen: ale gruba nie jestem żeby nie było !

Dla mnie teraz ważne jest, aby mieć umięśniony brzusio. Robiłam przez pewien czas po 100 brzuszków dziennie aż tak mnie kość ogonowa bolała, że nie mogłam siedzieć 8) W wakacje chcę na siłownie :mrgreen:
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: SkaTe_GirL »

Wizard23 pisze:Fergie gwarantuje Ci że jeśli bedziesz robiłą te brzuszki po 100 dziennie to juz po 2-3 miesiącach będzie to na prawde widoczne!!!
Tez moge Ci to zagwarantowac bo ja jestem zywym przykladem ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Linka »

Virgin pisze:poza tym kocham jeść ;) to jak hobby
Święta prawda, popieram w 100%
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Fergie »

SkaTe_GirL pisze:
Wizard23 pisze:Fergie gwarantuje Ci że jeśli bedziesz robiłą te brzuszki po 100 dziennie to juz po 2-3 miesiącach będzie to na prawde widoczne!!!
Tez moge Ci to zagwarantowac bo ja jestem zywym przykladem ; -P
no to moze zrobie jeszcze jedno podejscie... Ale watpie zebym w nim wytrzymala, bo moj rekord to robienie po 300 brzuszkow przez 3 dni z rzedu :emm:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

Fergie!! rób i po 50... ale REGULARNIE!! Bo organizm ma swoją wytrzymałość i po 3 dniach bardziej bedziesz zniechęcona niż po 2 tygodniach po 50 brzuszków:) nic na siłe
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: Fergie »

JaGaKi pisze:Fergie!! rób i po 50... ale REGULARNIE!! Bo organizm ma swoją wytrzymałość i po 3 dniach bardziej bedziesz zniechęcona niż po 2 tygodniach po 50 brzuszków:) nic na siłe
to ne bylo na sile... Nawet mnie nic nie bolalo :emm: A moja wytrzymalosc jest bardzo duża tylko brak a)czasu b)checi A zaczynam sie meczyc po 500-setnym brzuszku około... Tylko mnie plecy bolą, bo czasami przypadowo się o podłogę obije
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chudniemy dziewczynki chudniemy!

Post autor: JaGaKi »

Fergie - czas zmieniać ksywe na Pudzian :) i zacznij się ubiegać o sponsoring Warki Strong... chociaż w wieku 13 lat to reklama od browaru to tak niestosownie :) Trzymam kciuki... ale mówie mniej systematyczniej a będzie fajnie:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

ile?!?!

Post autor: Wizard23 »

500 brzuszków jednego dnia?!?!?! :lol: chyba troche przesadzasz!! Ja ćwicze od 2 miesięcy i jak bym zrobił po 500 brzuszków przez 3 dni to chyba czwartego bym z łóżka nie mógł wstać!!
ODPOWIEDZ