Polucje

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Kuriboh
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 04.02.2008, 18:10

Polucje

Post autor: Kuriboh »

Jestem czternastoletnim chłopakiem i od niedawna mam polucje. Pierwszą miałem jakieś 2-3 tygodnie temu, drugą - w zeszłym tygodniu, a trzecią - dziś. Samo w sobie jest to dosyć denerwujące, poza tym boję się o to, że będę je miał, jak pojadę gdzieś na wycieczkę czy na biwak... Czy da się jakoś wyeliminować polucje albo chociaż zmniejszyć ich ilość?
Marcelina
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2008, 16:49

Re: Polucje

Post autor: Marcelina »

Na szczęście jestem dziewczyną i mnie ten problem nie dotyczy, ale może zacznij się masturbować. Tak na logikę to powinno pomóc - wyprodukowana sperma będzie usuwana za dnia, więc nie będzie czego usuwać w nocy. ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Polucje

Post autor: Paweł »

dziewczyna, a jednak się zna ;-)

Marcelina napisała dosłownie wszystko, konkretnie i bez problemu :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Kuriboh
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 04.02.2008, 18:10

Re: Polucje

Post autor: Kuriboh »

... A nie dałoby się tego ograniczyć w inny sposób?
Marcelina
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2008, 16:49

Re: Polucje

Post autor: Marcelina »

Nie wiem, ale może starać się nie podniecać i nie patrzeć na dziewczyny seksualnym okiem. Może wtedy będziesz miał je trochę rzadziej. A tak w ogóle, to czemu nie chcesz zacząć się masturbować? Prawie wszyscy chłopacy to robią. :D
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Polucje

Post autor: Offik »

jak byl byś starszy to bym zaproponował ci znalezienie sobie dziewczyny, ale w tym przypadku to chyba jedyne co ci zostaje to robótki ręczne:)
Kuriboh
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 04.02.2008, 18:10

Re: Polucje

Post autor: Kuriboh »

Ok, zobaczę, co z tego będzie.
ODPOWIEDZ