Bielizna

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Bielizna

Post autor: Linka »

Temat może niezbyt ambitny, ale co tam ;)

Jakiś czas temu w "Cyferkach" wywiązała się mała rozmowa o pończochach, więc o pozostałej bieliźnie może też gadka się będzie ciągnać ;)

Z własnego przykładu wiem, że większość kobiet uwielbia bieliznę i nie potrafią przejść obojętnie obok wystawy, na której wywieszony jest śliczny komplecik majteczki+biustonosz ;) (szkoda tylko, że ceny często bywają zaskakujące :frown: )
Ja zaliczam się już chyba do "bieliznomaniaczek", bo ostatnio przenosząc moją bieliznę do nowych mebli postanowiłam policzyć ile tego wszystkiego jest... samych majtek okazało sie sporo ponad 50szt ;)
Dziewczyny, czy tak samo lubicie bieliznę jak ja? Jeśli tak to jaką najbardziej- kolory, rodzaje itp.
No i Panowie: mówcie też co Wam się podoba i co najbardziej lubicie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: Martuśka »

te wystawy - widziałam cudowny zestaw : gorset + pas do pończoch + majtki - ale cena... hmmm głowa boli...

moja kolekcja bielizny nie jest pokaźna bo przyznam sie ze mam pewne trudności z wybraniem fasonu i koloru każdego rodzaju bielizny... gdy w sklepie pani rozłoży mi mnóstwo majtek bądź staników najczęściej wychodzę z niczym bo musiałabym wziąć wszystko... lubię kolorowa bieliznę, majtki każdy fason może być ale chyba stringi i bokserki przeważają... jak każda moja rzeczy muszą być oryginalne i rzadko mam dwie te same pary majtek... przyznam sie, że potrafię wydać sporo kasy gdy na prawdę coś mi sie spodoba... staniki mam wszystkich rodzajów czy to przyklejane czy zwykłe :P

lubię pończochy samonośne chociaż te z pasem są bardziej seksi :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Bielizna

Post autor: =MiLi= »

Oj uwielbiam! :) każdy rodzaj, kolorową, zabawną, koronkową itd :) pończochy lubię te samonośne, bo chyba są wygodniejsze... może tak mi się tylko wydaje ;) Często zdarza się, ze wypatrzę gdzieś komplet bielizny i strasznie na niego choruję... i albo go kupię, albo postaram się przetłumaczyć sobie, ze nie... ;P
Np na punkcie tej bielizny strasznie chorowałam!

Obrazek
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Bielizna

Post autor: *MysterY* »

oj oj uwielbiam jak bielizna jest taka bardzo "sexy". Koroneczka, w ogóle musi być czerwona albo biała, inne mniej działają mi na zmysły ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bielizna

Post autor: Linka »

Ja też zawsze marzyłam o gorsecie, ale zawsze szkoda mi było kasy. Szczególnie upatrzyłam sobie ten ale cena jest naprawdę spora ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: aguśka »

a ja wczoraj kupiłam kolejkny komplecik:) sliczny:) ja to chyba mam bzika na punkcie bielizny:) od koronki, przez atłas, po milutką bawełnę no i każdy rodzaj: figi, bokserki, stringi też mile widziane:)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Bielizna

Post autor: *MysterY* »

wiem, wiem, wiem, mam idee... może kobietki byście zaprezentowały (fotki) jak się prezentujecie w swojej ulubionej bieliźnie. :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Bielizna

Post autor: =MiLi= »

Ha, ha, ha Mario ;]

Bastek się już nie może doczekać tych białych pończoch ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Bielizna

Post autor: Offik »

czyli co? konkursik fotograficzny?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bielizna

Post autor: Linka »

Marzycie Panowie ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: aguśka »

no prosze, prosze jak się Panowie rozkręcili :D
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Bielizna

Post autor: stefan »

jakże się nie rozkręcić, jeśli w wątku 'pokaż się' same piękne buzie a teraz nawiązanie do pięknej bielizny ; )

hmmm pomarzyć dobra rzecz ; )
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Bielizna

Post autor: Virgin »

a ja mam bokserki z gwalcacymi sie alienami :D jeee
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: Martuśka »

W środę ruszam na zakup bielizny, zaszaleje sobie jeśli cokolwiek ciekawego wpadnie mi w oko :P:P
to mi sie podoba : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d22 ... 52c14.html
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Bielizna

Post autor: *MysterY* »

Martusia to chyba wiesz w czym teraz chcemy Ciebie zobaczyć?
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Bielizna

Post autor: Martuśka »

no wiesz Mariusz jeśli kupie sobie taką bieliznę to na pewno zdjęcia nie wkleję na forum, nie odważę sie na taki coś...
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Bielizna

Post autor: shyduo »

Nie ma co, uwielbiam bieliznę koronkową (oczywiście nie na sobie... chociaż może :P). Raczej nie szaleję, gdy bejb nosi stringi, nie pociąga mnie to jakoś tak bardzo jak wynika z relacji innych facetów, a do tego wiem, że jest jej niewygodnie (z drugiej strony w pewnym sensie lubię, gdy ma na sobie taką właśnie bielizne, bo po pierwsze wiem, że robi to dla mnie, choć ja wcale nie wspominam, że tego chce, a do tego dzieje się tak tylko gdy jest jakaś okazja ;). bardzo lubię kolorki takie jak czarny, granatowy i oczywiście czerwień. kiedyś nawet myślałem sobie, że czerwień nie, bo to takie oklepane, ale jednak ma ten kolorek swoje zadanie ;)

Co do mnie to chodze raczej w bokserkach (jakiś z smiesznymi wzorkami, ew. w takich przylegających bokserkach - nie wiem jak się nazywają)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Bielizna

Post autor: =MiLi= »

Od kiedy stringi są niewygodne? :shock:
Ja się w nich świetnie czuję :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Bielizna

Post autor: Offik »

jesli chodzi o bielizne ktora lubie na dziewczynie ze sie tak wyraze to:

stanik: wlasciwie to staniczek, bez zadnych drutow przez ktore ciezko mi sie dostac do piersi:P no i jakas fajna koronka, ale ogolnie taki skromny.

jesli chodzi o dol:
hmmm nie umiem powiedziec co mi sie bardziej podoba, ale chyba najbardziej bokserki z koronka:)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Bielizna

Post autor: shyduo »

=MiLi= pisze:Od kiedy stringi są niewygodne? :shock:
Ja się w nich świetnie czuję :)
No idzsz, a moja bejb średnio ;)
ODPOWIEDZ