Zbyt mały penis?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
zaba
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 18.08.2013, 16:18
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: barwinek

Zbyt mały penis?

Post autor: zaba »

witam

Mam 19 lat i bardzo duży problem. Wydaje mi się że mam zbyt mały penis. :( Ma jedynie 17 cm -czy to normalne. Czy taki mały penis nie będzie przeszkadzał mi w seksie. Do dziś jestem prawiczkiem.

proszę o pomoc..
pozdr.
EnglishFIX
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 31.08.2013, 18:16
Płeć: mężczyzna

Re: Zbyt mały penis?

Post autor: EnglishFIX »

Chłopcze,
Sprawdź statystyki - Twój penis jest wystarczająco duży.

Dane o innych organach wskazują jednak, że Twój mózg jest zbyt mały (ewentualnie zbyt rzadko go używasz).

To prawdziwy problem tego, że wciąż jesteś prawiczkiem...

Jeśli tego nie zauważyłeś, w drodze do biblioteki, odwiedź także okulistę.

Życzę Ci dużo zdrowia.
joan149
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 26.11.2013, 08:16
Płeć: kobieta

Re: Zbyt mały penis?

Post autor: joan149 »

podobno są metody 'naturalne' polegające na ćwiczeniach itp. wynika to głównie z faktu, że spora część członka kryje się wewnątrz miednicy, zapewniając 'stabilność' ale jest to raczej paramedycyna niż medycyna i żaden lekarz Ci tego nie zaleci.

urośnie jeszcze, urośnie, daj mu czas ; )

a Tobie i dziewczynie czekanie też źle nie zrobi. 15 lat to naprawdę mało jak na pierwszy raz. pokorzystajcie z tego, co macie a nie szukajcie takich ekstremalnych przeżyć.
maja.fajkowska
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 01.12.2013, 20:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zbyt mały penis?

Post autor: maja.fajkowska »

W tak młodym wieku można jeszcze wiele przyjemnych rzeczy z dziewczyną zrobić zanim zerwie się wianek (lub gwin - jak kto woli). Z czasem sama przyjemność fizyczna Ci zbrzydnie i będzie brakować właśnie przytuleń, pocałunków i innych pettingów.
Clay1800
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 08.11.2013, 18:45
Płeć: mężczyzna

Re: Zbyt mały penis?

Post autor: Clay1800 »

Spokojnie mieścisz się w normie.
ODPOWIEDZ