Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
panorama
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 17.02.2013, 01:13
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: panorama »

Tak mi sie przypomnialo.
Jesli obiekt twoich westchnien i ty, macie wspolnych znajomych, nie koniecznie musisz ich bardzo dobrze znac, to robisz maly trik.
Organizujesz jakies wypady, pokazujesz sie z dobrej strony dla ow znajomych. A wtedy jest duza szansa ze to nie ty, tylko druga osoba przyjdzie do ciebie. Wiem to z doswiadczenia :D .
Ostatnio z pewna grupa znajomych kilka razy wspolnie wyszlismy na miasto, albo zapraszalem ich na wypady z moimi znajomymi.
Minelo malo czasu, jak zaczalem dostawac sygnaly od nieznajomych mi osob. Po krotkim dochodzeniu okazalo sie ze sa to dziewczyny, z tej mniej mi znanej grupy. Zaczely zapraszac mnie do siebie i na wspolne imprezy. Okazalo sie ze zdobyly moj numer od kolezanek bo sie wstydzily mnie poprosic. A chcialy wspolnie gdzies wychodzic, bo podobno jestem nietypowym chlopakiem i milo mozna spedzic ze mna czas. I w ten oto sposob, mozna sprawic ze to nie ty, tylko druga osob zabiega o twoje wzgledy. Zycie jest brutalne, uwazajcie dziewczyny :mrgreen:
francuz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 18.02.2013, 15:11
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: francuz »

Na każdego jest inny sposób tylko jak tu trafić z tym właściwym i nie wyjść na głupka. Z jedną pójdzie łatwo ale z reguły z tą co cię bardziej interesuje już nie jest tak łatwo. Chwyt z koleżanka nie zawsze wypala, a nawet może działać odwrotnie.
i bądź tu mądry
janwamar
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 18.02.2013, 15:39
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: janwamar »

jest mnóstwo sposobów na zaimponowanie "obiektowi westchień" :D
Doris
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 22.02.2013, 22:45
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Doris »

Są różne sposoby ale nie wszystkie działają. Nie należy być nachalnym - pierwszy podstawowy błąd co u niektórych...
dusia
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.03.2013, 11:47
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: dusia »

zapiszcie się na kurs jogi albo strugania drewnianych zatyczek do nosa, pójdźcie na wykłady o budowie krzeseł w starożytnym rzymie.. cokolwiek :) kupbie sobie kure, zamontujcie jej smycz i woźcie się po mieście :D cokolwiek byle wesoło było i bylebyście nie popadli w monotonię
princessa2013
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 16.04.2013, 16:05
Płeć: kobieta
Lokalizacja: wrocław

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: princessa2013 »

coś wam powiem, miłości można mieć w życiu tysiące, jak to mówią : "tego kwiata jest pół świata", a prawdziwych przyjaciół ilu możecie mieć? Ja znam wspaniałego chłopaka, świetnie się rozumiemy, ale czy warto poświęcać dla miłości przyjaźń? Teraz wiem, ze nie i cenię sobie tą relację ponad miłość
Seball
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 24.04.2013, 16:05
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Seball »

Najlepiej być sobą i nic za wszelką cenę. Życie samo przyniesie rozwiązanie. Czasem z dobrych przyjaźni rodzą się bardzo głębokie uczucia. Trzeba to pielęgnować, no chyba, że lubi się umawiać z przypadkowymi ludźmi :wink:
Hulkman
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 02.05.2013, 13:04
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Hulkman »

dokładnie, póki co to seks, na miłość przyjdzie czas
Seaggul
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.05.2013, 09:59
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Seaggul »

miłość nie istnieje
Geronimo
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 23.05.2013, 12:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Geronimo »

Zgadzam się ze wszystkimi że kasa jest ważna, ale chyba jednak nie najważniejsza.

Znam wielu bufonów, którzy są właśnie takimi synkami i córeczkami prezesów i tych innych i rzeczywiście na pierwszy rzut oka prezentują się nieźle ale po dłuższej rozmowie są denni, a jacy aroganccy i pewni siebie w stosunku do innych to masakra. Są na szczęście też tacy, którzy nie są bogaci i nie ubierają się w ciuchy za 200 czy 300 złotych, ale fajnie się z nimi gada. Ja uważam że kasa to raczej działa na dziewczyny tylko na 1 czy 2 randce czy spotkaniu a później to już się to nudzi!!
snack
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 03.06.2013, 21:50
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: snack »

Seaggul pisze:miłość nie istnieje
zapewniam cię że istnieje :tak: i jestem pewien, że ty też jaj jeszcze doświadczysz
Mogito
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 11.06.2013, 23:05
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Mogito »

lubię ale ze seksem
Marcelinka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 02.10.2013, 14:39
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Marcelinka »

snack pisze:
Seaggul pisze:miłość nie istnieje
zapewniam cię że istnieje :tak: i jestem pewien, że ty też jaj jeszcze doświadczysz
Dokładnie. Miłość istnieje i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Trzeba jednak wystarczająco długo na nią zaczekać aby na nią zasłużyć.
Anusza8
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 08.10.2013, 08:47
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Anusza8 »

Ja coraz bardziej wątpię w miłość, a przynajmniej taką do grobowej deski. Czasem myślę, że w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe.
Angella
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 27.09.2013, 20:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: Angella »

Anusza8 pisze:Ja coraz bardziej wątpię w miłość, a przynajmniej taką do grobowej deski. Czasem myślę, że w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe.
Dokładnie nasze czasy już miłości nie sprzyjają, a przynajmniej nie takiej prawdziwej, myślę, że to już inna epoka gdzie miłość wyginęła.
julieta2625
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.09.2013, 19:05
Płeć: mężczyzna

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: julieta2625 »

I jeszce kobiety lubią: wysportowanych, zaradnych, i powiedziałabym, że raczej takich trochę chamowatych ;)
prolourdes2204
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 01.10.2013, 15:46
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: prolourdes2204 »

czasy nie sprzyjają miłości
elamelb
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 11.10.2013, 14:22
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: elamelb »

Miłość sama przyjdzie, o ile się jej nieco pomoże. Trzeba wyjść do ludzi i sami znajdziecie kogoś.
duszka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 26.02.2014, 15:06
Płeć: kobieta

Re: Wywod na tematy milosno-uwodzicielskie ;)

Post autor: duszka »

dokładnie, siedząc w domu nic się nie zdziała, trzeba dać sobie szansę
ODPOWIEDZ