ZABEZPIECZENIE

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

Cześć... :)

Jestem Gosia, mam 17 lat. Mój partner również ma 17 lat. Jesteśmy z sobą od pół roku.. Współżyjemy ze sobą od dłuższego czasu, ponieważ bardzo się KOCHAMY, i oboje tego chcieliśmy. Mam.. a raczej mamy problem. Zaczęło się to w październiku.. Kiedy w ostatni dzień okresu spróbowaliśmy jak to jest kochać się bez zabezpieczenia.. Było CUDOWNIE.. Potem kolejny raz bez, i następny.. Tak cały Październik nam zleciał na uprawianiu seksu bez zabezpieczenia, no ale mój Partner wyciągał go przed dojściem. To chyba jasna sprawa. No i nastąpił ten czas kiedy zbliżał mi się okres.. Oczywiście wiedzieliśmy jakie nie bezpieczeństwo idzie z tym co robiliśmy.. No,ale okresu jak nie było tak nie było.. Dzień, drugi.. trzeci i czwarty.. Kupiliśmy test. Wyszła jedna kreska.. "Dzięki Booogu" Przeżyliśmy jakoś.. Potem znów seks bez zabezpieczenia, dopiero w piątek z gumką. Zaś wczoraj.. Hmm coś nam odbiło.. Chwila uniesienia.. Trudno powiedzieć. Zaczęliśmy się kochać bez gumki.. Doszedł na zewnątrz, poszedł do łazienki umył się i wrócił. I znów zaczęliśmy się kochać, bez.. doszedł. Wytarł się. I znów to samo.. doszedł, wytarł się. Poszliśmy na spacerek.. Wróciliśmy, i leżeliśmy sobie oglądając TV, i znów zaczęliśmy się kochać też bez gumki.. Zawsze gumki mamy przy sobie, ale cóż tak jakoś wychodzi.. Pytanie teraz.. Jakie są najlepsze tabletki anty, i czy są bez recepty, i w ogóle czy już NASZE Marzenia, kariera mogą runąć? Czy mogło stać to się najgorsze? Hmm PROSZĘ O sensowne odpowiedzi, a nie typu: 'masz 17 lat dziewczyno i nie wiesz co robisz..' 'nie chodziło się na biologie..' Hmm tak mam 17 lat, ale to w cale nie oznacza że nie wiem co robię.. I tak przyznaję się bez bicia, rzadko kiedy na biologie chodzę, i chodziłam.

Pozdrawiam!! :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Offik »

nie ma tabletek anty bez recepty, bo to nie cukiereczki które można sobie samemu aplikować.

Idź do ginekologa, i wspólnie z nim wybierz metodę antykoncepcji.

tego że kochacie się bez zabezpieczenia nie będę komentował, bo mógłbym powiedzieć coś niemiłego...

pzdr.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: aguśka »

Offik pisze:nie ma tabletek anty bez recepty, bo to nie cukiereczki które można sobie samemu aplikować.

Idź do ginekologa, i wspólnie z nim wybierz metodę antykoncepcji.

tego że kochacie się bez zabezpieczenia nie będę komentował, bo mógłbym powiedzieć coś niemiłego...

pzdr.
dokładnie, popieram zdanie Offika w 100 % ( to ostatnie stwierdzenie też :nom: )
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Virgin »

po co nam te szczegoly dotyczace czestotliwosci? :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

Heeej?? oczekuje odpowiedzi.. NIE POUCZEN..
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie. Tabletki anty wypisuje ginekolog po zbadaniu Cię i dobraniu odpowiednich akurat dla Ciebie. Musisz przyjść z kimś z dorosłych, bo nie jesteś pełnoletnia.

Seks bez gumki jest bardzo przyjemny ale okropnie ryzykowny. Spróbujcie super cienkie gumki durexa - są cieńsze niż normalne, więc może Wam bardziej podpasują.

To bardzo nieodpowiedzialne co robicie. Pytasz
w ogóle czy już NASZE Marzenia, kariera mogą runąć? Czy mogło stać to się najgorsze?
Ręce opadają :/ po prostu brak mi słów na taką głupotę... to po co się kochacie bez zabezpieczenia skoro ewentualna ciąża jest dla Was czymś najgorszym?? skoro może Wam zniszczyć życie jak uważasz. Ludzie odpowiedzialni to ludzie, którzy biorą odpowiedzialność za swoje decyzje łącznie z ich ewentualnymi konsekwencjami, a widzę, ze Wy tacy nie jesteście.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

Hmm no a bez kogos doroslego sie nie da? ;/ nic zalatwic??
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: =MiLi= »

Dopóki jesteś niepełnoletnie? nie.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

Ja pierr.. ;p to nie fair. heh ;/ jutro.. jutro wykonam test :/ :(
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Linka »

g91 pisze:Heeej?? oczekuje odpowiedzi.. NIE POUCZEN..
zadając pytanie licz na różne odpowiedzi. A skoro zachowujesz się nieodpowiedzialnie i o tym opowiadasz to nie dziw sie, że ludzie skomentują to w złośliwy sposób.

Offik i Mili powiedzieli praktycznie wszystko. Skutki głupich zachowań potrafią być bardzo okrutne. Ja tam ciągle się dziwie, czemu młodzież jest tak niedoinformowana. Przecież na temat antykoncepcji trąbi się wszędzie. Sama jestem młoda, ale będąc już w gimnazjum (jak nie w podstawówce) widziałam, że gumy trzeba używać ZAWSZE.
A teraz przykład: moja koleżanka też myślała, że jak będzie uprawiać seks bez gumki, ale z "wcześniejszym wyjęciem" to będzie ok. Jaki skutek? Ma fajowego synka, którego bardoz kocha, jedak wolałaby żeby urodzil się w trochę innym czasie...
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

My w sumie po ostatnim miesiacu.. jestesmy gotowi na wszystko.

trzymajcie kciuki zeby jutro test wyszedl z jedna kreska.. :(((
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Paweł »

trzymamy :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: JaGaKi »

Ja tam się za coś innego trzymam z przerażenia... za głowe.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

Hmm mam juz kupiony test.. jesli moglo dojsc do zaplodnienia w sobote.. to czy moge go wykonac juz? dzisiaj wieczorem????
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Offik »

a co jest napisane na ulotce?
g91
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.11.2008, 12:52

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: g91 »

eee no cos tam jest;D 2 raz czytac nie bede:P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Linka »

Rozumiem, że Tobie się nie chce czytać ulotki 2 raz to mamy mamy odpowiedzieć? Takich informacji mozna znaleść mnóstwo na necie, bez konieczności pytania.

ps- testy ciążowe daja poprawną informację dopiero po 2 tygodniach od ewentualnego zapłodnienia.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: =MiLi= »

Rany.. nie osłabiaj mnie dziewczyno! My mamy trzymać kciuki za to, żebyś w ciąży nie było, bo to TAKA tragedia, a Tobie się nie chce czytać drugi raz ulotki? A uczyli Cię czytać ze zrozumieniem?

Najlepiej zrobić test po terminie spodziewanej miesiączki, ale są tez takie, które wykrywają ciążę po 6 dniach od zapłodnienia.. a najlepiej w ogóle zrobić test z krwi na obecność Bety HCG - to jest pewny test.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Offik »

g91 pisze:eee no cos tam jest;D 2 raz czytac nie bede:P
wyglada ze nie masz do nas szacunku, wiec sie dziwie wogole ze dziewczyny ci odpowiedzialy...
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Martuśka »

Właściwie moi poprzednicy napisali już chyba wszystko. Seks bez zabezpieczenia jest bardzo przyjemne i wygodniejsze... Ale jeśli ktoś nie potrafi potem wziąść odpowiedzialności za skutki takiego działania to po co to robić? czasem trzeba pomyśleć troche...
Taka jest prawda a nie pouczanie cie...
ODPOWIEDZ