Biseksualizm

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
burnX
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 29.02.2008, 12:24

Re: Biseksualizm

Post autor: burnX »

Polan pisze:"Nic przeciwko" ,ale przeciwko czemu ?Ogólnie do tematu czy do propozycji Linki ? :P

Biseksualizm to dość intrygująca opcja. Duży znak zapytania dla młodego człowieka który odkrywa u siebie skłonności homoseksualne. No i potem to się dylematy pewno zaczynają jaki to on w końcu jest.

Przerąbane chyba mieć partnera/kę który/a jest biseksualny/a, dziwnie się z tym trzeba pewno czuć.
No własnie ja mam taka narzeczona ktora niedawno znazła sobie dziewczyna i zamiast interesowac sie mna to mowi o niej, to jest porypane uczucie ale ciagle mowi mi ze mnie kocha, ale ja chyba nie zniose tego zycia w "trojke". czuje i to widac jak jej dziewczyna jest poprostu o mnie zazdrosna.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Biseksualizm

Post autor: Virgin »

eee ze jak? twoja nazeczona jest z toba zareczona i jednoczesnie ma dziewczyne?? troszke dziwne... ty sie na to godzisz?
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
DoMiŚ
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 19.09.2008, 15:36

Re: Biseksualizm

Post autor: DoMiŚ »

Moim zdaniem biseksualizm to pewne typu zboczenie.
No ale "orientacja" jak kazda inna. :nom:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biseksualizm

Post autor: Linka »

Zaprzeczasz trochę sama sobie. Skoro nazywasz biseksualizm i zboczeniem i orientacją to heteroseksualizm też jest zboczeniem?

Dla mnie zboczenie to bzykanie drzew, albo podniecanie się porcelanowymi lalkami, a biseksualizm to po porstu orientacja.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: aguśka »

Linka pisze:
Dla mnie zboczenie to bzykanie drzew, albo podniecanie się porcelanowymi lalkami, a biseksualizm to po porstu orientacja.
dokładnie :wink:

nie zgadzam się też ze stwierdzeniem, że to "orientacja jak każda inna".... właśnie o to chodzi, że każda orientacja jest inna i różni się od innych :)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
DoMiŚ
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 19.09.2008, 15:36

Re: Biseksualizm

Post autor: DoMiŚ »

No może troszkę źle to ujęłam. Kiedyś ktos mi powiedział, ze Biseksualizm to nie orientacja tlyko rozdwojenie jazni i osoby Biseksualne nie wiedza czego chca - czy chca byc hetero czy homo.
To moze w pewnym stopniu zboczenie, no ale Biseksualizm uznawany jest powszechnie za orientacje - bo zadko ktora osoba mowi ze ten ktos jest jakis zboczony niewiadomo jak.
Przepraszam ze troszke mnie zle zrozumieliscie...

[ Dodano: 21.09.2008, 18:56 ]
Z jednej strony to troszke dziwne: ludzie homoseksualni na ogol prostesuja zazwyczaj w USA i zawsze w TV to mowia rzeczy typu: sieja zgorszenie,osmieszaja sie itp
Czasami jezeli osoba homo powiedzialaby hetero ze jest jaka jest to byloby oburzenie, ale jezeli Bi powiedzialaby cos takiego to jakos nikt z tego az takie problemu nie robi.
Jezeli heteroseksualni mowia: chlopak i dziewczyna a nie dziewczyna i dziewczyna i chlopak i chlopak to dlaczego nie powiedza Bi: Wybieraj,albo dziewczyna albo chlopak.
W tym momencie nietolerancyjni sie troszeczke gubia....
Slayer91
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.01.2009, 15:34

Re: Biseksualizm

Post autor: Slayer91 »

DoMiŚ - uważam się za osobę w miarę tolerancyjną, ale pogubiłem się :P

Co do Biseksualizmu - prawdę mówiąc uważam to za orientację która kompletnie mi nie przeszkadza jeśli chodzi o dziewczyny. Wogóle jestem człowiekiem któremu totalnie nie przeszkadza homoseksualizm u kobiet natomiast stanowcze nie i obrzydzenie w stosunku do homoseksualizmu pomiędzy facetami. Jak to ktoś kiedyś powiedział "Kobietę Bóg stworzył do miłości, a faceta do pracy" więc dla mnie facet szukający miłości u faceta to baba w męskiej skórze :/ Ale wracając do tematu - są ludzie i looodzie. I tak jak ktoś tutaj napisał - może być sytuacja kiedy kobieta chodzi z gościem i nie wychodzi jej, potem z drugim i to samo, no i ostatecznie próbuje z kobietą, bo w facetach już nie widzi oparcia. Taka sytuacja mieści się w moich granicach rozumienia :P
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Biseksualizm

Post autor: rogata »

Jestem hetero, ale nic nie mam do bi.
Life is piece of shit, when you look at it!
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Slayer właśnie pokazał "tolerancję" w polskim wydaniu ;p Lesbijki cacy! Geje beee. To takie smutne. NO i w ogole z powodu Twojego dziwnego pojęcia estetyki geje mają nie być razem? ehh...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Mexter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 26.03.2009, 08:29

Re: Biseksualizm

Post autor: Mexter »

Hmm..ostatnio dowiedziałem się ze kumpela, którą znam od 3 lat jest les, ale jakoś specjalnie nie zrobiło to na mnie wrażenia ani mi to nie przeszkadza, po prostu trzeba patrzyć na to jakim jest człowiekiem bo nieważne czy jest taka czy taka, wszyscy jako ludzie jesteśmy tak samo warci i szczerze powiem wam że jak widzie lesbijki na ulicy idące za rękę to sie zawsze uśmiechnę , gejami już trochę gorzej ale staram się na to uwagi nie zwracać.
"Trzeba absolutnie zmienić sztab szkoleniowy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie może być tak, że nie ma tam fachowców!" - Dariusz Szpakowski

KUPUJMY POLSKIE RAP PŁYTY
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

Re: Biseksualizm

Post autor: devitto »

Ostatnio medycyna tłumaczy, że orientacja seksualna jest wynikiem urodzeniowej anatomii i fizjologii jąder podwzgórza - tyczy się to zarówno hetero jak i homo.
Co zaś do bi - tego akurat niewiem...

Mi osobiście biseksualizm nie przeszkadza.
We are the champions!
JustynaUnito
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.08.2012, 13:33
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: JustynaUnito »

Biseksualizm nie jest rzeczą naturalną, ludziom się nudzi i tyle...
Mogę powiedzieć tak - lubię patrzeć na ładne dziewczyny, ale nigdy nie jest to połączone ze sferą seksualną, a raczej z widokiem miłym dla oka, albo może podpatrzenia fajnego makijażu czy stroju ;)
Ale nigdy nic więcej!
kobieta102
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 16.12.2012, 23:22
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: kobieta102 »

Najbardziej znanym symbolem biseksualizmu są zachodzący na siebie różowy trójkąt jako znak homoseksualistów i granatowy jako znak heteroseksualistów tworzące fioletową część reprezentującą biseksualizm. Są jednak tacy, którym różowy trójkąt źle się kojarzy, bowiem właśnie tak oznaczano gejów w hitlerowskich obozach koncentracyjnych. Na analogicznej zasadzie kolorystycznej powstała także flaga dumy: dwa szerokie paski, różowy i granatowy, przedzielone (połączone?) w środku cieńszym, fioletowym.
Jolka4346
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 17.12.2012, 22:31
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Jolka4346 »

Tego z tą flagą dumy to nie wiedziałam... Możesz powiedzieć, skąd masz tą informację?
Lorienn
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 01.01.2013, 16:08
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Lorienn »

Mi sie wydaje ze wiele spraw natury takiej jak bi czy homo to sa problemy jakies ju z od njam lodszych lat, kt ore z lozyly sie nac lokszta lt naszergo zycia i tak potem sie oino ukształtowlao....
ODPOWIEDZ