Biseksualizm

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Biseksualizm

Post autor: Virgin »

Paweł Florczak pisze:
Virgin pisze:nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo, wiec nie wiem jak bym zareagowala, ale na pewno bym nie zerwala z takiego powodu!
Skoro nie wiesz, to skad wiesz? :twisted:

czepiasz sie!
wiem, ze nie zrywam z takich powodow, ale nie wiem, co bym na to powiedziala chlopakowi.
teraz moze byc?
nie przeszkadza ci taka forma mojej wypowiedzi Pawelku?
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Biseksualizm

Post autor: Paweł »

Nie, spoko.

Tylko wiesz. Moim zdaniem to ze tak mowisz teraz nie oznacza ze na pewno tak zrobisz (nie zerwiesz). Bo tak na prawde wszystko zalezy od sytuacji, od tego jak? kto? gdzie?... z kim? :lol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
:*:*LeWeK:*:*
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 10.10.2004, 20:33
Lokalizacja: Darłowo

Re: Biseksualizm

Post autor: :*:*LeWeK:*:* »

nie ma to jak facet... miły, kochany i jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy
tylko jeden jedyny i tylko dla CIEBIE w sumie nie mam nic do ludzi kochających inaczej ale sczerze mówiąc nie potrafiłabym być z lezbijką w jednym pomieszczeniu... dziwnie bym się czuła jakoś nie swojo :tak:
..::KoChAm WaS::..
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Biseksualizm

Post autor: *MysterY* »

:*:*LeWeK:*:* pisze:nie ma to jak facet... miły, kochany i jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy
tylko jeden jedyny i tylko dla CIEBIE w sumie nie mam nic do ludzi kochających inaczej ale sczerze mówiąc nie potrafiłabym być z lezbijką w jednym pomieszczeniu... dziwnie bym się czuła jakoś nie swojo :tak:
A ja z gejem :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Aurelia
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 14.10.2004, 09:21
Lokalizacja: Z krainy Słońca

Re: Biseksualizm

Post autor: Aurelia »

nie ma to jak facet... miły, kochany i jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy
tylko jeden jedyny i tylko dla CIEBIE w sumie nie mam nic do ludzi kochających inaczej ale sczerze mówiąc nie potrafiłabym być z lezbijką w jednym pomieszczeniu... dziwnie bym się czuła jakoś nie swojo :tak:
ja na pewno też
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Biseksualizm

Post autor: Polan »

:*:*LeWeK:*:* pisze: sczerze mówiąc nie potrafiłabym być z lezbijką w jednym pomieszczeniu...
Nie przesadzasz troszkę ? No i osoby które się pod tym podpisały.

I odrazu się spytam czy moglibyście być w jednym pomieszczeniu z osobą która jest biseksualna.

Mi żadnego problemu by nie robiło przebywanie takich osób w moim otoczeniu, nie wiem za bardzo (i nie rozumiem) czemu by mi to miało tak przeszkadzać.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Biseksualizm

Post autor: Paweł »

Wiesz... nie interpretuj tego tak.

Tu na pewno chodzilo o ekstrymalna sytuację, w stylu sam na sam w jednym pokoju na dluzszy czas jesli ta osoba jeszcze sie do nas dobiera. Bo moge sie zalozyc, ze czesto (a nawet dam sobie ucicac glowe) powyzsze osoby spedzaja z takimi osobami wiele czasu sam na sam :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Innuendo
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 12.10.2004, 16:27

Re: Biseksualizm

Post autor: Innuendo »

Polan pisze:I odrazu się spytam czy moglibyście być w jednym pomieszczeniu z osobą która jest biseksualna.
Oczywiście!
Nie robi mi różnicy czy siedze z biseksualistą czy z heteroseksualistą, natomiast z rasowym (he he) homoseksualistą bym nie mógł przesiadywać...
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Biseksualizm

Post autor: tynka:) »

*MysterY* pisze:
:*:*LeWeK:*:* pisze:nie ma to jak facet... miły, kochany i jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy
tylko jeden jedyny i tylko dla CIEBIE w sumie nie mam nic do ludzi kochających inaczej ale sczerze mówiąc nie potrafiłabym być z lezbijką w jednym pomieszczeniu... dziwnie bym się czuła jakoś nie swojo :tak:
A ja z gejem :wink:
w 100% sie zgadzam...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Biseksualizm

Post autor: JaGaKi »

Odkopujemy temat - bo przez 2 lata się sporo zmieniło :D

Co sądzicie? Czy rzeczywiście byście nie mogli wysioedzieć w jednym pokoju z homoseksualistą? Czy Bi to oszuści i naprawde homo?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biseksualizm

Post autor: Linka »

Ja ciagle uwazam ze jak ktos cos lubi to niech tka postepuje, jest homo albo bi, niech sobie bedzie, byle tego na sile nie okazywał całemu swiatu.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Biseksualizm

Post autor: =MiLi= »

Mnie by nie przeszkadzało, że siedze w pokoju z lesbijką czy biseksualistką, byleby do mnie się nie dobierała i nie robiła krzywdy. Nie uważam, ze bi to oszuści. Myślę, że jest możliwa taka fascynacja obiema płciami i ja do takich osób jakoś wstrętu nie mam.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Biseksualizm

Post autor: stefan »

Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Biseksualizm

Post autor: Linka »

Dobre :mrgreen:

Nawiązując do tego ogłaszana wszem i wobec, ze jest sie innej orientacji to głupie. Ale nawet jesli chca oni zyc jak normalne osoby i np trzymac sie za rece na miescie to sieja wielkie zgorszenie wsrod wiekszosci ludzi na miescie.
Moim zdaniem Polska jest troche zacofana pod tym wzgledem, bo za granica widziałam takie pary wiele razy i nikt nie zwracał na to uwagi.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Biseksualizm

Post autor: *MysterY* »

u nas mochery nie powoliły by na to, jakby jaka zobaczyła baba to by dopiero sie by działo na mieście ;)
Pozdrawiam
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Biseksualizm

Post autor: Phantom »

Moher to sobie może, pod kościołem. Nic by się nie działo.
Ostatnio zmieniony 07.11.2006, 19:43 przez Phantom, łącznie zmieniany 1 raz.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Biseksualizm

Post autor: *MysterY* »

widziałeś słynny filmik z moherem? myslisz ze one nie potrafily by sie wydrzec tak na dworcu?? :P
Ostatnio zmieniony 07.11.2006, 19:43 przez *MysterY*, łącznie zmieniany 1 raz.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Biseksualizm

Post autor: Blood On The Ground »

No to co, że by się wydarły? Nieszkodliwe, zacofane, zapatrzone w swojego mistrza babulinki xDDD

Babcia nawet o farbe do włosów może się pluć, co dopiero o orientacje. Ale nie dziwmy się, za ich czasów tego nie było (widać) więc teraz jest nie do dopuszczenia
Żyć to znaczy rodzić się powoli
rudzielec
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 26.01.2008, 22:47
Lokalizacja: warszawa

Re: Biseksualizm

Post autor: rudzielec »

Dla mnie całe to zamieszanie wokół orientacji osób na około jest poprostu śmieszne.. a tym bardziej teksty ze nie potrafiłabym być z kimś takim w jednym pokoju. Założe się że większość z was miało doczynienia z osobami innej orientacji i nawet o tym nie wiedziało :)
[ odrazu pisze że to nie jest skierowane do ogółu tylko do kilku osób które się tak wypowiadały więc niech się nikt nie uraża ]

pozatym bycie biseksualną nie przekreśla związku z partnerem hetero.. mój chłopak dokładnie wie że jestem bi, akceptuje to i nie mamy żadnych problemów z moja seksualnością a jesteśmy ze sobą njuż kilka dobrych lat. od pocxzątku o wszystkim wiedział i dlatego wszystko jest ok... bo SZCZEROŚĆ to podstawa w takich związkach
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Biseksualizm

Post autor: Martuśka »

No sama mam świadomość ze nie do końca jestem tylko hetero bo wiem co odwalam z moimi dziewuszkami :) czytałam gdzieś ze każdy ma przejawy biseksualizmu i całkowicie sie z tym zgadzam :) mój biseksualizm to tylko zabawa i taka odskocznia :) ale do końca biseksualistka nie jestem...
co do par homoseksualnych to mam coraz bardziej mieszane uczucia... kiedyś całkowicie to akceptowałam a teraz juz coraz mniej... może i to jest konserwatywne i niemodne ale mnie uczono ze po to została stworzona kobieta by żyła z mężczyzną, i na odwrót. nie potępiam tego i moge zaakceptować ale po co ogłaszanie ludziom wszem i wobec ze jest sie homo na tych marszach? skoro chcą być 'normalni' to niech sie tak zachowują.
a co do mieszkania z homo to wolałabym z chłopakiem-gejem mieszkać niż z dziewczyna-lesbijką :) nie znam osoby o innej orientacji albo nie wiem ze znam i tak na prawdę nie wiem jak sie zachowam gdy poznam taka osobę.
ODPOWIEDZ