Seks dopiero po ślubie??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: aguśka »

Mili a dlaczego sądzisz,że 13? może cię zaskocze, ale mam 17 lat, pewnie i tak pomyślisz co to dziecko o tym wie?. Mój chłopak jest ode mnie starszy o rok. Jesteśmy razem już ponad 2 lat, ale przeszliśmy razem więcej niż niektóre pary, które mają 5 letni staż a co do seksu to długo na to czekał, aż będę gotowa, ale jeśli ludzie się kochają to co złego jest w seksie :?:

Ps. Skąd pomysł z tym wiekiem?:)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

aguśka pisze:
Ps. Skąd pomysł z tym wiekiem?:)
pewnie z tego co napisane jest w twoim profilu w dacie urodzenia. a jasno jest tam ze urodzilas sie w 94 r co oznacza ze masz lat 13... zadne z nas tego nie wypelnialo... wiec albo nas sciemnialas jak to wypelnialas albo sciemniasz teraz piszac ze masz 17...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: =MiLi= »

Dołączyła: 14.07.2007, 14:33
Dni na forum: 3
Ostatnia wizyta: Wczoraj o 19:56 (Minut: 46)
Wizyt: 7 Łączny czas wizyt Godzin: 3,8
Postów: 13, tematów: 0, ankiet: 0
[0% z całości / 4,33 postów dziennie]
Ostatni post Wczoraj o 20:25
Znajdź wszystkie posty aguśka
Zainteresowania: muzyka
Data urodzenia: 07 Wrz 1994
Płeć: Kobieta
Po tym tak sądze :) Wiesz... to nie chodzi ile się z sobą jest i ile się przeszło tylko czy jest się na to gotowym... czy jest się odpowiedzialnym itd...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: aguśka »

Rzeczywiście w profilu był błąd i nawet wiem skąd: po wybraniu daty urodzenia chciałam zejść suwakiem na dół strony a było aktywne okno "rok" i w te sposób rok się zmienił ale już poprawiłam .Mam 17 lat:) się.... tak na marginesie to dzięki że zwróciliście uwage

A wracając do tematu to oczywiście masz rację, że trzeba wiedzieć, że jest się gotowym i myśle,że właśnie zapewnia nam to w pewnym sensie długość znajomości, ważne jest też zaufanie :wink:
ODPOWIEDZ