Co Nas odrzuca? ; d

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: SkaTe_GirL »

Chlopaki co Was odrzuca w dziewczynach? tapeta? Mini? Solarka?
Moje Panie co Was odrzuca w chlopakach? luzne spodnie? kolczyki? Dlugie wlosy?
Ostatnio zmieniony 15.06.2007, 16:27 przez SkaTe_GirL, łącznie zmieniany 1 raz.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Martuśka »

odrzuca mnie brak dbałości o higienę i o swój wygląd ale odrzuca mnie również koleś który wydaje połowę swojej pensji na zabiegi kosmetyczne i kosmetyki :zdziwko: nie lubie też skate'ów bo te spodnie obwisłe to mnie doprowadzają do odruchu wymiotnego.
Oprócz wyglądu liczy sie oczywiście charakter ale to już zupełnie inny temat
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Linka »

Oczywiscie, ze zaniedbanie. Tłuste włosy, przepocenie, brudne dłonie i panokcie, brudne buty, ciuchy wygladajace jakby byly noszone przez miesiac bez prania, nieumyte, zzolkniete zeby.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Gonzo »

Mini i sztuczna opalenizna same w sobie nie odrzucają. Tapeta owszem, odrzuca i to bardzo. Mini jest sexy. Mnie najbardziej odrzuca takie zupełne bezguście w sposobie ubierania (plastikowy styl) czyli wszystko biało różowe, mini i bluzka odsłaniająca brzuch, cycki i co tylko jeszcze się da, do tego oczywiście kozaczki i włosy utlenione na blond. Czy te dziewczyny naprawdę nie dostrzegają że wyglądają strasznie beznadziejnie?

No i jeszcze jedna ważna rzecz: palenie. To mnie odrzuca chyba najbardziej. Apeluję więc: Dziewczyny nie palcie!

[ Dodano: 2007-06-15, 19:10 ]
SkaTe_GirL pisze:Moje Panie co Was odrzuca w chlopakach? (...) Dlugie wlosy?
No niemożliwe, długie włosy? To może byc odrzucające? Bo słyszałem od różnych dziewczyn że wolą facetów z długimi włosami (Sam mam długie :mrgreen: )
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: stefan »

co mnie odrzuca?

zawsze ten sam zestaw:
- głupota,
- blichtr,
- bijące ze spojrzenie poczucie wyższości,
- przekonanie (będzie oryginalne słownictwo) "wiem, że jestem zajebista".
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Linka »

Gonzo pisze:Mini i sztuczna opalenizna same w sobie nie odrzucają. Tapeta owszem, odrzuca i to bardzo. Mini jest sexy. Mnie najbardziej odrzuca takie zupełne bezguście w sposobie ubierania (plastikowy styl) czyli wszystko biało różowe, mini i bluzka odsłaniająca brzuch, cycki i co tylko jeszcze się da, do tego oczywiście kozaczki i włosy utlenione na blond. Czy te dziewczyny naprawdę nie dostrzegają że wyglądają strasznie beznadziejnie?
Niestety jest zbyt wielu chłopakow, ktorym sie takie cos podoba :/ Chociaz moze oni sie tylko gapia, ewentualnie pomacaja (wiele dziewczyn sobie na to pozwala) ale szacunku nie maja...
Jako kobieta powiem, ze szczytam głupoty jest ubranie przez dziewczyne spodnicy tak krotkiej, że widac jej posladki jak idzie- ostatnio zrobilo sie to modne :roll:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: melOn »

może dziwne, ale mnie odrzucają zaniedbane i brzydkie zęby i na ich podstawie oceniam daną osobę, obojętnie czy to jest dziewczyna czy chłopak, później patrze na dłonie, a następnie na całość ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Martuśka »

melOn pisze:może dziwne, ale mnie odrzucają zaniedbane i brzydkie zęby i na ich podstawie oceniam daną osobę, obojętnie czy to jest dziewczyna czy chłopak, później patrze na dłonie, a następnie na całość ;)
tu zgadzam sie w 100% z tobą MelOn bo ja też na to patrze. Dla mnie zęby i dłonie to "wizytówka" każdej osoby jaką widzę na pierwszy rzut oka.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: melOn »

no i jeszcze uśmiech i oczy ;)
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Gonzo »

melOn pisze:później patrze na dłonie
Co w dłoniach, odrzuca a co jest fajne? Tzn. jakie dłonie trzeba mieć aby Ci się spodobały. Bo faceci raczej do manikiurzystki nie chodzą.
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Linka »

Dłonie powinny byc czyste, nie jakies podrapane, paznocie krotkie (ale obciete, a nie obgryzione), zeby nie było poł kilo brudu pod nimi.
Miło, jak sie dotyka gładkich dłoni faceta, a nie szorstkich jak papier scierny :P
Zebym miec takie, nie trzeba chodzic do manikiurzystki :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: shyduo »

Gonzo pisze: Co w dłoniach, odrzuca a co jest fajne? Tzn. jakie dłonie trzeba mieć aby Ci się spodobały. Bo faceci raczej do manikiurzystki nie chodzą.
Ale powinni mieć zadbane paznokcie, nie szpony, czyste i nie koniecznie ze sterczącymi skórami. Uwierz mi, że zadbane paznokcie i wypastowane buty to wizytówka kazdego dobrze wyglądającego mężczyzny
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: m1h4l »

Linka pisze:Jako kobieta powiem, ze szczytam głupoty jest ubranie przez dziewczyne spodnicy tak krotkiej, że widac jej posladki jak idzie- ostatnio zrobilo sie to modne :roll:
Gwoli ścisłości mówisz to jako Linka a nie jako przedstawicielka kobiet 8) Skoro one to noszą to wg nich nie jest to objawem głupoty (chyba, że chcą wyglądać na głupie) :D
stefan pisze:- przekonanie (będzie oryginalne słownictwo) "wiem, że jestem zajebista".
Wiem, że to jest tylko i wyłącznie Twoja opinia, ale moim zdaniem takie przekonanie jest całkiem dobre, samoocena nie może być niska. Oczywiście nie powinna też wzbijać się na wyżyny, ponieważ to prowadzi do narcyzmu. Mimo to ja wiem, że jestem zajebisty :D

A co mnie odrzuca:
-przede wszystkim głupota
quidquid latine dictum sit, altum videtur
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: =MiLi= »

Ja jako =MiLi= ewentualnie druga przedstawicielka kobiet mam takie samo zdanie jak Linka. Jak widzę taką laskę w spódnicy, która nawet tyłka nie zakrywa to się zastanawiam czy ta dziewczyna nie miała lustra? Kojarzy mi się z taką panią spod latarni i już. A o takiej nie wiem czy ktokolwiek powie, ze jest mądra i warta zainteresowania (dłuższego, niż jeden numerek)
- przekonanie (będzie oryginalne słownictwo) "wiem, że jestem zajebista".
Heh... strasznie mnie to razi. Nie lubię takich osób i staram się ich unikać. "Jestem taki och i ach" nie no... sorry...
m1h4l jest pewna rożnica pomiędzy normalną samooceną a zawyżoną.

Mnie odrzuca jeszcze tak jak już było pisane... gdy ktoś nie przestrzega zasad higieny... jak tu z takim rozmawiać jak czuć Go na kilometr :nie: Nie lubię też facetów za bardzo dbających od siebie czyli solarka, siłownia, 3 tysiące kosmetyków...

A u dziewczyn odrzuca mnie głupiutki smiech, styl lalki Barbie i chodzenie w stylu "patrzcie i mnie podziwiajcie" aaa i jeszcze jak dziewczyna chodzi na spzilkach a w ogóle nie potrafi, żenujący widok :roll:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Offik »

a mnie dodatkowo odrzuca jak dziewczyna chodzi tylko w spodniach, i nie uznaje spodniczek czy sukienek :P

(w sumie nie bylo jeszcze takiej ktora by po dluzszej znajomosci ze mna nie zaczela nosic LoL)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: =MiLi= »

Offik myślę, ze każda dziewczyna zakłada spódniczkę chociaż kilka razy w życiu ;)

Ja kiedyś nosiłam spódniczki cały czas, bo mój ówczesny chłopak mnie o to prosił i uwielbiał jak nosiłam spódnice... jak ja tego nie lubiłam :/ głupia gówniara byłam... już nigdy więcej :twisted:

Czasem zakładam spódniczki, ale albo długie (kooocham :mrgreen: ) albo takie za kolanko, ale to zazwyczaj jak jest jakaś uroczystość, żeby elegancko wyglądać...

Ach i zapomniałam jeszcze o jednej bardzo ważnej rzeczy! a właściwie dwóch!

Odrzuca mnie jak facet bluźni i pali... oo nie...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Blood On The Ground »

Hm.. Ci, którzy mnie znają doskonale wiedzą ; d Mili chyba najbardziej. Mamy bardzo zbliżone poglądy.

U dziewczyn? Nie będę się wypowiadać, bo a) nie o to pytali, b) mówiłam to nie raz

U facetów razi mnie straszliwie pozerstwo, żel we włosach, styl hip hop lub łysa pała. Oczywiście smród i brud też odpadają.


Gonzo: długie? pokaaaaaż :mrblue: love it <3


Muuaaa Blood :*
=MiLi=
Ostatnio zmieniony 20.06.2007, 15:39 przez Blood On The Ground, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Gonzo »

=Mili= pisze:Odrzuca mnie jak facet bluźni
co rozumiesz przez bluźnienie?
Blood On The Ground pisze:Gonzo: długie? pokaaaaaż love it <3
mówisz, masz :wink:
http://www.v-lo.krakow.pl/~gonzoo/ja2.JPG <- That's me
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: =MiLi= »

Gonzo pisze:
=Mili= pisze:Odrzuca mnie jak facet bluźni
co rozumiesz przez bluźnienie?
Używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne. Jak ktoś kiedyś powiedział "Takich słów używają ludzie, którzy mają zbyt ubogie słownictwo i mają zbgyt mało wyobraźni, żeby zstąpić to słowo innym" i ja się z tym zgadzam :)
Nie chodzi mi tu o jakieś religijne bluźnierstwa.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: m1h4l »

=MiLi= pisze:A o takiej nie wiem czy ktokolwiek powie, ze jest mądra i warta zainteresowania (dłuższego, niż jeden numerek)
Ja nigdy nie oceniam nikogo po wyglądzie ;)
=MiLi= pisze:Heh... strasznie mnie to razi. Nie lubię takich osób i staram się ich unikać. "Jestem taki och i ach" nie no... sorry...
m1h4l jest pewna rożnica pomiędzy normalną samooceną a zawyżoną.
Jestem taki och i ach to jest samochwalstwo. Mo chodziło o to, że wierzysz w siebie. Nie boisz się wyjść na środek klasy, itd.. A moim zdaniem jestem zajebisty nie kwalifikuje się do zawyżonej samooceny. Trzeba kochać siebie :D
=MiLi= pisze:Używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne. Jak ktoś kiedyś powiedział "Takich słów używają ludzie, którzy mają zbyt ubogie słownictwo i mają zbgyt mało wyobraźni, żeby zstąpić to słowo innym" i ja się z tym zgadzam :)
Ja się z tym raczej nie zgodzę :) Po prostu: co ma piernik do wiatraka?
quidquid latine dictum sit, altum videtur
ODPOWIEDZ