Biust i wzrost

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Biust i wzrost

Post autor: Wang »

Moja dziewczyna ma 168 cm... i biust... w sam raz :P Ale jakos nigdy nie patrzylem na wzrost dziewczyny ani nawet za bardzo na biust.
Veni Vidi Vici
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Biust i wzrost

Post autor: ZooM »

Ja jestem dość wysoki (190cm) no i właśnie z tym wzrostem troche mam problem, ostatnio poznałem fajną laskę tylko że ona ma 155cm około.. i troche to nie bardzo tak nawet za ręke jej nie wygodnie jest... ogólnie to dziewczyna jak na mój gust to tak -15cm do mojego wzrostuno ew -20, bo większa różnica to troche problematyczna jest ogólnie...

a Co do biustów to taki jak już zostało powiedziane akurat do ręki albo troszke większy ale bez przesady bo za duże mają to do siebie że się obwisłe szybko robią ;) (chociaż słyszałem że to kwestie personalne)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Kuchcik
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.08.2006, 17:11
Lokalizacja: Bchowice

Re: Biust i wzrost

Post autor: Kuchcik »

Nie no..... jak ja sądze ja mam dziewczyne która ma hmmm...156cm wzrostu!! i mnie bardziej pociągaja nisze panny!! ale najlepiej jak bedą jeszcze czarme:):)..a biusttt....no wiadomo ze panienka musi cos miec!! bo chłopak musi czymś sie pobawic:d










pozdrawiam:):)
<<<<<<<<<<<<<brak>>>>>>>>>>>>>>>>>
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Biust i wzrost

Post autor: ZooM »

no ale też chyba jesteś niższy ode mnie troszke czy nie? Ja bym się nie widział z laską 35cm niższą od siebie :)

no chyba, że by zdecydowanie nadrabiała to innymi walorami, np wewnętrznymi, wiadomo mogą się zdarzyć wyjątki z tej sferze zawsze :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Biust i wzrost

Post autor: *MysterY* »

Ty to jestes wielkolud :P
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Biust i wzrost

Post autor: paulcia »

to ja widziałam ostatnio pare gdzie to dziewczyna była wyższa od chłopaka o jakieś 20 cm :shock: ale jak mu tak pasuje to ja już nie wnikam ;) ale moim zdaniem chłopak zawsze powinien byc wyzszy od dziewczyny nie mówie tutaj o 50 cm :D ale 10 to całkiem oki no góra 20 :mrblue:
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Biust i wzrost

Post autor: Paweł »

Oj... ciii...

kiedyś byłem na studniówce z kumpelą. w obcasach to byla tak z 2 cm wyższa.
przynam, ze glupio sie czulem ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Biust i wzrost

Post autor: paulcia »

studniówka jeszcze okreslenie kiedyś :D ktoś tutaj wspomina dobre czasy :P a ja mam to przed sobą jeszcze ;) ale te 2 cm to nie az tak strasznie :) więc pewnie i tak nie powinno byc az tak strasznie ale ja predzej mowilam o 20 cm :D to jak ma sie wtedy czuc ten chlopak?? ;>
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biust i wzrost

Post autor: Linka »

Moj chłopak jest ze 2 cm wyzszy ode mnie. Musiałam zrezygnowac z obcasow, ale nie to przeciez sie liczy :P
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Biust i wzrost

Post autor: paulcia »

Linka pisze:Moj chłopak jest ze 2 cm wyzszy ode mnie. Musiałam zrezygnowac z obcasow, ale nie to przeciez sie liczy :P
no przecież,że nie tylko to się liczy :) ale możesz np iść ulicą a on chodnikiem jeśli będziesz miała wtedy obcasy :D


// Phantom: lol xD
Ostatnio zmieniony 29.08.2006, 00:08 przez paulcia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Biust i wzrost

Post autor: ZooM »

albo zawsze możesz go namówić żeby też nosił obcasy :D czego to się nie robi dla miłości ;)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Biust i wzrost

Post autor: paulcia »

nie wyobrazam sobie chlopaka w obcasach :) ale ten wylby wtedy jako jedyny tzn. taki wyjatkowy :mrgreen:
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biust i wzrost

Post autor: Linka »

Bez jaj z chodzeniem po chodniku i po ulicy. Z reszta malo mnie obchodzi co sobie pomysla ludzie- jaka jest miedzy nami roznica wzrostu. A obcasow nie nosze i tak, przywykłam przez prawie 3 lata.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Biust i wzrost

Post autor: ZooM »

hehe ja pamiętam kumpla po imprezie jednej.. wracaliśmy do domu z dyskoteki, jest to jakieś 20 min spaceru, no i narzekał że się laska wlecze, bo jakaś tam z nami wracała, no to ona do niego, że ma obcasy i że szybciej nie może bo jest zmęczona, a on że też jest zmęczony i że on by szybciej szedł nawet w tych obcasach.. sytuacja się tak rozwinęła, że on miał założyć jej buty i pokazać jak to szybciej będzie chodził.. a w efekcie zrobił 3 kroki i sobie złamał rękę na krawężniku bo się lekko wywalił :) (no muszę dodać że podchemilny był i to niemało)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Biust i wzrost

Post autor: melOn »

hehehe dobre xD
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Biust i wzrost

Post autor: paulcia »

ZooM pisze:sytuacja się tak rozwinęła, że on miał założyć jej buty i pokazać jak to szybciej będzie chodził.. a w efekcie zrobił 3 kroki i sobie złamał rękę na krawężniku bo się lekko wywalił :)
no jaki mądry ;) a rączke sobie złamał :D
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Biust i wzrost

Post autor: ZooM »

ale trzeba przyznać że te 3 kroki zrobił z niebywałym wdziękiem walcząc o równowagę wymachując rękoma we wszystkie strony :D ale moim zdaniem przemieścił się szybciej niż ta laska, więc w zasadzie dowiódł swojej racji :)[/i]
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Biust i wzrost

Post autor: Paweł »

ale chyba lekko z tematu zeszliście!

koniec offa!


:twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
..::Pavel::..
Młody aktywny
Posty: 22
Rejestracja: 17.08.2006, 21:36

Re: Biust i wzrost

Post autor: ..::Pavel::.. »

Nie jestem wcale "erotomanem" :D ale fajnie by było zeby była niska,i z wmiare wiekszym biustem , oraz zeby była brunetką.Uwielbiam takie :ok: bo ja tez jestem nie za wysoki!!
16 lat miała gdy.....
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Biust i wzrost

Post autor: Piqs - X »

tzw duze pudlo rezonansowe, jak to powiada B. Kaczynski ;)
ODPOWIEDZ