Pomocy!!!!!!!!!!!

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Zablokowany
fabiszek93
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 29.04.2008, 20:46

Pomocy!!!!!!!!!!!

Post autor: fabiszek93 »

Mam 15 lat 150 cm wzrostu :D zero oznak dojrzewania kompletnie nic!!! Penis ja ku 9 latka :(
Nie wiem co jest ze mną ?? MArtwie się ze jest cos nie tak.. Ludzie Doradzcie,pomóżcie.. Prosz!!
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Pomocy!!!!!!!!!!!

Post autor: Justyśka »

na razie nie masz się co martwić...150 cm to jeszcze nie tak źle, po prostu zaczniesz później dojrzewać. Niektórzy mają 12 lat, a niektórzy 18... nie masz zbyt wielkich powodów do zmartwień. jak będziesz miał 17 lat i nadal żadnych oznak to możesz sie zacząc martwić...ale na razie nie:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Pomocy!!!!!!!!!!!

Post autor: aguśka »

taki temat juz był..... :zdziwko:
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Zablokowany