Ukończone 18 lat?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: *MysterY* »

to co one by myslay o mnie :P :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: SkaTe_GirL »

*MysterY* pisze:to co one by myslay o mnie :P :mrgreen:
Dziadku? ; -d :twisted:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: ZooM »

niby dziadku a jak przychodzi co do czego to i tak wolą starszych i to mi się w sumie podoba w tych lecących latach :) że ja jestem coraz fajniejszy, a kobiety wciąż piękne :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
***Lena***
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 08.02.2007, 15:35
Lokalizacja: świat

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: ***Lena*** »

Ja znam taka dziewczyne, która najpierw była grzeczna... nie paliła, nie piła, nie miała chłopaków, wogóle rodzice żadko ją z domu puszczali gdziekolwiek. miala ciagle nakaz nauki, nauki i jeszcze raz nauki. a w momencie gdy skonczyla 18 lat nagle znalazla chlopaka, zaczela imprezowac, palic, wraca pozno do domu itp. dziwne :/
"Czasem jak odpływ zwalam z nóg
Czasem jak przypływ sięgam ust
A gdy pogodną chwilę masz
Spadam jak mgła! ".
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: Anuś »

sama 18 to chyba nic nie zmienia.. u mnie jedyna zmiana bylo chyba tylko zdobycie prawka ;D
Duzo wiecej sie zmienilo po 19 uodzinach kiedy to dziewczynka z malej miejscowosci na podlasiu pomyslala sobie ze chce studiowac w Wawie.. ;) no i studiuje ;p teraz zmienilo sie duzo. oczywiscie jestem na utrzymaniu rodzicow, ale musze sama dbac o siebie.. mieszkam dosc daleko od rodzicow, rodziny, zdana sama na siebie ;) ucze sie odpowiedzialnosci.. to chyba tyle ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: Virgin »

łeee nic sie nie zmienilo... chociaz... poszlam do pracy :p ale to mi sie wcale nie podoba :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: spokogosc »

Jak miałem 16lat to sobie myślałem/mówiłem co to Ja nie będę robił jak skończę 18 lat a mam już 20 i tak naprawdę nic sie nie zmieniło ;) , bo cały czas robie to samo. Normalnie od 20 lat Monotonia i jeszcze raz Monotonia....
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: Virgin »

ja rok przed 18stka sobie marzylam, ze wreszcie bede wracac do domu, o kotrej bede chciala i nikt mnie nie bedzie pytal gdzie, z kim i po co ide, ale dupa :) tato powiedzial ze sie zmieni jak sie wyprowadze :p ale nie narzekam, choc chetnie wrocilabym do beztroskich lat dziecinnych
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: Martuśka »

U mnie nic się nie zmieniło, jedynie to że jest więcej problemów z urzędami i tymi podobnymi instytucjami. Z reszto przed 18-stką było lepiej bo niektóre sprawy mama mi załatwiała a teraz słyszę: masz już tyle lat to sama możesz to załatwić:/ oczywiście daje mi wskazówki ale wiadomo że kiedyś było lepiej. No wracam do domu o godzinach przyzwoitych tak jak było kiedyś bo z mamą dobrze żyje, jeśli chce dłużej gdzieś zostać to wystarczy zadzwonić i powiedzieć ze bedę później żeby się nie martwiła ale zawsze tak miałam:) Teraz owszem łatwiej kupić %% ale to rzadko robie:) Na prawko ide za kilka miesięcy:) Na studia za 3 miesiące i wtedy poczuje co to życie prawie dorosłego człowieka, tyle obowiązków że już na samą myśl się boje i chce być dzieckiem...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: =MiLi= »

Virgin pisze: tato powiedzial ze sie zmieni jak sie wyprowadze :p
Skąd ja to znam ;) Mnie tez tak mówili ;) ale się wyprowadziłam i nie mogą nic powiedzieć ;)

Samo skończenie 18lat myślę, ze nie zmienia nic poza tym, że jest się już pełnoletnim i można kupować alkohol itp legalnie... Nie oszukujmy się, z dnia na dzień nikt się nie zmieni z dzieciaka w dorosłego ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: shyduo »

Z dnia na dzień nie, ale powiem Wam, że tak już w pół roku po 18-ce czuję pewne różnice w sobie. Faktem jest, że do tego wszystkego doszło prawko, doszła matura, pierwsza praca itd. Sprawy pod tytułem wyjścia z domu, baalowanie czy picie mocno się nie zmieniły (no, może pije trochę... mniej :P), ale coś tam we mnie pękło i czuję w sobie to, że jestem już pełnoletni, czuję, że jestem już odpowiedzialny za siebie i często za ludzi wkoło, staram się nie robić głupstw, przewidywać skutki itd. Po prostu gdzieś tam po drodze, nie wiem dokładnie kiedy, coś się we mnie zmieniło. No, ale oczywiście nie przesadzajmy: czasami nadal zachowuję sie jak "dzieciak" lub inny młokos, któremu na zbyt wiele sie pozwala, a on to wykorzystuje ;)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ukończone 18 lat?

Post autor: Virgin »

shyduo pisze:Z czuję, że jestem już odpowiedzialny za siebie i często za ludzi wkoło, staram się nie robić głupstw, przewidywać skutki itd.
hehe to ja tak mam od roku :p czyli wsumie przed 18stka :p
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ