nietypowy problem

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
tentyp
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 27.01.2009, 23:58

nietypowy problem

Post autor: tentyp »

Otoz mam pewien nietypowy problem. Przedewszystkim musze napisac ze jestem niedoswiadczony.Sytuacja wyglada tak: bylem dzis w pewnej sytuacji z panna, ona u mnie bez gory z pol godzinki roznego rodzaju macanie cycki w majty itp ale tu chyba nie o szczegoly chodzi. Planowalem ja tego dnia ten teges i o dziwo cale spotkanie nie chcial mi stanac, nie rozumiem co sie stalo w takiej sytuacji probowalem zadzialac na wyobraznie i nic i po jakims czasie ku mojemu jeszcze wiekszemu zdziwieniu mimo ze to wszystko nie zrobilo na mnie jakiegos wiekszego wrazenie - spuscilem sie w spodnie i to w takim zupelnie niepozornym momenci. Ani nie bylem jakis podniecony ani nic po prostu nagle to sie stalo. Jakim cudem? nie moglem nic zrobic by stanal a mimo to takie cos? Nie bardzo wiem co zrobic przy nastepnym spotkaniu no i przede wszystkim nie rozumiem co sie stalo. Wiem ze w przypadku ludzi bez doswiadczenia przedwczesny wytrysk to normalka ale troche obawiam sie tego ze nie chcial zadzialac. Strasznie glupi i wstydliwy problem ale mam nadzieje ze pomozecie mi jakos
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: nietypowy problem

Post autor: Offik »

nie pomożemy, to jakaś grubsza sprawa, chyba psycholog będzie Ci potrzebny:)
ODPOWIEDZ