Chce nim zostać...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Chce nim zostać...

Post autor: Basko »

W życiu młodego człowieka przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co będzie dalej, jak nasz los się potoczy. Zastanawiamy się kim chcemy być w przyszłości. I to jestt moje pytanie. Jaki zawód i dlaczego chcecie wykonywać w przyszłości, po ukończeniu szkoły (lub nie :mrgreen: )
Malamarshall

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Malamarshall »

he,he :mrgreen: KIedys jak bylam mlodsza...taka malutka to z moim bratem sie w pociag bawilismy i chcialam byc maszynistką :mrgreen:hehe

A aktualnie mysle o farmacji. I moze jak kiedys pojdziecie do apteki to bedzie was obslugiwac mgr farmacji Ewelina T***** :mrgreen:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Chce nim zostać...

Post autor: bober »

Ja bym chioł zostoć mleczaszem :tak:

:mrgreen:

A tak w ogóle to jestem jaki jestem [bez skojarze z panem W. ;P], a kim będę kiedyś to się nie zastanawiałem spacjalnie... no może jak byłem mały to myślałem o saperce :oops2: :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Wang »

hmm... takich marzeń kim chciałbym zostać miałem bardzo wiele. Ale takie poważniejsze... jeszcze kilka lat temu myślałem o zawodowym graniu w kosza, ale niestety moja kolana są za słabe na większy wysiłek. Ale koszykówką interesuje się nadal i chciałbym mieć prace związaną z tym sportem. Albo strony WWW... chciałbym się zająć robieniem stron internetowych. To też bardzo lubie robić.
Veni Vidi Vici
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Kamil »

Ja pójde na studia telekominukacyjne i będe potem mógł legalnie druty ciągnąć ;P


A tak na serio to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem, ale prawdopodobnie będzie to zarządzanie i marketing, intergracja europejska albo wspomniana wcześniej telekomunikacja [nie po to żeby druty ciągnąć ;P]. Potem moim marzeniem by było otworzyć dobrze prosperującą firme :)
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Shirya »

Od kilkunastu lat chciałam być (i nadal chcę ) tłumaczem przysięgłym jezyka rosyjskiego. Aktualnie studiuję jednak doradztwo podatwkoe i wycenę nieruchomości i szlifuję jezyk rosyjki, by potem iśc na filologię.... W planach jest jeszcze łódzka filmówka wydział rezyserii.... jak widać zainteresowania mam różne... więc to czym sie będę w życiu zjamowała nie jes do końca sprecyzowane ;)
Narazie jestem (niewykwalif8ikowanym bo bez papierka) tłumaczem języka rosyjskiego i udzielam korepetycji.... ;)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Phantom »

Ja od kilku lat mam w planach prawo, co jednak nie będzie ogólnie łatwym zadaniem do zreazlizowania. Ewentualnie psychologia (do tego podobno też mam talent) albo archeologia (tu jednak cierpliwości trzeba, a u mnie jej brak :|)
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Kamil »

shadow_no pisze:Teraz ide do gimmazjum, i chce isc do klasy informatyczno-matematycznej.
Z autopsjii wiem, ze się to nie opłaca. Będziesz miał co najwyżej poszeżoną matematyke i nic więcej.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Montana »

Ja chcialabym issc na cos zwiazanego z prawem, albo ze stosunkami miedzynarodowymi, wiec najlepsze byloby prawo europejskie, albo miedzynarodowe, ale najpierw trzeba zdac mature, pozniej sie zobaczy :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: Chce nim zostać...

Post autor: __Michalina__ »

ja zostane piłkarzem... a ja baletnicą ... bede pilotem... :) heheh
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Basko »

Z czego się lejesz, każdy ma swoje plany na przyszłość, może czasami się zupełnie niepokrywają z rzeczywistością, ale marzenia są po to by je spełniać. Jak chce być piłkarzem to niech będzie, jak baletnicą ok, nawet dziwką może być jak jej się to spodoba :wink:
__Michalina__
Młody aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 09.06.2003, 19:30

Re: Chce nim zostać...

Post autor: __Michalina__ »

śmieje sie bo jest taka reklama o piłkarzu baletnicy i pilocie :) a marzenia jak najbardziej szanuje bo sama ich mam 10000000000000000000000 :wink: :nom: :mrgreen:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Paweł »

Wracając do tematu.....

Ja myslalem o czymś związanym z informatyką i biologią, gdyż jedno i drugie lubie bardzo, a nauka wchodzi mi bez większego kłopotu (jak narazie) ;-)

Może coś związnego z ochroną przyrody i informatyką, albo sztuczna inteligencja.... jeszcze sie rozglądam.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Chce nim zostać...

Post autor: KubaS »

U nas w kościele od niepamiętnych czasów na mszy dla dzieci zamiast kazania jest rozmowa. Jak mialem moze 5-6 lat ksiadz zapytal sie dzieci kim chcialyby byc, a 90 % na to, ze KSIĘDZEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja wolałbym informatyke.
Kamil Biśta pisze:Z autopsjii wiem, ze się to nie opłaca. Będziesz miał co najwyżej poszeżoną matematyke i nic więcej.
Z tego co wiem, to programistom matematyka jest potrzebna tak, jak lekarzowi biologia...
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Kamil »

KubaS pisze:Z tego co wiem, to programistom matematyka jest potrzebna tak, jak lekarzowi biologia...
Rzeczywiście, tylko że tutaj jest powtarzany prawie cały czas jeden materiał. Z tą różnicą, że w pierwszej klasie sa funkcje liniowe z podanym jednym parametrem, a w drugiej znasz już układy równań i możesz je robić bez parametrów. Tak jest prawie z całym programem..
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Chce nim zostać...

Post autor: ::PiotreK:: »

ja myslalem o kuchazu (uwielbiam gotowac) ale to troche malo oplacalne wiec lepiej byc archeologiem
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Wang »

.....:::::piotrek:::::... pisze:ja myslalem o kuchazu (uwielbiam gotowac) ale to troche malo oplacalne wiec lepiej byc archeologiem
czemu myślisz,że kucharze mało zarabiają? Jeśli otworzysz własny interes w dobrym miejscu z dobrym jedzeniem... albo całą sieć różnych restauracji, można się na tym dorobić.
Veni Vidi Vici
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Montana »

Mi tez sie wydaje, ze praca kucharza jest bardziej oplacalna niz archeologa !! Wystarczy, ze zatrudnisz sie w dobrej knajpie, hotelu i zbijasz miliony :mrgreen: 8) :mrgreen:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Anuś »

ja chce byc ... hm...sama nie wiem. co jakis czas to sie zmienia. ostatnio bylo dziennikarstwo lub psychologia, a moja kuzynka chciala byc kucharka, ale jej mama nie pozwolila, wiec bedzie pracowala w radiu maryja...ALLELUJA I DO PRZODU!! =) (babcia sie ucieszy...=) )
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Basko »

A ja....chce poprostu być. :mrgreen:


Tak naprawde, moje marzenie co do pracy jest z lekka dziecinne, ale już tak jest, że chce zostać piosenkarką i myśle o tym całkiem poważnie, po za tym mój nauczyciel śpiewu we mnie wierzy :mrgreen: . A jak z tym nie wyjdzie, to będę caŁYmi dniami siedzieć przed kompem i wypełniać faktury w jakieś firmie :mrgreen: . Narazie musze roznosić ulotki :mrgreen:
ODPOWIEDZ