Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: stefan »

dlatego jestem duszą towarzystwa :D

a co do tematu:
zastanów się Dominiko co takiego się stało, że większość piszących w tym topicu odebrało negatywnie to co napisałaś.

jeśli masz inne intencje niż zostało to odebrane, to pisz tak aby nie pozostawiać miejsca na niejasności.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie :) Podobno osoby "pulchne" są wesołe sympatyczne i wszyscy lubią z Nimi przebywać :D

Hehe a wiecie czego się dziś w pracy dowiedziałam? że chude dziewczyny są gorszymi kochankami, bo uważają, ze to, że się z kimś "bzykają" to już jest dla Niego nagroda i już nie muszą nic robić ;P tak trochę pół żartem pół serio ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Offik »

=MiLi= pisze: Hehe a wiecie czego się dziś w pracy dowiedziałam? że chude dziewczyny są gorszymi kochankami, bo uważają, ze to, że się z kimś "bzykają" to już jest dla Niego nagroda i już nie muszą nic robić ;P tak trochę pół żartem pół serio ;)
święta prawda:)
natalia92
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 12.02.2007, 22:39
Lokalizacja: z zasiedmiogrodu =]

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: natalia92 »

a czy bierzecie pod uwagę to, ze my dziewczyny jesteśmy takie jakie jesteśmy??? niektóre są grubę bo takie maja być i nie mogę schudnąć...niektóre chude i mimo wszystko nie moga przytyć... a wszystko zalezy od osobowości, czyż nie? liczy się to co ma sie w serduchu a nie na zdjeciu, obrazku itp.
jeśli ktoś jest taki głupi i patrzy tylko na to, ze ktoś jest chudy, gruby, wysoki czy niski to mu z całego serca współczuję :wink:
"Tylko miłość potrafi zatrzymać czas"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: =MiLi= »

Na szczęście większość ludzi ze strefy nie zwraca na to uwagi ;]
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: ZooM »

nie chodzi o to że 'tylko' na to się patrzy.. jak dla mnie kobieta stanowi pewien ogół cech, również wizualnych i to nieraz one stanowią to pierwsze wrażenie czy to ta czy nie ta, ale nie skreślam z powodu koloru włosów itp.. jak ją na początek zaklasyfikuję jako ładną i zadbaną to dalej droga wolna :) a więc pole do popisu szerokie.. no a jeśli mi się dziewczyna wizualnie nie podoba do tego stopnia żeby móc w nią wpaść w związek (no bo przecież to chyba nie jest dla was jedyna możliwość, nie?), a ma super charakter.. no to tylko się cieszyć, przyjaciół nigdy za wiele :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
no body
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 10.03.2007, 20:55

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: no body »

no to ja moge powiedzieć że "lubie" takie nie za chude i nie za grube, takie w sam raz :D
"Bo chodzi o to aby liczba startów zgadzała się z liczbą lądowań."
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Martuśka »

wiadomo że wszystko zależy od charakteru ale sądze, że wygląd dziewczyny jest ważny dla chłopaków. Ja jestem bardzo szczupła zeby nie powiedziec ze chuda jak patyk. i wiecie co? ja chce bardzo przytyć a nie moge. Dużo ludzi mi nie wierzy kiedy mówie ze jem non stop i nic. Nawet mówią, że to wbrew wszystkiego, że potrafie siedziec w jedzeniu co godzine a ważę 50kg przy wzroście 166cm. A najgorsze jest to, że nawet chudne chociaż wyglądam na to, ze nie mam z czego. a przytyć nie moge. Wyglądam jak osa. Większość dziewczyn mi zazdrości, że nie musze martwić sie, że za dużo zjem. A to jest dla mnie męczące. Chciałabym być pulchną osóbka tak na jeden dzień i sprawdzić jak to jest;p Niech ktoś wymyśli dla mnie diete cud i przytyje chociaż 5kg w ciągu miesiąca:p
I to prawda że chłopacy nie lubią 'wieszaków':(
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Linka »

Martuśka pisze:Niech ktoś wymyśli dla mnie diete cud i przytyje chociaż 5kg w ciągu miesiąca:p
pokochaj czekolade, batoniki, wafelki, lody, chipsy,frytki itp ;) (to jest lepsza opcja niz ociekajace tłuszczem golonki;))

Ja jestem strasznie podatna na szybkie zmiany wagi. Jak chudne, to w szybkim czasie trace z 4-5kg, ale po np 2 miesiacach wracam do poprzedniej wagi. W sumie nie wiem od czego to zalezy. Troche to głupie, bo jak wazyłam troche wiecej i pokupowałam sobie spodnie, to potem musiałam obwiazywac sie paskiem, zebym ich nie zgubila ;)
U kobiet to chyba norma, ze obojetnie ile beda wazyc to zawsze beda narzekac ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Martuśka »

spróbuje ale chyba nie włączę w tą dietę lodów, chipsów i frytek bo nie lubię i nie polubię tego. no tak golonka to odpada bo to okropne jest z wyglądy i takie tłuste, bleee....
Ale dzięki Linka za pomoc;)
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Kubuś »

duzo bialka :) sprobuj jesc kurczaki np. na obiad, wieczorem jakies jogurty i inne koktajle, poszukaj o tym w necie :) ja szczegolow nei znam :)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Kubuś »

wolimy piekne, zadbane, wysportowane ciala :nom:

odnosisz sie do ekstremow i stereotypow, przemysl co piszesz, wiele rzeczy nie jest czarne lub biale, jest tez cos pomiedzy, i ja wlasnie to wybieram :)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: martynka_15 »

Ja tam i tak wole byc chudsza bo się lepiej tak czuje a co sobie pomyślą jacyś tam faceci to mam gdzieś ja już mam swojego chłopaczka :wink:
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Martuśka »

nie mam zamiaru przypodobać sie nikomu i dochodzić do wagi jakiej chce chłopak, w sumie ostatnio uznałam ze mam taka wagę jaką mam i nie zmieniam jej. Wyglądam jak wyglądam i czuje sie dobrze w swoim ciele :) o tyle wam powiem he he. tamten post stracił na ważności :P
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: zlote_slonce »

tez mi sie wydawalo ze faceci w wiekszosci wola bardziej zaokraglone..
a nie jak tu ktoś napisał ' miotły '
a tu prosze bardzo.. podzielone zdania. ; D
i te i te sa dobre ; p
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
ODPOWIEDZ