JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
natalia92
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 12.02.2007, 22:39
Lokalizacja: z zasiedmiogrodu =]

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: natalia92 »

czy ty ja naprawdę kochasz/podoba ci sie?? o ile idzę patrzysz tylko na jej wygląd...czy to jest najważniejsze?! chyba nie
"Tylko miłość potrafi zatrzymać czas"
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Jessica »

Ten temat jest już lekko nieaktualny...
Poza tym niektórzy widzą jaki ktoś jest po twrzy.

Ja miałam podobnie jak on i ktoś też próbował mi zarzucić, że patrzę na wygląd, a to nieprawda. On nie patrzy tylko na jej wygląd. :|
Let's make all dreams come true!
tomek.bromek
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 22.07.2011, 11:47
Płeć: mężczyzna

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: tomek.bromek »

te wszystkie rzeczy wcale nie sa takie oczywiste. mysle, ze ni ema konketnych rad i jakiejs rady cud, ktora pmoze kazdemu facetowi. kazdy musi probowac roznych rzeczy w zaleznosci od kobiety. ja np najbardziej lubie jakies zabawne metody hehe. wyczytalem ostatnio smieszne teksty nie wszystkie sa super, ale np ten o terrorystach rzuca na kolana hehe. mozecie obczaic na http://www.strefa9.pl tak poza tym, prawda jest taka, ze niektorzy z nas to straszne dupy, a nie faceci i tylko uzalamy sie nad soba, ze mamy pecha, a tak naprawde nic ze soba nie robimy.... jednak wierze iz kazdy znajdzie swoja panne! Pozdro
ODPOWIEDZ