Biust i wzrost

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Biust i wzrost

Post autor: shyduo »

Co do biustu nie mam zdania, bo podoba mi sie biust mojej kobiety, który jest w sam raz. I jeśli kiedyś miałbym być z inną dziewczyną, to myślę, żę tez będzie najwspanialszy.

Za to co do wzrostu moge się wypowiedzieć, bo mam 172 cm wzrostu, a moja dama, niestety tylko około 2 cm mniej, co oznacza, że wystarczy, że będzie miała puszyste włosy i już jest co najmniej tak wysoko jak ja. I nawet mnie by to nie przeszkadzało, jednak, niestety jej to przeszkadza i to bardzo. Niby nigdy mi tego wprost nie powiedziała, ale dobrze wiem, że wolała by, abym był 10 cm wyższy, albo ona 10 cm niższa. Niestety, nie jest to fajne uczucie... :(
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Biust i wzrost

Post autor: ZooM »

zacznij chodzić w obcasach :twisted: może wtedy zobaczy, że jeszcze nie jest z Tobą tak źle :D

zresztą chyba lepsza ta mała różnia wieku niż mój problem... lubie wysokie dziewczyny i zwykle za takimi się rozglądam, co zwykle bardzo ogranicza wybór.. no a jeszcze kwestia charakteru :/ Nie za fajnie też takim wysokim aż być, uwierz :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Biust i wzrost

Post autor: shyduo »

Hehe, też fakt, nigdy nie chciałem być zbyt wielki. No, ale jak bym tak z te 5 - 7 cm więcej miał to bym u szczytu szczęścia był. No, ale " jak się nie ma co się lubi..."
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Biust i wzrost

Post autor: Justyśka »

Heh ja mam 15 lat...160 cm i malutki biust :emm: czasami sie tym dołuję, ale pociesza mnie fakt że jeszcze mam trochę czasu i może troszkę mi jeszcze wszystko urośnie :wink: ale w sumie to myślę, że jak facet kocha to nie obchodzi go to,jaki kto ma wzrost i biust
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Biust i wzrost

Post autor: Centi66691 »

Justyska zgadzam się z tobą:) a moja nauczycielka mówi małe do kochania durze do sprzątania chodzi o kobiety:)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biust i wzrost

Post autor: Linka »

Eee tam, że mały, najważniejsze żeby biust był jędrny :P
Mówie to, jako posiadaczka miseczki B ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Biust i wzrost

Post autor: Offik »

Linka pisze:najważniejsze żeby biust był jędrny :P
zgadzam sie w 100%:)
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Biust i wzrost

Post autor: Centi66691 »

Jędrność :D to jest to zgadzam się z wami :)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Biust i wzrost

Post autor: tynka:) »

Po przeczytaniu Waszych odpowiedzi to:
a) musialabym sobie obciac stopy, zeby miec 160
b) zrobic operacje zmniejszania piersi
Niestety, nie zrobie tego, bo akceptuje siebie i swoje cialo. A jak mam sie komus spodobac to, taka jaka jestem;)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Biust i wzrost

Post autor: Justyśka »

Linka pisze:Eee tam, że mały, najważniejsze żeby biust był jędrny :P
Mówie to, jako posiadaczka miseczki B ;)
ehh no ja mam jak na razie A...no ale jak chłop mnie będzie kochał to raczej nie będzie na to patrzył:) a co do wzrostu to zamierzam jeszcze troche urosnąć:) mam nadzieje,że tak do 165cm dociągne, a więcej mi nie trzeba
centi66691 pisze:a moja nauczycielka mówi małe do kochania durze do sprzątania chodzi o kobiety:)
zgadzam się:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
gregory :D
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2008, 20:13

Re: Biust i wzrost

Post autor: gregory :D »

mala sie fajniej przytula :D ale biustu nie moze miec zbyt duzego bo to wtedy wyglada jak balonik z wida :x
...
Ankuu1024
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 28.11.2008, 22:26

Re: Biust i wzrost

Post autor: Ankuu1024 »

A ja już w bardzo dużych przypadkach przekonałam się, ze chłopce/mężczyźni wolą mniejsze nawet o te 20 cm panny. :P Ja jestem bardzo niska, no ale mam te póki co 14 latek i 154cm i mówiąc szczerze i bez żadnego pochwalenia się czy coś, tylko dla przykładu, podobałam sie 3 chłopakom, 2 z nich ma po ok. 185 cm wzrostu, a 1 ma tak ze 170cm. A także obserwując różne pary w szkole czy coś to widzę, że jest między nimi różnica wzrostu.
A co do biustu to od zawsze byłam przekonana, że chłopcy/mężczyźni uwielbiają duże, a może jest to spowodowane różnymi serialami, które lecą w telewizji. Co Wy na to? :D
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biust i wzrost

Post autor: JaGaKi »

Wzrost? nie przeszkadza, aczkolwiek ciężko się gada z ludzmi wyższymi od mnie, na całe szczęście nie ma dużo takich. A biust? hmm ja lubie sredni, mały nawet... duży nie;p
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Biust i wzrost

Post autor: Justyśka »

jak miło Jagaki, że podnosisz na duchu :D normalnie zaczynam wierzyć w moje atuty:D
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biust i wzrost

Post autor: JaGaKi »

Wierz, wierz! To klucz do sukcesu:d
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Ankuu1024
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 28.11.2008, 22:26

Re: Biust i wzrost

Post autor: Ankuu1024 »

Jagaki mi także poprawiłeś samoocenę :) Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biust i wzrost

Post autor: Martuśka »

Mój chłopak uważa tak samo jak JaGaKi:) z reszto ja tam zawsze wiedziałam, że małe jest piękniejsze :D
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Biust i wzrost

Post autor: Justyśka »

małe- ok, gorzej jak baaaardzo małe:P :mrgreen:
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Imperio
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 03.01.2009, 04:22

Re: Biust i wzrost

Post autor: Imperio »

Według mnie średnie ujdzie, ale nie WIELKIE bez przesady ani też płaskie bo to mnie obrzydza. Wysoka, szczupła i bardzo ale to bardzo skromna. :D
Pesymista Widzi Czarny Tunel .
Optymista Widzi Światełko w Tunelu.
Realista Widzi Światło Pociągu.
Kolejarz Widzi Trzech Idiotów Na Torach.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Biust i wzrost

Post autor: Justyśka »

obrzydzają Cię płaskie dziewczyny...hmm to co ma zrobić taka dziewczyna, której Bóg nie obdarował zbytnio?
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ