Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Bastuś »

Hehe fajnie znów coś tu napisac... :) no ale coz wrocimy do tematu bo mi zaraz usuną wpis :)

Ja nie lubię jak Dziewczyna jest chuda i nie ma jej za co złapac...lubię czuę że się przytulam a nie łapię powietrze...lubię popatrzeć na tyłeczek mojej narzeczonej, bo nie jest płaski tylko taki mm...jędrny normalnie na drugim spotkaniu to wzroku nie mogłem oderwać ;P dlatego uważam, że Kobieta powinna miec tu i ówdzie co nieco a nie nic :)

A i Pietruszka chyba troszeczke odeszłaś od tematu bo nie gadamy o tapetach i szponach ;P tylko o "rozmiarach" że tak powiem ;P
Ostatnio zmieniony 21.11.2006, 00:47 przez Bastuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: =MiLi= »

Ale Pietruszka już nawet nie o to chodzi. Chodzi o podejście... o to wywższanie się, o to, że szczupłe czy też chude laski w wielu przypadkach wywyższają się ponad miarę, bo myślą, że są lepsze bo waża mniej.. irytują mnie takie laski jak wyżej pisząca koleżanka ravi. To miałam na myśli. O.

Fenkjuje :*
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: ZooM »

a ja muszę zrzucić parę kilo i się ładnie wyrzeźbić do następnego lata :D żegnaj piwny brzuszku wylewający się przesadnie znac paska :) dla schcących przytyć polecam odżywki białkowe albo gainery dla sportowców działają bez pudła - sfd.pl i po krzyku :) stronkę bardzo polecam. Zrzucić kilogramy też można, najważniejsza silna wola, dalej idzie dieta, trening i czas, no i ja popieram suplementację odpowiednią.

co do kobiet, to jasne że musi się być do czego przytulić, byle proporcjonalnie jak na mój gust, duży tyłek, małe piersi i troszkę za dużo na brzuszku to niekoniecznie to :) ale już wszędzie tak w optymalnych granicach - super :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: JaGaKi »

Zoom - nie łykają odzywek bo za 2 lata wątroba zacznie piszczeć (wiem bo sam chodziłem na siłownie i gadałem z ludźmi :P ) A sfd.pl znam od ... 3 lat?:d z nim zaczynałem :)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: ZooM »

nie chodzi mi o anaboliki, raczej mam na myśli komplet witamin i białko, co raczej wątroby nie niszczy :) ja ostatnio sobie układam właśnie taki skłądzik ale jeszcze idę do lekarza sportowego albo kilku nawet dla pewności, żeby skonsultować moje zamiary treningowe :)

pewne jest jedno - białko nie niszczy wątroby albo w bardzo niewielkim stopniu (tak jak każde jedzenie właściwie) a pozwala dosyć szybko przybrać na masie takiej pozytywnej :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: JaGaKi »

w sumie to mnie zachęciłeś bo w poniedziałek wracam na siłownie i musze do studniówki przytyć jeszcze 9 kg :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: ZooM »

W takim razie życzę powodzenia i wytrwałości w treningu :) Jak znasz sfd.pl to na pewno efekty będą dobre.

A co do tematu.. tak spojrzałem i mi stanął przed oczami obraz dzisiejszej nocy.. oj musi być za co chwycić.. musi :D Zwłacza u góry :D (nie ma to jak miłe wspomnienia) ;)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: =MiLi= »

Noo... bo już mialam napisać, że do tematu ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: JaGaKi »

Ostatnio przyjaciółka się załamała, że jej chłopak mówi, że jest gruba (masakra :/ )... i teraz jak się do niej mówi, że ma "seksy tłuszczyk" się rumieni :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: robek »

Ja myslę, że kazdy ma inny gust i inne widzenie piekna. I to jest najwazniejsze. Bo w ten sposób pokazujemy, że jestesmy wyjatkowi, wrazliwi, jedyni w swoim rodzaju. Pointa brzmi: Nie to piekne co jest piekne ale to, co sie komu podoba. I poprzestałbym na tym.
Ostatnio zmieniony 17.12.2006, 08:01 przez robek, łącznie zmieniany 1 raz.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: JaGaKi »

Robek - wiesz, widać, że masz do czynienia z jezykiem polskim w zbyt dużych ilościach... :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Jan23
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 17.11.2006, 11:10

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Jan23 »

Ja lubie szczupłe dziewczyny z małym/średnim biustem:)
młoda
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 26.01.2007, 18:04
Lokalizacja: Z Nienacka

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: młoda »

temat dosc ciekawy, ale to prawie to samo co pytanie: blondynka czy brunetka? a moze ruda? ...
Każdy problem ma rozwiązanie.
Jak
nie ma rozwiązania - To nie ma problemu.
:hihi:
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: stefan »

młoda pisze:temat dosc ciekawy, ale to prawie to samo co pytanie: blondynka czy brunetka? a moze ruda? ...
ale temat brzmi właśnie
Chude czy takie które "jest za co chwycić"??
więc proponuję pisać na temat lub wstrzymać się od komentarzy. to chyba proste?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Linka »

Tak sobie mysle, ze skoro panuje ostatnio moda na odchudzanie to powinno byc wiecej ubran w mniejszych rozmiarach. Jak ja potrzebuje jednak czegos w miare dopasowanego (np halki do spania), na 170cm wzrostu i w rozmairze s lub xs to moje "zakupy" koncza sie tylko na poszukiwaniach ;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: =MiLi= »

Podobno właśnie panuje moda nie na wieszaki ani na odchudzanie tylko na krągłe kształty :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: shyduo »

Serio?

Jupiiii :D
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: dominika »

heh śmieszy mnie troche zdanie niektórych tu dziewczyn, z którego wynika że otyłe jest ładne;] dziwne że faceci oglądają się na ulicy za tymi szczupłymi, a nie za krąglejszymi...p.s. szczupła dziewczyna też może mieć ładny biust i tyłek;] a ze ze spodni nei wylewa jej się tłuszczyk..ani bluzka nie opina fałdek tluszczu...to moim zdaniem estetycznie i ładnie wygląda;]
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: Blood On The Ground »

Jest problem czytać a czytać ; ) Nikt nie mówił o otyłym tylko o "normalnym" i miłym przytulaniu się do okrągłego tam gdzie trzeba ciała ; )
Żyć to znaczy rodzić się powoli
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Chude czy takie które "jest za co chwycić"??

Post autor: dominika »

normalnym...a szczupła jest nienormalna? :nom:
ODPOWIEDZ