Czy to jest problem???

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Ange
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 06.03.2004, 16:25

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Ange »

Heh...moja kolezanka ma 15 lat i C nosi....w dodatku jest niska..
I troche to dziwnie wyglada jak ona stanie przy innych kolezankach w swoim wieku ktore maja prawie nic ;).
Ale ona sie z tego bardzo bardzo cieszy :hihi:
..::Ostroznie stawiam kazdy krok::..
..::Tak latwo jest popelnic blad::..
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy to jest problem???

Post autor: bober »

Hm, ja osobiście lubię duże piersi u kobiet. =>
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy to jest problem???

Post autor: tribalka »

he he he ;-)

duże piersi to atut :D
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Polan »

Ja to wam wyznam w wielkiej tajemnicy, że ja uważam że mam za duże piersi :P No, a może cycki :lol: nie jestem pewien czy facet też powinien je tak nazywać :P . Tak czy siak to może być krępujące, szczególnie jeśli już sobie to wmówiłem :jeee:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czy to jest problem???

Post autor: bober »

Polan, zawsze można amputować! ]=>
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Polan »

A czy można potem sprzedać jakiejś biednej niedowartościowanej... ???...Tylko czy za owłosienie to dawać rabat czy raczej podnieść cenę ? :P ... :lol:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Monia
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 02.03.2004, 14:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Monia »

Przeżywam to samo co Ty i powiem Ci szczerze żebyś lepiej nie nosiła obcisłych(za bardzo) bluzek bo chłopcy pomyślą że dopiero co wyszłaś z pod latarni nie przejmuj się gupimi uwagami dziewczyn bo one chyba Ci zazdroszczą. Nara :)
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Mróweczka :) »

powinnas sie cieszyc... postaw sie na miejscu tych osob ktore sa plaskie jak deska.... wiem cos o tym... za duzego biustu to ja nie mam :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Paweł »

bezsens... Piersi jakie sa takie sa, dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia, bo liczy sie to co jest w srodku czlowieka, a nie to jakie wielkie ma piersi :>

Zreszta to tak samo jak by facet sie przejmowal ze ma za duzoego lub za malego... ;-) :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Czy to jest problem???

Post autor: *MysterY* »

Paweł Florczak pisze:bezsens... Piersi jakie sa takie sa, dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia, bo liczy sie to co jest w srodku czlowieka, a nie to jakie wielkie ma piersi :>

Zreszta to tak samo jak by facet sie przejmowal ze ma za duzoego lub za malego... ;-) :twisted:
W całości Cię cytuje Paweł, przecież to nie ma ZNACZENIA!!! :mrgreen: , a po za tym kochamy was za to jakie jesteście, a nie za piersi czy coś takiego.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Mróweczka :) »

i kto to mowi!! to wy ostatnio mowiliscie ze macie kompleksy z powodu swojego "interesu"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Czy to jest problem???

Post autor: *MysterY* »

To były żarty, przecierz my nie mamy z Pawłem problemu z naszymi potworami :lol: Nieno żart wtedy żartowaliśmy ale tak poważnie to mi nie zależy na wielkości, mi zależy tylko na uczuciach. A zresztą po co mi taki wielgachny jak i tak nie mam zamiaru go urzywać w najbliżshym czasie.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Paweł »

lol.... sie rozkręcił... :lol: :twisted:

ps. ja sobie takiej sytuacji nie przypominam :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Mróweczka :) »

no dobrze... wiem, ze wtedy zartowaliscie.... zwracam honor..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Linka »

Faceci czesto gadaja zeby dziewczyny nie robily sobie kompleksow z jakiegos tam powodu bo to nie ma znaczenia, ale dziewczyny i tka sie tym beda przejmowac bo same sobie chca sie podobac.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Offik »

tak w sumie jestem ciekawy czy autorka postu nadal ma z tym problemy... takie jak kilka lat temu:)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Martuśka »

szczerze to nie sądziłam ze w młodym wieku dziewczyny myślą ze duży biust to problem oO może dlatego że sama nie miałam i nie mam dużych piersi:P Ale pewnie jest problemem to że chłopcy dokuczają i gadaja głupoty ale myśle że jeśli dziewczyna, już prawie kobieta, ma baaaaardzo małe piersi to jest problem ( chyba, tak mi sie wydaje).
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Czy to jest problem???

Post autor: Elwira »

Problemem mogą być zarówno za małe jak i za duże piersi, wszystko zależy od tego jak dana osoba do tego podchodzi. Mam znajomą która też ma raczej duuży biust (bodajże D) i wielu sie z niej śmiało, a ona zamiast sie tym przejąć to jeszcze potrafiła sie odgryźć na tej osobie tekstami typu "jak taki madry jesteś to choć dawaj na klate" :mrgreen: albo "jak nim dostaniesz to padniesz i nie wstaniesz przez tydzień (piersią :wink: )"... No i wciąż go eksponuje nosząc kuse bluzki

No ale rzecz w tym że jeśli samemu siebie sie nie zaakceptuje, to inni to zauważą i odpowiednio wykorzystają np wyśmiewaniem sie właśnie
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
ODPOWIEDZ