Włoski pod pachami

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Adzia11
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 23.05.2007, 17:55

Włoski pod pachami

Post autor: Adzia11 »

Mam 11 lat i niedawno zobaczylam ,że rosną mi włosy pod .. ehh pachami.
no i nie wiem czy mam się golic czy mama zostawic tak jak jest .?
a są jakies kremy takie ,że nie będa mi rosły ;D haha .
z góry dziękuję za radę. =*
Ostatnio zmieniony 02.06.2007, 21:27 przez Adzia11, łącznie zmieniany 1 raz.
AdziUś.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Włoski pod pachami

Post autor: stefan »

osobiście o kremach nie słyszałem, AFAIK najlepszą formą walki z takim owłosieniem jest depilacja.

pamiętaj jednak, że moja wypowiedź to festiwal laicyzmu - niech się wypowiedzą nasze śliczne Panie, które w temacie są niepomiernie bieglejsze ode mnie : )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Włoski pod pachami

Post autor: Linka »

No, dobra jestem kobieta ;)

Polecam golenie zwykła maszynka. Fakt, włosy szybko odrastaja i trzeba golic je czesto, ale skora pod pacha jest delikatna i rozne kremy czy np wosk moga ja podraznic.
Nie ma srodka, ktory całkowicie zlikwiduje owłosienie! Jakby był, to kobiety by nie musiały cierpiec golac sobie nogi depilatorami czy woskiem, a wynalazce uznalyby za bostwo ;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Włoski pod pachami

Post autor: =MiLi= »

Hmm no więc tak... najprostsza i najszybsza metoda to maszynka, tak jak Linka wyżej napisała. Minusem jest, że włoski wyrastają szybko i są coraz mocniejsze i ciemniejsze... Są jeszcze kremy... one wypalają włoski, cholernie śmierdzą i mogą podrażniać... a włoski i tak wyrastają szybko... no i depilacja woskiem i depilatorem... to najskuteczniejsza metoda, bo można się pozbyć włosków na dość długo i odrastają słabsze i jaśniejsze.. niestety jest to okupione cierpienie, ponieważ to boli... dla niektórych to kwestia przyzwyczajenia a niektórzy nie przyzwyczajają się do tego nigdy ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Włoski pod pachami

Post autor: SkaTe_GirL »

stefan pisze:niech się wypowiedzą nasze śliczne Panie, które w temacie są niepomiernie bieglejsze ode mnie : )

Oh, cos przeskrobales, ze tak slodko o Nas piszesz ; -)))))))


a co do tematu...
Kremow szczerze nie polecam... podrazniaja, wiem, ze kazda z Nas ma rozna skore ale w 80% zawsze po kremach sa problemy...
Najprosciej... tak jak mowila Linka i MiLi... maszynka... przeciez to trwa minute jak nie mniej...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Włoski pod pachami

Post autor: Linka »

=MiLi= pisze:Są jeszcze kremy... one wypalają włoski, cholernie śmierdzą i mogą podrażniać...
A ja myslałam, ze tylko raz trafilam na taki smierdzacy preparat, od ktorego w dodatku zaczely mnie piec nogi. Wiecej go nie uzyłam. Jak widac wszystkie sa podobne :frown:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Włoski pod pachami

Post autor: =MiLi= »

Niestety chyba każdy krem (próbowałam wielu) ma taki specyficzny zapach, spalenizny czy czegoś tam.... no i przez te składniki w nim zawarte podrażnia skórę, oczywiście zdarzają się dziewczyny, którym nie podrażnia, ale ja niestety mam wrażliwą skórę ...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Włoski pod pachami

Post autor: Blood On The Ground »

Można się ich stałe pozbyć ; P Tylko kto ma taką kasę na laser. Jest to bardzo kosztowny i długotrwały proces, który i tak co ileś lat się powtarza.

Masz 11 lat, hm.. Poźniej jest tylko gorzej xD Ale golenie- jak najbardziej. Zwłaszcza kiedy panują takie upały.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Włoski pod pachami

Post autor: czarownica333 »

zdecydowanie polecam maszynkę :P kremy śmierdzą i nie dają efektu (*prywatna opinia:D), laser jest za drogi, a depilator i wosk to mogę ewentualnie na nogi rozważyć, ale to tylko w ostateczności :P
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Włoski pod pachami

Post autor: ylka »

Skoro zaczynają dopiero rosnąć, to jestem pewna, że na razie jest to jedynie swoisty 'meszek' - więc nie widzę potrzeby, by to golić (bo i zresztą zbytnio nie ma co)...

Ale później możesz golić, latem szczególnie, bo to widać, a jak? chyba najlepiej użyć do tego zwyklej maszynki, powtórzę za koleżankami ;)


Jeeej, te współczesne dzieci... Ja, mając 11 lat, ze wszystkim biegłam do mamy, a nie pisałam na forum i radziłam się obcych ludzi :shock:
smile like a melon slice : )
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Włoski pod pachami

Post autor: agatha2 »

bo pewnie nie miałaś neta :D
Ja jakoś..... wiedziałam co robic... i nie musiałam do mamy....
Wszystko przecież zależy od układów w rodzinie
Łatwiej jest zapytac kolezanke....
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Włoski pod pachami

Post autor: SkaTe_GirL »

agatha2 pisze:Łatwiej jest zapytac kolezanke....

Ba... pewnie ale czasem kolezanka jest rownie zielona jak my i gada bzdury, a my potem w to wierzymy i buMmmM. ; -p
ja tam choc pamietam, ze cala sie czerwienilam i bylam jak buraczki ; D to pytalam mamy ; -d raz zapytalam taty ale ten spiekl raka i powiedzial "Pogadaj z mama..." ; - d
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Włoski pod pachami

Post autor: =MiLi= »

Ja zawsze pytałam Mamy :) wiedziałam, ze doradzi mi dobrze, że sama to przeszła i lepiej zna życie niż moje koleżanki. Poza tym Mama to osoba bliższa mi niż znajome z klasy czy podwórka.
No jakbym miała kasę to na laser bym się zdecydowała bez zastanowienia :D ale kurczę to tyyyle kosztuje... :/
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Włoski pod pachami

Post autor: agatha2 »

skate..... przegiełas... biedny tata był bardziej zawstydzony niż Ty :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ