Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
neonka
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 20.10.2006, 21:35

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: neonka »

jak mialam 15 lat to sie nie zastanawialam nigdy jak zareagowalabym na taka sytyacje. teraz mam 17 i widok nagiego faceta nie jest mi juz obcy :P
Kuriboh
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 04.02.2008, 18:10

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: Kuriboh »

Ja widziałem raz dziewczynę prawie nago - rok temu, leżała na plaży w samych majtkach, nie miała na sobie stanika. Nie znałem jej, ale sądzę, że tak na oko miała 17-18 lat.
Marcelina
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2008, 16:49

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: Marcelina »

Ja raz grałam w pokera rozbieranego. Było to na początku września, podczas kilkudniowej wycieczki szkolnej nad morze. W sumie grało nas chyba pięcioro, ale trzy osoby w trakcie gry stchórzyły i zrezygnowały, więc do końca grałam tylko ja z jednym chłopakiem. Ostatecznie przegrałam, ale chłopak był w samych majtkach. Chyba on wcześniej nie widział nagiej dziewczyny, bo widziałam po jego majtkach, że mu stoi i ma wytrysk (majtki były mokre).
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: Paweł »

lol... to ze miał mokre majtasy nie znaczy ze mial wytrysk ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: Martuśka »

od patrzenia? a to dobre :P do wytrysku sporo mu brakowało a samo patrzenie na dziewczynę nie wystarczy :P
w sumie mi sie zdarzyło całkiem niedawno gdy celowo chciałam zobaczyć jak to wszystko wygląda :P nie pamiętam jednak swojej reakcji, chyba nie byłam jakoś bardzo zdziwiona albo zawstydzona. teraz widok ten jest całkiem normalny, przyzwyczaiłam sie w pewien sposób do tego :)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: Linka »

Predzej chłopak nasikał w majty ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Karol Wyszyński
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 13.03.2008, 08:13
Lokalizacja: Roszczep

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: Karol Wyszyński »

Ten pierwszy post... Ludzie dziewczyna 12 lat??? Ja mam 12 i my by nie przyszło żadnej dziewczynie macać.... DZIWNE co tu piszecie ;)
Traktorki, to historia naszej Polskiej wsi... Dbajmy o nią ;)
codi
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 26.06.2008, 17:36
Lokalizacja: gorlice

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: codi »

Ja nie wiem jak bym się zachowała w sytuacji 2. :oops:
A le mama pytanie czy członek ci stanoł :?: :?:
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, celowo?

Post autor: JaGaKi »

w wieku 12 lat?!?:P Chyba ktoś mało czytał albo spał na biologii :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
maciek1203
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.02.2011, 15:54
Płeć: mężczyzna

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, cel

Post autor: maciek1203 »

Też miałem taka sytuacje na basenie... Leże sobie (tam gdzie nie był ludzi wgl.) co jakiś czas wychodziłem do wody i zauważyłem że jakaś dziewczyna z 2 lata młodsza patrzy sie na mnie ale nie przejmowałem sie tym... Po jakimś czasie zauważyłem (jak leżałem) że przygląda mi sie zza murka... Zaniepokoiło mnie to ale sie nie przejmowałem bardzo... Aż po jakimś czasie idzie (ta dziewczyna) z koleżanką w moim kierunku z kocem itp... zapytała czy można sie przysiąść... odpowiedziałem "tak" i poszełęm do wody... jak wróciłem z wody dziewczyna sie zaczeła przybliżać do mnie i położyła reke na brzuchu wiec zapytałem jej "co Ty robisz" ona odpowiedziała "nicio" stwierdziłem poprostu że jej sie podobam i sie położyłem i zanknąłem oczy ... po jakimś czasie jak otworzyłem oczy a ona była rozebrana cała i złapała mnie za członka i zdjęła spodnie i zaczęła si ekscytować i bawić... wstałem i zapytałem jej "co Ty robisz dziewczyno?" a ona "nic, poprostu... sam wiesz" odpowiedziałem żeby poszłą stad aaa ona złąała moją reke i położyła na jej buście... powiedziałęm żeby przestała wkońcu i odeszła stad... ona z lekko speszoną miną ubrała sie i odeszła ... CO O TYM MYŚLEĆ?
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, cel

Post autor: aguśka »

a były w tej bajce smoki ?
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Widziałem(am) go(ją) nago... Przypadkowo, niechcący, cel

Post autor: rogata »

aguśka pisze:a były w tej bajce smoki ?
hahahahaha :D
Life is piece of shit, when you look at it!
ODPOWIEDZ