Chce nim zostać...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Chce nim zostać...

Post autor: tynka:) »

chcialabym byc lekarzem poniewaz wtedy moge pamagac ludziom a lubie to robic...interesuje mnie to! mam 15 lat i juz jestem ratownikiem pierwszej pomocy...czuje ze taki zawod jest potrzebny ludziom...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Offik »

odkopujemy:D

jak bylem maly to chcialem byc zawodowym kierowca,

od kilku lat najbardziej interesuje mnie ogolnie mowiac informatyka, w tej dziedzinie pracuje i sie w niej spelniam:) robie to co chce:)
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Jessica »

Co cię wzięło na to odkopywanie? :D

Jak byłam mała nie miałam planów, pierwszy wymyślony zawód to archeolog w Egipcie (kocham ten kraj)

Teraz idę w kierunku latania samolotami pasażerskimi i tak już zostanie :wink:
Let's make all dreams come true!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Martuśka »

Kiedyś nauczycielką chciałam być jak moja mama, potem przez reszte podstawówki i całe gimnazjum i chyba jeszcze dwie pierwsze klasy liceum chciałam być prawniczką potem zmieniłam zainteresowania na wojsko i chciałam być zawodowym żołnierzem ( i będe ale musze wyleczyć pewne schorzenie) i chciałam latać jako pilot samolotami ale nie pasażerskimi tylko wojskowymi :D ale z fizyki ciemna jestem i raczej nie mam tak idealnego zdrowia jakie musi mieć pilot:/ a obecnie moje plany to detektyw albo kryminolog i właśnie z tym zawodem związane są moje studia:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chce nim zostać...

Post autor: =MiLi= »

Ja chciałam być zakonnicą, baletnicą, fryzjerką a potem nauczycielką ;P no i będę nauczycielką :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Madzior_lodz
Młody aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19.06.2007, 22:01

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Madzior_lodz »

100 lat temu nauczycielka :) pozniej fryzjerka a juz od kilku lat policjantka :) albo psychologiem wieziennym...:)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Paweł »

11.06.2003 roku o 21:56 Paweł pisze:Ja myslalem o czymś związanym z informatyką i biologią, gdyż jedno i drugie lubie bardzo, a nauka wchodzi mi bez większego kłopotu (jak narazie)

Może coś związnego z ochroną przyrody i informatyką, albo sztuczna inteligencja.... jeszcze sie rozglądam.
hehe... no troszke mi sie zmienilo... ale co z tego wyniknie w przyszłości, zobaczymy (:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Chce nim zostać...

Post autor: shyduo »

Od małego chciałem być kierowcą rajdowym. nadal bym chciał, ale możliwości nie ma za bardzo. Jest jednak jeszcze jedna pasją, którą zamierzam rozwinąć, a mianowicie - chciałbym być dziennikarzem, najlepiej radiowym ;)
sarevox
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.07.2007, 15:23

Chce nim zostać...

Post autor: sarevox »

ja po ukończeniu szkół będe palił cygara i zajmował się moim ulubionym zawodem:D
Bd. Alfonsem:) z kumplem już planujemy spółke:P i mamy bissnes plan w tym kierunku :lol: :twisted:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Chce nim zostać...

Post autor: *MysterY* »

jako osoba ze strefy dostane jakis rabat? znizke? :mrgreen: :P
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Chce nim zostać...

Post autor: agatha2 »

Chciałabym być dobra. Najlepsza w tym co będę robiła. Chciałabym się zawsze uśmiechać do ludzi. Chciałabym być dla nich miła i wyrozumiała. Czy to realne :) ?
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
BOING747
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 25.07.2007, 22:18

Re: Chce nim zostać...

Post autor: BOING747 »

Mam prawie 15-kę na karku, idę do zerówki, potem do liceum, chcę być lingwistą.
Oceńcie czy dobrze, ale mnie języki kręcą (chodzi mi o języki obce oczywiście :lol: )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Linka »

BOING747 pisze: Oceńcie czy dobrze, ale mnie języki kręcą (chodzi mi o języki obce oczywiście :lol: )
Samo krecenie nie wystarczy, ale jesli masz talent do nauki jezykow i powiedzmy, ze umiesz je chociazby troche lepiej niz Twoi rowiesnicy, to czemu nie.
Przez pewien czas zastanawiałam sie, czy isc na anglistyke... nie wybrałam jednak tego kierunku- bo co bym mogla potem robic zgodnie z zawodem? Zostac tlumaczka albo nauczycielka, a to drugie musiałoby byc dla mnie prawdziwa ostatecznoscia.

Wybrałam ekonomie- odkad pamietam, jeszcze w dziecinstwie marzyłam, zeby byc taka pania na poczcie, albo w banku, ktora wypisuje druczki i stawia pieczatki (to bylo cos! ;)). Teraz poznałam realia i wiem, ze taka "pani z poczty" z kilkuletnim stazem w tym samym miejscu zarabia.... 850zł. Ale sa tez inne dziedziny ekonomii, bardziej opłacalne i w tym kierunku chce sie dalej kształcic.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Chce nim zostać...

Post autor: czarownica333 »

Jak byłam mała, to zawsze chciałam być nauczycielką (jak moja mama :D). Potem mi trochę przeszło, ale pewnie i tak wyląduję w tym zawodzie ;) jak na chwilę obecną chciałabym za rok zacząć studiować pedagogikę specjalną i w tym zawodzie się zatrzymać ;) (a co wyjdzie, to zobaczymy :D)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Chce nim zostać...

Post autor: agatha2 »

Linka pisze:
BOING747 pisze: Oceńcie czy dobrze, ale mnie języki kręcą (chodzi mi o języki obce oczywiście :lol: )
Samo krecenie nie wystarczy
Nie pozwalaj oceniać swoich decyzji.Bierz za nie pełną odpowiedzialność i podejmuj je sam bez żadnej presji.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Heineken
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 29.07.2007, 02:29

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Heineken »

Hmm ja zastanawiam się nad antyterrorystą albo śledczym chociaż :P Ze sprawnością fizyczną nie mam problemu - ćwiczę Le Parkour :P Pozostaje inteligencja, celność, sztuki walki i refleks...Hmmm :P :D :D
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Martuśka »

Heineken jeszcze trochę czasu ci zostało do wyboru zawodu, jestem w takiej szkole która cię interesuje, znaczy zaczynam od października :) Antyterrorysta musi bardzo dobrze pływać (mają to wprowadzić dopiero).
Heineken
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 29.07.2007, 02:29

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Heineken »

Hmm pływać umiem ... Gorzej z kondycją :P Mam .. Ekhm .. Zawalone płuca :P :P
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: Chce nim zostać...

Post autor: martynka_15 »

A ja chciałam zostac biegaczką,policjantką,agentką,prawnikiem a obecnie chciałabym zostac lekarzem,pielęgniarką albo ratownikiem medycznym lub cos z ochroną przyrody :wink:
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
ODPOWIEDZ