Chce nim zostać...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Magduś »

chciałam być kucharką ale mama nie pozwoliła i dlatego będę prowdzaczem wycieczek albo anuczycielem anglika albo pilotem wycieczek, albo po tacie kominiarzem ;P :mrgreen: :mrgreen: (serio?- nie mam pojęcia byle przeżyć ;P)
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Chce nim zostać...

Post autor: *RyBkA* »

ja wiarze swoja przyszlosc z medycyna, tak mi sie marzy psychiatria (starsi powiedzieli ze nie pozwola bym zostala psychiatra bo wtedy i mi odbije, ale mi malo do tego brakuje :P ) moze tesh byc chirurgia plastyczna lub ortopedia... :D
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Piqs - X »

Doobra, a tak serio to bardzo mysle nad Orientalistyka na UW albo na UJ ... ciekawe co mi z tego wyjdzie, a jakby co to literatura klasyczna, romańska, kultura Dalekiego Wschodu, Japonistyak itp itd ...

Nie wiem co po tym bede robil, ale poszedlbym na to z zainteresowania i milosci do Anime, Japoni i smaego japońskiego niz z pomysliwunku o przyszlosci
peexie
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 18.01.2003, 23:45

Re: Chce nim zostać...

Post autor: peexie »

ja bede grafikiem komputerowym,
web design te sprawy :P
uwielbiam to robic :hihi:
Nemi
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 08.04.2004, 12:46
Lokalizacja: KrAkÓw

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Nemi »

hmmm....kim chciałabym być w przyszłości?! no jeszcze do końca nie jestem pewna ale chciałabym być architektem - wiecznie szkicuje jakies domy, pomieszczenia,budynki; interesuje mnie co i jak jest wykonane , z jakich materiałów itp. lubie przebywać na budowie :mrgreen: ; moglabym tez zostac dekoratorem wnetrz :) - zawsze cos przesówam w domu, lubie upiększać (ale nie do przesady) , przekształcac zagracone pomieszczenia w praktyczne,przytulne; w przyszłość moglabym miec stycznosc z ubraniami tj. mogłabym je projektować :mrgreen: - tu powod jest prosty -lubie projektowac ubrania
mam jeszcze kilka pomysłow na przyszłość ale jakbym zaczela je wymieniac i uzasadniac to by zabraklo miejsca :mrgreen: tak wiec na tym koncze
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !! =) =] =)
W4MP
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 20.07.2003, 14:49
Lokalizacja: P-sk

Re: Chce nim zostać...

Post autor: W4MP »

ojjjj... ja za tydzień maturke pisze, pózniej planuje studia: Administracja transgraniczna sp: Bezpieczeństwo wewnętrzne, a po studiach chcem pracować w Agencji Bezpieczeństwa Wewnetrznego lub w Biurze Ochrony Rządu :mrgreen:
"Niektórzy kreują momenty prawdziwej wolności lecąc nad przeszkoadmi, które inni obchodzą" - David Belle
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Paweł »

A ja za miesiac pisze mature... probna ;p

Kiedys pisalem cos o biologii i informatyce. Od tamtego czasu myslalem o medycynie nawet, a to z powodu moich innych zainteresowan. Jednak kirunek za trudny, nie dla mnie...

Na rok przed maturka stawiam bardziej na informatyke, a kim chce zostac? Jeszcze nie wiem... wszystko sie zmienia...

...chce miec rodzine, a przedewszystkim byc soba, ale to juz inny topic
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Polan »

A mi ten temat dał do myślenia jak dawno nic innego... Poczytałem kilka postów tutaj i doszedłem do wniosku, że nie wiem kim chcę być w przyszłości. Dziwnie się z tym poczułem, naprawdę. Od kilku dni właśnie nad tym się zastanawiam, przypominam sobie plany z dzieciństwa, że niby jakiś lekarz... ale teraz to już nie realne. Studiuję sobie coś co w dużym skrócie można by nazwać zarządzaniem więc nic konkretnego się po tym nie robi, jest to plus, ale to kim ja chcę zostać... ????? A może za wcześnie żeby już się tak określić konkretnie, jest przecież tak jak Paweł wspomniał, ze wszystko się zmienia. Nie wiem kim chcę zostać, wiem za to na pewno że dłuugo teraz będę o tym myślał, bo to by bardzo życie ułatwiło gdybym miał wyznaczoną jakąś ścieżkę po której bym kroczył.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Chce nim zostać...

Post autor: *MysterY* »

A ja kciałem być jak byłem mały kierowcą rajdowym, a potem nawet i księdzem ale krótko, potem informatykiem [ale stwierdziłem że tego będzie wbród [tak jak szwaczek teraz], a teraz wróciły marzenia z dzieciństwa i kce być Kierowcą Rajdowym [i nie tylkorajdowym bo i kierowcą...], ale najprawdopodobniej będę tak jak się uczę technikiem urządzeń sanitarnych [czyli będe kible zakładał :lol: ] tera mam praktyki i instaluje rury do C.O. i grzejniki. :mrgreen: Ale kce być kierowcą RAJDOWYM!!!
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Chce nim zostać...

Post autor: bober »

<? off
Ja od siebie na marginesie powiem, że lepiej takowe kible montować, niż czyścić hehe.
off ?>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Chce nim zostać...

Post autor: *MysterY* »

No bynajmniej czysta robota no chyba że trzeba kuć ściany ale potem tylko instalacja i koniec roboty hehe 8)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
MK
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 14.05.2004, 21:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Chce nim zostać...

Post autor: MK »

Najpierw chciałem być weterynarzem :mrgreen:
Później bardziej poważnie myślałem nad informatyką ale po 1 bardzo mnie odpycha podobno straszliwie trudna matma na studiach inf. no i po 2 stwierdziłem ,że aby pójść na studia inf. muszę więcej umieć(choć w sprawach oprogramowania/grafiki komputerowej/tworzenia stron sądze ,że jestem obcykany, to w sprawach sprzętu cieniutko :? )
A teraz na innym zawodem się zastanawiam... ludzie dziwnie reagują jak o tym mówie, rodzice są raczej na nie, ogólnie jest to kontowersyjna myśl(nie, nie chodzi o alfonsa :mrgreen: ) myśle nad zostaniem księdzem. Choć ciągle mam pewne wątpliwości.
NIE dla chamstwa NIE dla buraków NIE dla Samoobrony!
xeray
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 28.05.2004, 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce nim zostać...

Post autor: xeray »

Moim skromnym marzeniem jest w przyszłości zostać psychologiem. Chcę pomagać innym oraz interesują mnie zdania innych na dany temat. Myślę, że psychika to jeden z najwspanialszych narządów którymi Bóg obdarował człowieka.
Pozdrawiam serdecznie,
xeray - xeray@gazeta.pl
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Anuś »

ja chciałam być psychologiem dopóki nie dowiedziałam się że panie psycholog to zazwyczaj stare panny :D więc pewnie jakaś ekonomia albo coś :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chce nim zostać...

Post autor: SkaTe_GirL »

Anuś pisze:dopóki nie dowiedziałam się że panie psycholog to zazwyczaj stare panny :D
eeee nie zgadzam sie.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Chce nim zostać...

Post autor: ::PiotreK:: »

no moja pani psycholog to niejest stara panna

a ja najbardziej chciałbym umieć czarować i sobie bym wszystko wyczarował bo na pewno bym nieczarował pieniędzy zeby sobie to coś kupic :]
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Mróweczka :) »

ja myslalam o czyms zwiazanym z informatyka... chociaz sama nie wiem...
Kędzior
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 26.08.2004, 21:15
Lokalizacja: Pyskowice

Re: Chce nim zostać...

Post autor: Kędzior »

Ja od 12 roku życia planowałem że zostane gitarzystą w zespole ,który założe wraz z najlepszymi kumplami. I tak się stało gram na gitarze i pisze teksty z perkusistą :mrgreen: W przyszłości moim zawodem pozostanie muzyk i będe z tego dumny :hihi:
"Tylko ten kto ma najwięcej do powiedzenia ,może pozwolić sobie na milczenie"
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Kim chciałbym ja zostać?

Post autor: devitto »

W moim wypadku to jest tak, że zawsze chciałem być aktorem. Tyle, że kiedyś myślałem o tym, jako o dalekiej przyszłości... A udało się już w wieku 7 lat - jako prezenter młodziezowy. Potem dostałem angaż do filmu (niestety, film jest jeszcze w fazie "szukanie pieniędzy" :ok: ). A teraz? Myślę dość realnie o zawodzie chemika, zajmującego się nuklearystyką, ewentualnie materiałami wybuchowymi (Wojskowa Akademia Techniczna :? ). Lecz wiem, że w naszym "kochanym kraju" :roll: jest z tym zawodem trudno, więc pozostaje moja druga pasja - prawo - ludzie mówią, że lubię gadać, i przegadam każdego, nie mówiąc już o przekonywaniu ludzi 8)
We are the champions!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kim chciałbym ja zostać?

Post autor: Paweł »

devitto pisze:(Wojskowa Akademia Techniczna :?
Witaj w klubie... :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ