Czy to zboczenie?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

chciałam się dowiedzieć: czy jak widzę przystojnego faceta albo takiego który mi się podoba i wyobrażam sobie z nim sex to jest nie normalne?? :zdziwko: bo u facetów to jest "niby normalne". a koleżanki się ze mnie śmieją że zboczuch jestem :wink:
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: aguśka »

masz 16 lat w sumie to na sex troche mało, ale Ty tylko o tym myslisz( więc nic złego puki co nie robisz/ chyba).... sama nie wiem, mam wrażenie że w dzisiejszych czasach dla młodzieży wszystko jest normalne i to mnie troche dziwi chyba się starzeje :zdziwko:
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Linka »

a co to jakaś dyskryminacja, że kobiety nie mogą ;)
Normalna sprawa, jesteś młoda i raczej niedoświadczona, więc marzysz "co by było gdyby". Jedne kobiety mają fantazje związane z aktorami, inne za strażakami, a Ty możesz mieć z przystojaniakami przechodzącymi obok na ulicy.
Takie fantazje moga być wg mnie czymś normlanym jeśli nie ma się partnera. Bo jeśli on jest, to takie wg mnie trochę świństwo wobec niego wyobrażać sobie seks z kimś innym.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Martuśka »

To, że o tym myslisz to nic dziwnego i można cie za to w pewnym sensie podziwiaż, że potrafisz sie przyznać do tego... Twoje koleżanki myslą ze tylko chłopacy są "zboczeni" a one nie mogą takie być dlatego sie smieją... to jest w pewnym sensie zacofanie bo przecież jest równouprawnienie nawet co do myślenia... cieżko mi napisac o czym mysle dokładnie ale na pewno to nie jest złe... póki oczywiscie nie zaczniesz realizowac tych myśli...
fantazjowac moze przecież kazdy i nie ważne czy chlopak czy dziewczyna... tylko, że nie każdy o tym mówi...
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

no faceta obecnie nie posiadam, ponieważ iż eż jest mi wygodniej :) nikt mi nie wypomina że się oglądam z kimś... wyobrażam sobie z takim sex ale żeby na serio to nie. to że ładne opakowanie nie oznacza że równie ładnie będzie w środku. jednak ja nie potrafie się powstrzymać...

peees. ostatnio na religi (siedze w 1 ławce) ksiadz sobie stanął na przeciwko mnie (nie nosi do szkoły sułtanny tylko portki) i moje oczy patrzyły na jego rozporek no i się zastanawiałam jak by to było... :hihi: (ale ze mnie świntuch)..
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: stefan »

fantazjowanie to nic dziwnego, a już na pewno nie zboczenie żadnego rodzaju.

keep dreamin' if you wish to.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Justyśka »

Myślenie o takich rzeczach świadczy tylko o tym, że interesujesz się facetami i seksem, a w tym wieku to już jest całkiem normalne. dopóki nie przełożysz tych myśli a czyny to nie jest złe
chociaż teraz to nawet czyny są całkiem normalne, bo średni wiek pierwszego razu to 14 lat :zdziwko:
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

a ja doszłam do wniosku że to przez chłopaków z mojej klasy. przez te ich 'śmieszne texty' banie mi zryło :zdziwko: chyba mam podobny tok myślenia do nich ^.-
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Linka »

Justyśka pisze:chociaż teraz to nawet czyny są całkiem normalne, bo średni wiek pierwszego razu to 14 lat :zdziwko:
no bez przesady, jest dużo takich co uprawia seks w tym wieku, ale to nie średnia
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: aguśka »

ale z tym księdzem to uważaj, bo jak by się zczaił (o co nietrudno) to wiesz może sobie pomyśleć różne rzeczy, rówieśnicy wiedzą jaka jesteś, ale nauczyciel ( czy katecheta) to coś innego :)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

a z tym to jest tak: ja mu się patrze na jajka a on mi w dekolt (nosze bluzki z dużym dekoltem :)) a klasa z tyłu śmieje się przez całą lekcje, a ja dostaje opiernicz za nic o.O
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Anuś »

Linka pisze:
Justyśka pisze:chociaż teraz to nawet czyny są całkiem normalne, bo średni wiek pierwszego razu to 14 lat :zdziwko:
no bez przesady, jest dużo takich co uprawia seks w tym wieku, ale to nie średnia
Tak własnie ;p Nawet w ostatniej Polityce był o tym artykuł ;) W Polsce średni wiek obniża się, oczywiście, ale ciągle oscyluje w okolicach 18 lat :) Wiec nie przesadzajmy że jest tak źle:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Paweł »

z tego co kojarze, w Wielkiej Brytani 50% dzieci poniżej 15 roku życia miało już za sobą swój pierwszy raz... i to w 2003 roku :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

a tam statystyki... takie już mamy społeczeństwo. reklamy nafaszerowane sex'em też robią swoje :?
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: robek »

Tzn. Według mnie to normalne, ze jesli ci się ktos podoba. To sobie fantazjujesz na jego temat.
Robek
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

ale ksiądz ? :P
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Centi66691 »

ksiądz to też człowiek a w dodatku mężczyzna :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: Martuśka »

i co ze ksiądz? widziałam kiedyś tak boskiego księdza, ta sylwetka, twarz, głos... ahhh... wydaje mi sie ze wszystkie dziewczyny miały nieprzyzwoite myśli na jego widok a on o tym doskonale wiedział. Czasem chciałoby sie sprowadzić go na złą drogę :twisted:
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Czy to zboczenie?

Post autor: makaroniarz »

no pewnie :D
ODPOWIEDZ