ZABEZPIECZENIE

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Kamilka »

Martuśka pisze: Seks bez zabezpieczenia jest bardzo przyjemne i wygodniejsze.
z odpowiednim zabezpieczeniem też jest bardzo przyjemny i wygodny ;)))
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Martuśka »

Kamilka pisze:
Martuśka pisze: Seks bez zabezpieczenia jest bardzo przyjemny i wygodniejszy.
z odpowiednim zabezpieczeniem też jest bardzo przyjemny i wygodny ;)))
a no tak:P nie sprecyzowałam, miałam na myśli, że bez prezerwatywy jest przyjemniejszy i wygodniejszy (jak dla mnie) :)
Only Sarah
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 07.01.2009, 22:08

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Only Sarah »

a ja myślę, że seks z zabezpieczeniem może być lepszy, bo nie stresujesz się czy zajdziesz w ciążę, czy nie.
wtedy możesz zająć się tylko jednym... ;)
acha, jeżeli nie chcesz powiedzieć nam co jest w ulotce, to chyba nie kupiłaś tego testu, co nie?
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Martuśka »

a ja myślę, że seks z zabezpieczeniem może być lepszy, bo nie stresujesz się czy zajdziesz w ciążę, czy nie
Jeśli ktoś panicznie boi sie tego, że zajdzie w ciąże to będzie sie stresował czy aby na pewno zabepieczenie jest dobrze zastosowane albo czy przypadkiem przez nie uwagę nie uszkodził zabezpieczenia ( w tym wypadku mam na myśli prezerwatywe). Wtedy seks nie należy do przyjemnych... Jak dla mnie seks bez zapezpieczeń jest najlepszy no ale kto jak lubi i może :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: =MiLi= »

Dla mnie seks bez gumki jest najlepszy ;) ale z zabezpieczeniem (czytaj: tabletki). Ciąża to super stan - można przez 9 miesięcy kochać się bez zabezpieczenia i o nic się nie martwić :D podobnie w trakcie starania o dzidzię :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Offik »

=MiLi= pisze:Dla mnie seks bez gumki jest najlepszy ;) ale z zabezpieczeniem (czytaj: tabletki). Ciąża to super stan - można przez 9 miesięcy kochać się bez zabezpieczenia i o nic się nie martwić :D podobnie w trakcie starania o dzidzię :)
mili jak zwykle bardzo mądrze gada:)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Anuś »

tylko nie kazdy z nas jest w ciazy i nie kazy z nas stara sie o dziecko... i jeszcze (zdecydowana) wiekszosc dluuuuuuuuuuugo nie bedzie ;););)

A nelka nie chce rodzenstwa?;P Nie upomina sie o braciszka?;D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: =MiLi= »

No to zawsze zostaje seks bez gumki, ale z zabezpieczeniem :D

Oj z tym dłuuugo to nie przesadzaj ;) latka lecą.. ;)

Jeszcze się nie dopomina, ale Sebek bardzo :D chcielibyśmy już drugie, ale nie ma tak łatwo ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: aguśka »

wiesz Mili ludzie mówią, że łatwiej jest wychować dwoje dzieci niż jedno.

a co do seksu i zabezpiecznia, to zależy jak to lubi:)

dla mnie podobnie jak dla Mili najlepiej z zabezpieczeniem i bez gumki :)
Zresztą chyba większość preferuje taki sposób :)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: =MiLi= »

aguśka pisze:wiesz Mili ludzie mówią, że łatwiej jest wychować dwoje dzieci niż jedno.
Pewnie coś w tym jest :) ale są jeszcze inne rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę ;)

My obecnie właśnie zabezpieczamy się tabletkami (jedynymi dla karmiących), więc przyjemna antykoncepcja ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Slayer91
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.01.2009, 15:34

Re: ZABEZPIECZENIE

Post autor: Slayer91 »

Heh ludzie nie rozumiem was. G91 piszesz, że bardzo się kochacie ze swoim chłopakiem. W związku z tym chyba sam ten fakt powoduje, że sex jest dla was przyjemnością (wg mnie). Ale powiem wam że zajebiście egoistycznie się zachowujecie. Gadasz dziewczyno takie rzeczy, że szlag mnie trafia.
Mówisz "runą nasze marzenia" - a pomyślałaś chociaż przez chwilę że wasze marzenia to nic w porównaniu z tym co będzie z Twoim dzieckiem jeśli (czego Ci nie życzę) przypadkiem zajdziesz w ciążę?? To ono będzie miało start h*jowy w życie, a nie wy. To ono poniesie konsekwencje waszej głupoty nie mając na swoje urodzenie żadnego wpływu.
Jak możesz pisać, że pouczanie Ciebie jest nie fair jak właśnie to pouczanie to są "sensowne porady". Pomyśl przez chwilę bo to co robicie woła o pomstę do nieba. Sam mam 17 lat i zrobiłem to ze swoją dziewczyną - przyznaję - bez gumki kilka razy, ale zdałem sobie sprawę, że chyba nie wytrzymałbym poczucia winy jakbym niechcący dał życie dziecku wiedząc, że nie jestem w stanie mu zapewnić startu w życie. Także apeluję do was - bądźcie rozsądni i chociaż trochę odpowiedzialni bo jeśli czubki waszych własnych nosów przesłaniają wam realia tego świata to pomyślcie uważniej o konsekwencjach dla was.
ODPOWIEDZ