Petting & Malinka

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Petting & Malinka

Post autor: shyduo »

=MiLi= pisze: Tak samo sprawia to przyjemność Im tak jak nam sprawia przyjemność pieszczenie Ich :)
Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, ze dla Was jest to bardziej przyjemność psychiczna, a na nas działa to także w pewnym sensie fizycznie (czy tylko ja tak mam?? :P )
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Petting & Malinka

Post autor: Martuśka »

hehe nie tylko na ciebie to działa w sposób fizycznie, każdy chłopak tak reaguje jak dziewczynie sprawia przyjemność no bo na odwrót to raczej normalne ze fizycznie reaguje :P a my dziewczyny gdy jesteśmy pieszczone to na pewno jest to doznanie fizyczne i psychiczne bo to nowe doświadczenie i to przyjemne:P gdy to my pieścimy też odczuwamy to psychicznie bo jest to duże przeżycie.
napisałam to w formie "my dziewczyny" bo raczej tak jest... ale nie jestem pewna... na pewno tak jest jeśli o mnie chodzi.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Petting & Malinka

Post autor: =MiLi= »

shyduo pisze:Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, ze dla Was jest to bardziej przyjemność psychiczna
Hmm Szydeł a co rozumiesz przez stwierdzenie "przyjemność psychiczna"? Bo jakoś nie skapowałam... :oops: tzn zrozumiałam to trochę tak jakby to nas nie podniecało a a jedynie dawało psycziczną świadomość, że naszemu partnerowi sprawia to ogromną przyjemność :) Jeśli zrozumiałam to dobrze to wg mnie zupełnie tak nie jest :) to znaczy nie wiem jak mają inne Dziewczyny, ale na mnie to tak samo działa psychicznie i fizycznie ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Petting & Malinka

Post autor: shyduo »

Dobrze zrozumiałaś ;)

Hmm, no może, skoro tak mówisz ;D
ODPOWIEDZ